IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
15. říj 2010

@lenkacar no to jo to vím, ale ja myslela že jako ty sportovky se tam přesunuly pravě 😅

lenkacar
15. říj 2010

ne tam jsem se přesunula jenom já se šéfkou 😀 😝 ,ale zaplatpánbůh mám tam lehčí program na pc než byl v alpine

dadous
15. říj 2010

@lenkacar no tak aspon něco 😵 jsem dneska pucovala kuchynskou linku, ty vole to bylo zbytečností, dvě igelitky bordelu jsem nesla do popelnice 😖

coko.joko
15. říj 2010

@dadous ,tak ja kdybych mela v kazdy mistnosti udelat poradek,tak nemame nic 😀 vsechno by slo smer popelnice

dadous
15. říj 2010

@coko.joko no jo ale ja jsem linku neuklízela už pěkně dlouho 😅 malinko jsem par věcí přestěhovala, takže kluci budou zas chvíli hledat 😀 ted ještě potřebuju ty okny umejt , než začne mrznout 😝

coko.joko
15. říj 2010

@dadous taky potrebuji okna a me se nechce nic jsem hotova...dneska jsem litala a hledala darek a pak dom do oho zaclo chcat,takze mokra jako prase,spocena jak vrata domu a vzit Lennyho do klokanky a jit jeste koupit peciva a neco na to,protoze tu nic neni a zaclo me tak bolet v krizi,ze jsem sotva vylezla schody a ted tu premlouvam dite,at spi,ze jsem unavena a chci jit dat sprchu a spat a on ne a ne usnout

dadous
15. říj 2010

@coko.joko tady taky pršelo, no spíš jen mrholilo, a co jsi teda čokotatovi nakonec koupila?

lenkacar
15. říj 2010

co se teda bude péct za ten dort?

coko.joko
15. říj 2010

@dadous ,uspavam dite a on nechce usnout jako kdyby vedel,ze ja potrebuji pracovat 😀 koupila jsem nakonec parfem,knizku o düssldorfu jak to tu driv vypadalo jeho to zajima a pak jsem mu dala poukazku na hadry nebo teda dam...k tomu ten dort a pernikove srdicko s nasi fotkou ja a Lenny 😵 a jeste ho pozvu nekam na pivko

dadous
15. říj 2010

@coko.joko tééda, to je daru 😵 no a ještě se léna ptala na ten dort,

lenkacar
15. říj 2010

to čumim ,tolik nápadů a dárečků.. 😵 a to srdce to neni to rozbitý co?já chtěla udělat buřt gulage a vyprdla jsem se na něj ..nechce se mi ..

coko.joko
15. říj 2010

@dadous ,jo jako popisek jo aha......no kdyz je z lasky delany tak je to preci S......

baronek
15. říj 2010

@coko.joko to jsem zvědavá, co vymyslíš na Vánoce, když mu teď dáváš všechno 😀

coko.joko
15. říj 2010

@lenkacar ,jaky rozbity....taky me nic nebavi a jsem tak unavena,ze se bojim usnout,abych vubec slysela piskota 😀
@baronek ,dostane to sameeee 😀

baronek
15. říj 2010

@coko.joko ještě ti tam chybí klasika - pyžamo 😀
Ten můj by mě ale hnal, spí zásadně nahej ...

coko.joko
15. říj 2010

@baronek ,tak ten muj pyzamo nesnasi a spi taky nahy 😀 jak rikam co porad vymyslet....tezky je to u nej

baronek
15. říj 2010

Zítra slaví narozky tchán a zatím nic nemám. Fanda koupil dvě balení piv - jeho tatík je jasnej pivař alko a já musím vymyslet něco k tomu 🙂
a v neděli slaví moje babička 80 a to jsem koupila pyžamo a zítra ještě kytku, nic jiného mě nenapadá.
Zítra zedníkovi vařit nemusím, tak mám radost, zvládne to za mě tchýně 🙂

coko.joko
15. říj 2010

@baronek ,no tak kupte nejaky darkovy kos jak tam jsou potraviny a mas to.......

baronek
15. říj 2010

@coko.joko jenže to už koupily obě Fandovo segry, takže to padá 😝

dadous
15. říj 2010

@baronek tak mu nechte udělat nějakou vtipnou kytku, tchan měl ted taky narozky a miluje ruzny ořechy v čokoladě, a tak mu nechali udělat kytku z bonbonu a čoko doutníku, vypadalo to fakt nadherně 😵

coko.joko
15. říj 2010

dobrej napad ty kytky ja jsem tenkrat nechavala delat kamosce s cigaret 😀 a taky to moc hezky vypadalo...

coko.joko
15. říj 2010

Si zase hraju🙂

baronek
15. říj 2010

@dadous
@coko.joko
holky, to je dobrej nápad, kouknu na net jestli něco najdu a zkusila bych to sama 🙂

baronek
15. říj 2010

@coko.joko to je nádhernej prcek a než se naděješ, tak se bude ženit 😀

dadous
15. říj 2010

@coko.joko no jo je to Samec 😵 😵

baronek
15. říj 2010

tak cigaretovou kytku nezvládnu 🙂

coko.joko
15. říj 2010

@baronek ,to ne to je muj a ja ho nedam........
@dadous ..hlavne v noci,kdyz nechce spat...jako to je ted po treti den 😒
takze se s vama loucim,protoze mam 3 hodky na spanek a pak zase budu premlouvat maleho at spi a nerve tu,ze je noc a lidi spi....a po dvou hodinach usne a v sest budicek a vstavat...me klepne ☹ se naucil peknou vec.......

dadous
15. říj 2010

@coko.joko hele to si zvykneš, my už to mame druhej měsíc 😅 jsem zvědava kdy to skončí 😠