IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

bobbule09
8. kvě 2010

Zuzi, to je jasný 🙂 Jednou to musí vyjít 😉 a tobě to určo vyjde. Takže nestresovat, hodit se do klidu a myslet pozitivně 😵
Nebo přijedu a dám ti na holou 😀 😀 😀

lenkacar
8. kvě 2010

zuz myslím ,že to klapne ...i ty příznaky jsi měla jasný 😉

bobbule09
8. kvě 2010

Ahoj Leni 🙂

zuzbe
8. kvě 2010

jste hodný, uvidíme. já tomu nějak nevěřim ☹

dadous
8. kvě 2010

zdravím ve spolek 😵 jsme byly kupovat naučničky, tak zítra hodím foto 😵
coko je ještě cela?

dadous
8. kvě 2010

ježiš píšu jak pako, takže jsme koupily naušničky 😀

dadous
8. kvě 2010

coko žeby zabralo masírovaní bradavek? 😕 😀

dadous
8. kvě 2010

medu rybu jakou chceš, třeba i file 😵

lenkacar
8. kvě 2010

hmmmmmmm čoko neni...kdepa asi courá ,doufám ,že bez nás nešla rodit .. 😕 😕 😕 😕 😕

lenkacar
8. kvě 2010

dadu tak až budou ušničky tak se ráda mrknu ..jak na ní kouknu vidim tvýho muže dadu ,podle mě je mu děsně ,ale děsně podobná 😕 😀 😀 😀 😀 😀

blazenkaa
8. kvě 2010

kobylky jste tu ještě některá ? 🙂

zuzbe
9. kvě 2010

Ahojky holky. vím, že sem blbá, ale neodolala jsem a udělala si ještě jeden test po ránu. je tam druhá čárka, ale je hrozně slabounká, slabší, než ty včerejší. navíc mě včera bolelo břicho jakkbych to měla fakt dostat, přesně tak jak mě to bolívá těsně před. teď mě píchá v pravém vaječníku. tak nevim, mám spíš počítat s tím, že je to ztraceno? ☹

coko.joko
9. kvě 2010

Dobre rano holky,
leni to vis,ze bych nesla rodit....musim vam to nejdriv pisnout.... 😀
vcera jsem byla na CTG a jsem uplne v pohode a dneska po 12 hod jedu z nova a zitra rano mam nastup do nemocnice a budou me to vyvolavat,takze kdyz to pujde dobre tak v utery bych mohla mit Lennyho uz u sebe a nebo to na me nebude zabirat a budu tam jako pako tvrdnout....hlavne,ze mam slovnik,abych se tam vubec domluvila 😀 bude jeste prca....
dad,tak uz nausnicky teda bude kocky......

coko.joko
9. kvě 2010

zuz,to si fakt pomahas 😵 ja jsem taky porad po prve testovala jak prdla a akorad se trapis mas jeste cas na nejaky testy...a bricho me taky bolelo jako kdyz to mas dostat,takze to porad muze bejt dobry znameni,ale uz ty testy nedelej 😵

zuzbe
9. kvě 2010

Mě píchá v pravym vaječníku, pod žebrama, v zádech. Hledám si každěj příznak, ale prostě nějak ztrácim naději a sem čím dál tím víc nešťastná. Břicho mě bolí celou dobu, ale včera poprvé mě bolelo fakt hodně, jako bolí každej měsíc úplně stejně. Jsem dneska osmej den od transferu, ale přece ovitril už by to být neměl, ten sem píchala před dvanácti dny. Nebo já nevim, možná to může být on ☹

coko.joko
9. kvě 2010

zuz,8 den je brzo...ted uz se na to hlavne vyprdni a bud v klidu...tim,ze si budes delat kazdy den test a budes se trapit nema cenu...me taky bolelo bricho hodne a do toho i prsa a test jsem si udelala po 15 dnech a byla tam carka,takze nestracej hlavu a ver,ze to muze porad dopadnout......

coko.joko
9. kvě 2010

Tak koukam tu nikdo dnes...vsechny venku ani se nedivim,kdyz je tam tak krasne... ja jsem byla na 'CTG odpolko a to je ukazkove a pak me merila sestra tlak a ten teda vybehl moc nahoru,tak volala dr.a ta prisla a udelala me UTZ a malej je pry pekne akcni,ale v poradku a pak jeste jednou tlak a ten uz byl v pohode.Takze zitra rano 7.30 nastup a daji me tu tabletku,za 4 hodky dalsi a dalsi a podle toho jak se me rozjedou ty bolesti u nekoho hned u nekoho dele a kdyby to slo dobre,tak zira mame Lennyho a nejdele teda v utery...takze pak nekomu pisnu SMS,aby to sem pisl co semnou je.....snad to bude rychle a ja nebudu moc trpet....tak se tu mej te a paaaaaa a vsem moc dekuji za podporu....

lenkacar
9. kvě 2010

čokoládko jestli tě zítra nestihnu už tak na tebe budu moc moc moc myslet .. a zaúkoluj vráťu at máme nějaké info ..

lenkacar
9. kvě 2010

to budu ale hrdá že budete mít Lenýska 😀 😀 😀 😀

coko.joko
9. kvě 2010

leni,neboj bud pisne Vrata a nebo ja pisnu z porodky nekomu SMS a ten da vedet co semnou je..... 😵 dekuji moc,ze na me budes myslet...... 😵

zuzbe
9. kvě 2010

Ahojky, taky na tebe budu myslet. Určitě to všechno bude za miminko stát 🙂

lenkacar
9. kvě 2010

hlavně se hodně těš a ono to bude dobré ,musíš si říkat ,že pro mimi to vydržíš ..bude to makačkla bezpochyby ,ale ten výsledek ,jéje ten bude krásný 😵 😵 😵 😵 😵

coko.joko
9. kvě 2010

leni hned me je lepe,kdyz vim,ze semnou nekdo je.... 😵
zuz taky moc dekuji fakt jste holky zlaty.....

lenkacar
9. kvě 2010

čoko tovíš že budeme v duchu s tebou rodit .. 😵 😵 😵 😵

coko.joko
9. kvě 2010

leni,tak teda ja budu na to myslet,az tam budu hekat na tom stole,ze jsi semnou a hned to pujde lepe 😀

lenkacar
9. kvě 2010

já ti tak závidim čokoládko ,zítra už si svoje mimi pomuchláte .. 😵 😵 😵 😵

lenkacar
9. kvě 2010

já myslim ,že když jsi otevřená že to půjde rychle .. 😉

lenkacar
9. kvě 2010

stejnak toto uteklo ..my z vladísem měli hovory a nevim jestli se na to nevybodnem.. 😖

dadous
9. kvě 2010

čus kočky 😵 tady jsou fotky, toho medvěda jsem koupila za kačky co jsme dostaly od tet z prace 😵 mam z něj větší radost než nikča 😀 jdu si vas dočíst

coko.joko
9. kvě 2010

leni,to utika vsechno hrozne rychle.....ja jsem otevrena jen na jeden prst...to je hodne malo 😉 ale pry se me zkracuje i hrdlo...tak uvidim......
leni to by byla skoda to vzdat dejte jeste aspon jeden pokus