IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
12. kvě 2010

ty medu a to si děláš prdel ne???????????????????

meduna
autor
12. kvě 2010

no ale když na to tak koukám,tak ta Eliška mi teď zas nepřijde uplně dobrá,krapet jako liška,hmmm,tak na holce asi budu muset ještě nějakej čas zapracovat a projet kalendář,asi po miliontý 😀 Nakonec se bude stejně jmenovat po mě Alena a bude

meduna
autor
12. kvě 2010

No vidíš a máme stejný jména 😀 to je jasný,když nemáme obě ani vejcovody 😀

lenkacar
12. kvě 2010

no právě liška je blbý ,ještě je vladís nazrz ,on si teda ještě hrobařovi na lopatě bude myslet ,že je blond ..no ale zrzavá a ještě liška .. 😕

septim
12. kvě 2010

blazenkaa do kluka uz opravdu nejdu necham to na vas 😉 Ja jsme taky chtela Ellu ale Michal ze ne a tak krasne by se mi hodila k prijmeni 😉

zuzbe
12. kvě 2010

Takže Medu - mám štěstí u u nás v ulici jsou čtyři lékárny. Byla jsem už ve všech . Akorát v jedný sem byla už třikrát, a to jsem si vždycky vymyslela dopředu, co si koupim v případě, že tam bude stejná magistra - ale měla sem štígro - dycky jiná 🙂

meduna
autor
12. kvě 2010

to se mě ptá pokaždý doktor,kam jsem chodila na terapii,tak co už jste těhotná?a já mu pokaždé řeknu,no to asi ne,když nemám vejcovody,to dost dobře nejde,no a ten debil se mě pak zeptá při další návštěve zase 😀 hmm.asi něco bere

septim
12. kvě 2010

ja proste holku uz nevim mame Michalka Adelku Anetku a dal proste nevim 😉

lenkacar
12. kvě 2010

blaži čus ...a kdeže sídlí ta arleta?

blazenkaa
12. kvě 2010

copak to tu zase probíráte koukím že jména už máte všichni vybraný tak šupky dupky do těhu stavu 🙂

meduna
autor
12. kvě 2010

😀 😀 😀 😀 tak ho při tom nech,že je blond 😎

blazenkaa
12. kvě 2010

v Kostelci nad Orlicí

lenkacar
12. kvě 2010

sept .kdybys čekala kluka tak bych věděla ,Sultán a Tyrl .. 😀

meduna
autor
12. kvě 2010

no asi ta Alenka 😀 😀 když je už Adelka a Anetka

septim
12. kvě 2010

ted tam nekdy jedes ze jo blazenko ja tam jedu v pondeli 😉

septim
12. kvě 2010

jeste Anicka 😀 kluk mel bejt Vasek po dedovi 😉

lenkacar
12. kvě 2010

mě tim staršně medu sere ,prej mu kdysi jedna babička řekla ,,i ty blondáčku ,, a on se toho drží ,no neni normální,mu říkam kdoví kolik měla babka dioptrií

meduna
autor
12. kvě 2010

no Bláži,tak už to rosekneš konečně po té vší smůle co jsi měla 😉

meduna
autor
12. kvě 2010

no babičce asi bylo blbý mu říct :i ty zrzánku 😀

blazenkaa
12. kvě 2010

jj Sep jedu zítra tak jsem na to zvědavá

Já už jsem si taky jména vybrala jestli mohu tak Radim a Julie

septim
12. kvě 2010

tak v tom mam bordel je to blondak nebo zrzecek 😉

meduna
autor
12. kvě 2010

je stejně prdel,jak se máme všechny s těma našema chlapa rádi po telefonu 😀 to my taky smskujeme,to je samá lásenka a pak doma mě nasere v sekundě 😀

lenkacar
12. kvě 2010

medu nic proti tobě ,ale na jméno Ála jsem alergická,už 2 mi rozbouraly manželství 🙄 a ta poslední to byla Ála na přesdrštku ..ty sis to drobet u mě spravila ..ale raději ti řikam medu 😉

blazenkaa
12. kvě 2010

Medunko teď já a hned po mě vy aby jsečm tu nebyla sama těhu protože tu všichni odrodí

meduna
autor
12. kvě 2010

asi bude Vládíš krapet šlehlej do zrz,ale převládá blond 😀

lenkacar
12. kvě 2010

sept ,je to čistokrevnej šiml do zrz 😀

blazenkaa
12. kvě 2010

Medu aby jsi ještě nedostala přez koníka po nose 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzbe
12. kvě 2010

Já mám Amálku, Sáru a Mikuláše

septim
12. kvě 2010

ja jeste rodit rozhodne nebudu 😉 to me povidej medu u nas kdyz me nasere tak tu vse lita, pristi tyden musi zase prijit malir 😀

meduna
autor
12. kvě 2010

a jejda,tak ještě že jsme od sebe tak daleko 😀 ale já tě ujišťuju,že já Ála,jsem neškodná.přede mnou ,aby se třásla jen lednice 😀