IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
25. kvě 2010

jo j oale jsou to vajíčka oplodněné její a jejím manželem

meduna
autor
25. kvě 2010

no a pak ,že to nejde 😕 v Česku,v telce jse všechno i náhradní matka a to vlastní
jdu se juknout co dávaj

blazenkaa
25. kvě 2010

jj já jdu koukat na ordinačku

blazenkaa
26. kvě 2010

Teravím všechny a přeji vám krásné i když zatažené ráno 😉 😉

coko.joko
26. kvě 2010

Dobre rano holky,
tak se jdu mrknout a do cist vas to fakt nemam sanci,protoze moc kecate.....
vcera jsem byla venku s Lennym a cokotatou do 20hod.bylo tu krasne pocasi a fakt se dalo bejt venku..a dnes tu je tak hnusne,ze asi budeme doma...
medu krasny fotecky jako mlada slecna vypadas.......... 😵

bobbule09
26. kvě 2010

Ahojky coko.
My taky včera venčili ještě v osm a bylo nádherně. No přímo procházkově 🙂
Dneska zase prší a je zamračeno, jako by mělo pršet sto let 😠
Jaká byla noc?

coko.joko
26. kvě 2010

bob,noci jsou hrozny a pred den to je taky sileny,ale snad nas brzo prejdou ty prdiky a bude uz dobre.......nejhorsi je ze nam nic nepomaha....ani cipky,ani vana´,kapky proste nic.......

meduna
autor
26. kvě 2010

Ahoj holky,tak tady teda nechutně chčije,ale průtrže 😝 vylezla jsem s šakalnicí a rychle zase zajela domu.Coko,ty naše cokomámo,nemáš to zatím jednoduchý,ale ono se vše uklidní 😉

lenkacar
26. kvě 2010

ahoj všichni,zase máme pc v řiti..nejde do pc šťáva,tak na vás koukám jen v práci ,to jen abyste věděly ,že jsem stále s vámi..Blaži na tebe myslím ,ať to dobře dopadne ..v ponděĺí jsem byla na imunu a chtějí ještě genetiku a já se tam zaboha 2dny nemůžu dovolat,nechápu to ,číslo mám gut..

meduna
autor
26. kvě 2010

Zduř Leni,tak sláva jsi na světě 😉 scházíš nám tady 🙂 hele asi tam maj fičák na genetice 😕

blazenkaa
26. kvě 2010

Ahojky holčičky konečně někdo

lenkacar
26. kvě 2010

čus ženky tak se technik asi zadumal a poslal nám drobet šťavky a net jde ..huráááááááááááááááááááá

blazenkaa
26. kvě 2010

no konečně aspoň někdo tu bude dnesk semnou

blazenkaa
26. kvě 2010

LEni kam jsi zase zmizela

meduna
autor
26. kvě 2010

tak to vypadá,že technik poslal málo 😕

blazenkaa
26. kvě 2010

to teda jo jen aby se Lénička nabažila

blazenkaa
26. kvě 2010

Koukám že i tobě Medu nedodávají šťávu dneska 😀 😀 😀

meduna
autor
26. kvě 2010

já ještě juknu,zase mě bolí držka,už mě z těch zubů asi j...e 😝

blazenkaa
26. kvě 2010

😀 to nesmíš kousat ty kabely to máš od té elektriky 😀 😀 😀 😀 😀 😝

lenkacar
26. kvě 2010

ale holky se tu vladís se mnou hádá o net ,zase si chce hrát tu nablblotinu z koulema.. 🙄 tak si jdu číst.mám ho dost

blazenkaa
26. kvě 2010

jakou nablblotinu s koulema 😉

lenkacar
26. kvě 2010

nějaká idiotská hra na netu ,já nevim pinká do koulí já bych ho taky majzla ..do jeho ...nějak mě poslední dobou sere až běda .. 🙄

lenkacar
26. kvě 2010

jo medu od včera mi bolí moudrý zub,kterej mi roste sakra šejdrem a kterej přemlouvám od svých 20let ,aby nebolel,včera jsem byla v kině s mamkou na takovým psycho filmu,ale hrál tam, děsnej fešák ,no stejně to byl děs ..a cestou dom mi to začlo s tim moudrákem..neni to akutní ,ale na poslední kontrole mi mudra řekla ,že má slíbíno 😔 půjde ven..

lenkacar
26. kvě 2010

v prácio taky dobrý psycho ,zase šéf se nechal slyšet jak to tam stojí za hovno a jak do konce roku a pak asi nazdar..taky mi končí smlouva že?ale já to i cítim v kostech ,že to s nim nepůjde ,ikdyž se snažim se šéfkou v pohodě ,ale moje vztahy s velkým šéfem totálně na hovno ..on mě nesnáší a já jeho ,ačkoliv jsme si nic neudělali a nic neřekli ,taková vzájemná averze ..

lenkacar
26. kvě 2010

tak jsem to počítala ,že kdyby to klaplo ,musel by mi platit nemocenskou hajzl..nu kdoví třeba mi řekne ted k poslednímu že končim a bude vykydáno hned ,jo a dneska mi volala jedna ze školky jestli tam nechci jít uklízet ,k těm rozeřvanejm frackům ,pamatujete jak jsem byla z nich po 2hod. na prášky? já teda jo 🙄

dadous
26. kvě 2010

čus babuchy, tak jsem našla foto tatky když byl malinkej 😀 😅 tak mužete porovnavat 😀

lenkacar
26. kvě 2010

dadu to by neviděl jen slepej ,že ta má po tobě leda pípu a jinak ani vlas 😀

dadous
26. kvě 2010

😀 ne ne z profilu je podobna mě když jsem byla mala 😀

lenkacar
26. kvě 2010

ále prd velebnosti ta je celá dadoušova 😝 ,určo je z toho celej podělanej

dadous
26. kvě 2010

není jo?