IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

tulik1
27. kvě 2010

ahoj holky, tady je to taky na ... vsechno mi ty deste pomlatily, no a ted posloucham zpravy a ze bude destivo jeste alespon do pulky cervna nebo taky az tri mesice ... me smejkne ☹

meduna
autor
27. kvě 2010

ahoj tul,no to je teda humus,jak tři měsíce 😕 😕 takže už to vypadá tak,že bude jen podzim a zima,jaro léto se jaksi nebude už konat

tulik1
27. kvě 2010

no bych se na to vy... jsem se tesila jak blazen na leto, na chajdu a ted to vypada, ze si vyrazim pro holinky a to bude tak jediny co budu potrebovat. to ani nemluvim vo tom, ze zitra jedu pro injekce a zacina dalsi pichando, tak jsem si rikala, jak se vyvalim na pergolu a budu si "uzivat" tech ctrnact dni po ET a vono houbelec ... a jak je medu? co ty zoubky?

meduna
autor
27. kvě 2010

tak si nasadíš holiny a budeš ležet v holinách a užívat 😉 no je to furt na pendrek,zítra zase razím k zubaři.V 8:15 už budu s hubou dokořán 😲

meduna
autor
27. kvě 2010

co pícháš za léky?

tulik1
27. kvě 2010

ty jo takhle brzy po ranu si votvirat hubku, jo? no to jsi odvaha 😉 , ty vogo ja a zubar to je des, jsem posera, to radsi desetkrat na gyndu nez jednoho zubaka, jsem fakt magor.

tulik1
27. kvě 2010

budu zacinat puregon, mam dlouhej protokol, tak uz tri tydny strikam do nosu synarel, beru prednison a zitra by k tomu mely pribejt injekce, pokud tedy bude vse ok, snad jo

meduna
autor
27. kvě 2010

to dlouho teda jedeš synarel,máš ještě přepážku v nose? 😀 😀 😀

tulik1
27. kvě 2010

no prosim te uz si pripadam jak fetak, furt jen popotahuju, a boli me z toho akorat hlava ..., nu co by jsme pro dalsi sanci neudelaly, ze?

meduna
autor
27. kvě 2010

to teda.Juknu později,začínaj mi modelky,už to tam přituhuje,je to napínavý jak blázen

tulik1
27. kvě 2010

tak pekne pokoukanicko 😉

blazenkaa
27. kvě 2010

Ahojda holčičky jste tu některá ještě ? 😉

blazenkaa
27. kvě 2010

tulik držím ti moc pěstičky aby ti to konečně vyšlo 😉

meduna
autor
27. kvě 2010

tak jdu do pelechu,dobrou noc všem. 😔

lenkacar
28. kvě 2010

dobré ránko všem...za minutku mizim ,jsem napapaná a díry v zubu jsem zacpala tatrankou ,byla výtečná ... 😵 ,dnesjka končim v 1hod. a mizíme na chajdu ,má lejt ,no ale co se dá dělat..mám mrchu pěkně silnou tak ani píchando nebude achjo

coko.joko
28. kvě 2010

Ahojda,
teda leni na chajdu a s mrchou to bude nic moc vid..... 😵 ale aspon si odpocnes.......
medu,modelky super vid jsem je ockem sledovala a pri tom kojila 😀 😀

meduna
autor
28. kvě 2010

Ahoj modelková cokomámo 🙂 jo a co na ně říkáš?Mě se líbí ta malá bloncka a pak ta Alissar,nebo jak se jmenuje,ale koho nesnáááááším to je ta vykulená pyskatá,krátké blond vlasy
Leni,tak užívej na chaloupce a že nebude píchando???no tobě to asi tak vadí jako mě 😀 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
28. kvě 2010

@dadous 😎 😎 😎 😎

dadous
28. kvě 2010

copak je 😎

meduna
autor
28. kvě 2010

nic,jen jsem tě chtěla vyvolat 😀 😀

dadous
28. kvě 2010

😀 a vono se to povedlo vid 😀 ja tady už hodku s nikčou trpím, si nemuže prdnout bo co 😠 slyším jak ji to v těch střevech bubla ale nechce to ven 😕

meduna
autor
28. kvě 2010

popíjím kávku k tomu dávám kouřovku a za chvilku jedeme něco nakoupit,byla jsem u zubáka,opět mi to namatlal,takže jsem zase jak starej žlutozubej křeček.Musím do lekárny,napsal mi recept,mám si to matlat do další kontroly,jsem zvědavá kolik to asi bude stát 😕

meduna
autor
28. kvě 2010

chudiška,takovej zaražeńák,to je teda pocuc,občas se mi to stane a kroutím se jak hadice

dadous
28. kvě 2010

😀 to budeš chodit se žlutakama?

dadous
28. kvě 2010

my čekame až se vzbudí tata a pujdem na prochajdu 😵

meduna
autor
28. kvě 2010

ne ono se to olupuje,no a až vyčistím mordu,je to pryč.
no dneska zatím neprší,ale honí se to tam pěkně.
Jo tak ta Fufina chrápe s náma a je srandovní,leží ti hlavou na polštáři uplně u mě a kouká vždycky na mě.Nejlepší je ráno,taková rozcuchaná a roztomilá 😵

meduna
autor
28. kvě 2010

tak se vyfoťte u káry

dadous
28. kvě 2010

😀 no neke 😀 ste ji do postele nechtěli ne?

dadous
28. kvě 2010

jo jo ale to nesmíme zapomenout fotak 😀

meduna
autor
28. kvě 2010

no nechtěli 😀 😀 ale pak tam jednou byla a já myslela,že bude chtít furt,ale ona nechtěla.tak jí občas přemlouvám,pojď ke mě,pojď,no a teď už po dva dny,jde večer do ložnice a sedne před postel a vrtí ocasem,tak jí tam šoupnu a už se rozvaluje 😀 někdy si dělá boudu pod peřinou,jen jí vykukuje čumák a oči ven