IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
26. říj 2010

Tady to zije teda.....

lenkacar
26. říj 2010

já třeba žiju 😉 😝 ,ale nijak valně .. 😒

coko.joko
26. říj 2010

@lenkacar ,no vidis ze to jde sem chodit vsak ta diskuze zanikne,protoze ja sama sebou tu nemuzu porad psat si ptipadam jak blazen...

dadous
26. říj 2010

tak ja už tu jsem taky, mam bloklej krk 😝 tak žeru paraleny 😕 😅

coko.joko
26. říj 2010

@dadous ,se na to vy......uz meto zase vypadlo..at uz je ct.prijde nejaky manik na bude nam davat do kupy novy PC...tak se tesim...no to verim,ze to boli me kdyz se blokne krk tak umiram a jeste,ze mam doma masera a ten me vzdy krupne a je to dobry

dadous
26. říj 2010

@coko.joko hele mě se zas hrozně pomalu načítaj stranky 😠 no tak ted bych na sebe nenechala šahnout, ale to mam z toho že spím jak paragraf, když davam niki v noci kozu, tak pak v ty poloze usnu 😠

coko.joko
26. říj 2010

@dadous ,no me taky jeste ke vsemu,ale ted uz to snad bude trochu makat...jo ty jeste kojis???ale to prave ze pomuze,kdyz to boli

lenkacar
26. říj 2010

mě to taky jede strašně pomalu 😠 a navíc pořád ležim..neni mi dobře ,až mi bude lépe zvýšim účast 😉 ,co ta medu?

baronek
27. říj 2010

Ahoj holky, tak dneska je u nás zima jak prase a čtvrt hodiny jsem škrábala auto a navíc v práci je taky zima 😢 Ještě že máme zítra státní svátek a volno 🙂
Už přemýšlíte o Vánocích? My nějak nemáme peníze, takže letos to bude slabší a hlavně nemám žádnou inspiraci 😠

lenkacar
27. říj 2010

baronku ty kup mašli a uvaž přes břicho a lehni pod stromek ,to by byl dárek 😵

baronek
27. říj 2010

@lenkacar To mám v plánu jestli to vyjde 🙂

lenkacar
28. říj 2010

jasně to by byl dárek takový jsem si chystala už před 2 lety 😀 😝 a nakonec to zase skončilo fuseklema 😀 😝

coko.joko
28. říj 2010

Ahojda holky,tak koukam,ze tady opravdu nikdo nikde neni...taky mate svatek dnes tak odpocivejte pekne v klidu doma...

lenkacar
28. říj 2010

brej den

lenkacar
28. říj 2010

oni změnili IP? už tam není ta obálka? 😕

dadous
28. říj 2010

zdravím 😵 😵
@lenkacar je tam obalka, musíš tam najet myší a ona se objeví 😵
něco noveho tady? ja zejtra volam dr kvuli vysledkum, nikče dělali vytěr z krku, ma tam asi nějakej moribundus 😠

lenkacar
28. říj 2010

no včera tam ta obálka nebyla u nikoho ..tak to je divný ,zkoušela jsem i jiné diskuze ,tak třeba mi to blblo ..jéje mrnousek marodí ,atk at jste brzy cajk 😵

baronek
28. říj 2010

@lenkacar já třeba vůbec nevím, o jaké obálce mluvíš???

dadous
28. říj 2010

@baronek uplně v pravo je obalka a vykřičník 😵
@lenkacar no tak to se včera asi někam zatoulala 😅

baronek
28. říj 2010

@dadous jo už jsem na to přišla, tak to je dobrý a já to celou dobu dělám tak, že když chci někomu napsat, tak si otevřu pas a udělám to přes něj 😀 Co se tady člověk všechno nedoví 😀

lenkacar
28. říj 2010

já zas nedavno přišla na to jak se tady dělá zavináč 😀 😝 jsou to ale novoty 😉

dadous
28. říj 2010

ja ho dělam ALT 64 😵

lenkacar
28. říj 2010

a já ,,odpověz,, 😵 co ta medu kam se ztratila?

dadous
28. říj 2010

@lenkacar jo tak to jo , ja myslela jen samotnej zavinač 😅 no ala se brzo ozve, dneska mi konečně písla 😵

lenkacar
28. říj 2010

ten já dělam ALT V

liptonek
28. říj 2010

zdravím vespolek 🙂 jak se tu pořád máte? Co novýho?

lenkacar
28. říj 2010

lipánku ani tě nic nového 😉 ,ale tobě to teda utíká

coko.joko
29. říj 2010

Ahojda,
no tak zavinac jsem resila dnes cely rano,protoze nam vcera cely den zapojovali pc a nahravalo se moc programu a dneska rano chci si zalozit novy skyp a pry zavinac a ani boha tak jsem musela zapnout stary pc a psat pres skyp svagrovy a ta me radila a nakonec to klaplo,ale uplne jinak nez jsem zvyknuta ja...no a jinak ja ted nemam cas sem moc chodit,protoze to nase zlaticko ma tak ale tak vysiraci naladu,ze porad beka a hlavne kdyz ho polozim tak ma takovy zachvat no neskutecny...takze si myslim,ze to jsou zuby...ale porad nic....
@liptonek ,to utika za chvilku bude mimisek na svete
@lenkacar ,jak se vede...
@dadous ,doufam,ze budete v poho...konecne ti pisla,taky jsem ji uhanela a rikala,at ti napise......a taky jsem medunce rikala,ze ma pisnout sem a porad nic asi ji zavolam a sprdnu....a mozna se uvidime s Medu,az pojedem do CR....tak ji konecne poznam a taky bych se mohla potkat s dadouskem...Hradec a Trutnov neni daleko....

dadous
29. říj 2010

ahojda 😵
@liptonek tééda ty už budeš za chvíli rodit 😅
@coko.joko no to jo už by jsme se konečně mohli sčuchnout 😵

dadous
29. říj 2010

jo a jinak niki je v cajku, nic jí tam nenašly, asi to ma z toho hulakaní 😀