IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
28. čer 2010

@lenkacar no ja ji chci nechat nastřelit, nebudu ji trapit jehlama 😨 tak uvidím co mi dr řekne, ještě jsem tam nevolala

dadous
28. čer 2010

aha ja myslela že maš tu jednu třeba v bradavce 😀 😀

lenkacar
28. čer 2010

haha v pipce asi 😀 😝 ,tak jdu chrápat berušky moje ..papa

meduna
autor
28. čer 2010

@dadous tak mamka ti udělala teda pěkný sado maso,když ti je sama píchala-au
hele ,dneska s tím dělaj a dříve se to píchalo po šestinedělí,teda alespoň mě.No to je možná ono,proč jsem taková jaká jsem 😀 😀 😀 další ďoury mám taky už nastřelený,jen tlak.Nejhorší byl rypák

dadous
28. čer 2010

@meduna no udělala, pže jsem ji tak dlouho otravovala až se nasrala a propíchla mi je 😀

meduna
autor
28. čer 2010

@dadous au 😢 no,ale měla jsi co jsi chtěla 😀 😀

lenkacar
29. čer 2010

medu to se mi líbí v nose jak to nosej indky řetízek k uchu 😵

meduna
autor
29. čer 2010

jo,ještě řetěz k uchu 😀 v rypáku už stejně nic nemám,jsem to musela v práci vyndat,hroozně jim to krávám vadilo a díra v sekundě zarostla 😠

meduna
autor
29. čer 2010

tak jsem doma od babky,to byl mazec,žehlila jsem až ze mě chcalo 😝 jo a okno taky proběhlo 😀 jinak mě bolí pěkně tlama,včera mě vezla kámoška autem a já umělkyně jsem chtěla prásknout dveřma a nějak jsem to neukočírovala a šlehla jsem si po tlamě dveřma 😝 😝 😝 až mi luplo v zubu

lenkacar
29. čer 2010

medu ty volís to musela bejt teda pecka já si jednou přiskřípla prst do dbeří u auta taky jsem řáídně třískla a prst na srajdu

dadous
29. čer 2010

@lenkacar leni to se mi stalo nedavno a mam pod nehtem pěknou boruvku 😠

dadous
29. čer 2010

@meduna tak tam mate takovy pařaky?

meduna
autor
29. čer 2010

no jako ještě se mi to nikdy nestalo,no ale jednou musí být poprvé 😀 😀 jsem chvilku myslela,že si to kafe u ní ani nedám,pže jsem čekala,kdy se mi vykulí sanice na chodník

meduna
autor
29. čer 2010

ve stínu je teď 30

meduna
autor
29. čer 2010

hurá ,konečně je ta zkurverná zima pryč

lenkacar
29. čer 2010

u nás je taky pařák jako blázen bezva takhle stát v krámu.. 😝 chudák moje pípa

meduna
autor
29. čer 2010

tak jsem se nadlábla,pěkně brokolici a česnekem,jsem doufala,že to manchela zítra odradí od toho aby mě nerozerval po té pauze,ale to na něho nebude platit,pže já táhnu furt vlastně 😀

meduna
autor
29. čer 2010

no,to je teda chudák,ale ještě že stojíš,horší by bylo sedět 😝 😝 😝 hned jí vyluftuj doma 😎

lenkacar
29. čer 2010

jé medu a co teprve chudák tvoje pípa 😕

meduna
autor
29. čer 2010

ty vole,myslíš na zítřek jo 😢 😢 už mi psala i sestřenka,prej bacha na čárku jo 😀

lenkacar
29. čer 2010

no myslim na ten půst .. 😔 u nás je hotovo ,došly gumy a každej den se ptá už jsi je koupila a já že nikam pro ně nejdu všude známý ..

meduna
autor
29. čer 2010

mám tady jednu,tak ti pošlu ať můžete skotačit 😉 😉 😉 ale je krapítko prošlá 😎

lenkacar
29. čer 2010

já jsem ráda že došly ,nic neposílej ty svoje muzejní typy si dej zasklít 😀

meduna
autor
29. čer 2010

tak jo,a pověsím si jí do ložnice

lenkacar
29. čer 2010

jsem vladíse dojala když jsem se ho zeptala jak se to kupuje jestli na čísla a nebo mám říct jak ho má velkýho ,nebo malýho ,aby mě dali velikost 😕

lenkacar
29. čer 2010

jde vyprat meloun ze šatů? jsem jako dobytek ,klávesnice ,vlasy a huba celá a ted i šaty od melouna ..

lenkacar
29. čer 2010

jsem si uřízla mega kus a jak to nešlo kousat tak prostě vytekl.. 😔 😝

meduna
autor
29. čer 2010

😀 😀 😀 já to taky nikdy nekupovala,no taky proč žejo 😀 😀 nejlepší jak mi každej radí,zrovna teď v Česku,prej hele mám dobrou léčitelku ,tak tě tam vemu,bylo jich tam plno a otěhotnělo a já jako tisíckrát už říkám,to je pěkný,ale já nemám vejcovody,takže léčitelka by musela být asi Všemohoucí 😀 a ty lidi to stejně nechápou,jako jsem myslela,že jsme vzdělanej národ,ale asi ne,když si každej myslí,že jde otěhotnět i bez nich 😀 😀

meduna
autor
29. čer 2010

Leni,já meloun zásadně lžicí,nic nekrájim,jen dlabu

lenkacar
29. čer 2010

já jedla meloun taky lžící ,no co mě to napadlo ..lítata vosy tak jsem opíchaná hned 😕