IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

zuzbe
12. kvě 2010

Takže holky - hodinu jsem se snažila ten test vyfotit, hodinu zkoumala, jak fotku přetáhnout do počítače a pak ještě byl nervák to vložit. Nevim, jestli se to povede, takže zkoušim 🙂

lenkacar
12. kvě 2010

to máš jak z Božky Němcový 😀

septim
12. kvě 2010

uvidis ze bude to si nemuzes rikat, nevim kolik ti je ale na te male fotecce vypadas mladoulince 😉 ono to urco vyjde, me rikal doktor ze mame zacit premyslet jestli nepujdeme i do darce a vydis sama 😉 ja nevim cim vsim jsi prosla ale urco to vyjde a nerikej ze ne

lenkacar
12. kvě 2010

no je to tam ,tak jen at se to zuz nepodělá .. a máš to v kapse..jsi dobrá žes na to přišla ,mě to dělá vladís a sakruje ,že to furt neumim

zuzbe
12. kvě 2010

na krev v pátek

septim
12. kvě 2010

gratuluji test je krasnej 😉

lenkacar
12. kvě 2010

jsem strašně mladá 😀 😀 😀 opět se bavím ,bylo mi v lednu38let

septim
12. kvě 2010

kecas 😲

septim
12. kvě 2010

na fotce ti to moc slusi 😉

zuzbe
12. kvě 2010

Hele dnes jsem říkala kamarádce, že tomu stejně nevěřim, že mi přijde, že by to bylo až moc jednoduchý, A ona: jednoduchý? Po všem, čim sis prošla, ti to přijde jednoduchý? 🙂 já holky nevim, nechci tomu věřit, pořád si řikám, že je to chyba testů, ale to je asi blbina. ale krve se bojim, aby neřekli tůdle, stala se chyba.
a k tomu věku, zrovna mi doktorka říkala, že má pacientku, která měla šílený potíže a najednou pic - 47 let a porodila první

lenkacar
12. kvě 2010

my o tom s vladísem mluvíme furt a když to nebude, tak to nebude ..po 30ctce už mě lecos bolí a jeho taky ,rok od roku horší po zdravot. stránce ,ale že budu mít na něj alergii to jsem netušila 😀 😀 😀

septim
12. kvě 2010

a dekuji za pochvalu veci a kocarku 😉

meduna
autor
12. kvě 2010

no Leni,tak jsme tady dvě co se blížíme stáří a nemáme ještě děti 😠 já jen mám strach,aby dřív nedošel přechod jak moje těhu 😀
No Zuz,to je pěkná lajna
Sep,já to mám jak léňa,dítě žádný ale jména už mám taky vybraný 😀

meduna
autor
12. kvě 2010

Zuz,já byla z oplodka těhotná jednou,sice chvilku ale byla a nevěřila jsem tomu ani když mi to doktor potvrdil z krve 😕 Takže věř,že to tam je a jsi už těhu,ta čárka neni žádná vada testu 😉

lenkacar
12. kvě 2010

bez vejcovodů mi zbývá jen IVFko a to je jen do 40let ,takže je to o věku ..a o penězích ..na konci května máme kontrolní imuno a dle výsledků uvidíme co bude dál..

septim
12. kvě 2010

zuzbe je to proste tam tak tomu ver 😉 len u nas v debate mame taky holcinu po IVF myslim ze ted mela posledni pokus protoze v dubnu mela 40narozky doufam ze se nenastve ze to pisu a nakonec otehotnela uplne prirozene tak tomu musis sakra verit. A ty chodis kam?

zuzbe
12. kvě 2010

Dělala jsem ráno a byly tam dvě, jedna slabší, ale viditelná. Udělala jsem odpoledne a po chvíli ta ztmavlo na tohle, nebylo to hned až po chvíli, ale to prý neva. No a ta samá kamarádka mi říkala, že jestli si jich budu dělat tolik, výrobce mě osloví, abych byla jejich tváří, jako je to děťáko na kindr vejci 😀

meduna
autor
12. kvě 2010

Leni jsi taky šikovná jako já koukám 😀 já neumím taky na počí nic a vše mi dělá a vysvětluje Roman,asi tak dvěstětisíckrát mi to už ukazoval,no ale nějak mi to hlava nebere furt 😀

lenkacar
12. kvě 2010

já vim janýsek 😀 😀 😀 😀

septim
12. kvě 2010

ja verim ze se vam to povede a basta 😉

septim
12. kvě 2010

😀 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
12. kvě 2010

Zuzbe,myslím,že tolik testů co jsem udělala já,neudělal ještě nikdo,už jsem střídala i lekárny,jak jsem se styděla 😀

lenkacar
12. kvě 2010

mě to vladís vysvětlí 1 a po dru´ý už na mě zvyšuje hlas a já na něj ,aby se neposral ,že si to nepamatuju 😀 😀 😀

septim
12. kvě 2010

kdybych mohla tak vam tohle posledni rozdelim na pul 😉 a jaka mate jmena pro holku

septim
12. kvě 2010

to unas je to obraceneja vysvetluji tatkovi to je takovej talent 😉

meduna
autor
12. kvě 2010

😀 😀 😀 půlku já a půlku Léňa 😎 já mám Elišku a kluk by byl Daniel

lenkacar
12. kvě 2010

no jo jenže janýsek má vajovody .. a my ne vid medu ..takže co? žádnej štěpánek .. 😝

blazenkaa
12. kvě 2010

kuk je tu někdo ?

lenkacar
12. kvě 2010

tak já mám holku Ellu a kluka Daniela ,to je jediný jméno na kterém se shodnem s Vladísem

septim
12. kvě 2010

tak to je torchu problem, ale kdyz deloha je v cajku tak se to proste musi povest tak pojedte k nam do Arlety a urco to vyjde 😉