IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
15. lis 2010

ahojda všem 😵
@coko.joko taky jsme vas s dadoušem probraly 😀 a padly jste nam do oka 😵 no jo nikita není zatím moc společenska, asi jí to budu muset naučit, takovy chlapaky tam měla a ona dělala zagorku 😀
@lenkacar s žužlaním maš pravdu 😀 a ve staří zas skončíme s tou tkaničkou 😀 😀
@ajriska samo že pozitivní zprava 😵 tak at seš dobra nosnice 😵

coko.joko
15. lis 2010

@dadous ,,,hihihi tak to je asi vsude stejny a ja jsem si rikala,ze me piskaji usi 😀 😀 jasne hned jak ztahnu tak poslu 😵 no tak treba v kvetnu az tam budu tak uz Nikca bude jina a da Lennymu pusu 😀 😀

dadous
15. lis 2010

@coko.joko no to jo, ja ji domluvím 😀 když ona zatím s takhle malyma dětma nepřišla do styku, tak proto ji kluci nezajímaly 😅 a pusu budem muset vypilovat, pže zas dava francouzaky, tak aby se leny nelekl 😀

coko.joko
15. lis 2010

@dadous 😀 😀 ten je nauceny odeme na francouzaky 😀 😀 no ztahuji fotky za chvilku poslu 😵

dadous
15. lis 2010

@coko.joko 😀 aha tak to si budou rozumět 😀

coko.joko
15. lis 2010

@dadous ,hele se oslintaji na vzajem a bude a do toho jeste Kubula a bude to super trojka 😀

lenkacar
15. lis 2010

já bych taky třeba žužla ,ale seru na něj ..nezaslouží si nic 😠 😝

lenkacar
17. lis 2010

čoko u vás je to samej dortík .. 😵 ten lenny se ale má 😵

coko.joko
17. lis 2010

Ahojda ty uz koukas na fotky mam v albicku novy 😀 to vis ja si vyhraju...
jinak v lete pojedu pres tvoje mesto,tak se muzem videt pokud budes chtit...

coko.joko
17. lis 2010

Ahojda ty uz koukas na fotky mam v albicku novy 😀 to vis ja si vyhraju...
jinak v lete pojedu pres tvoje mesto,tak se muzem videt pokud budes chtit...

lenkacar
17. lis 2010

jasan se domluvíme .. 😵

coko.joko
17. lis 2010

@lenkacar 😵

dadous
17. lis 2010

čau pipky , takže bude další srazík jo? my stejně všechny jednou setkame 😀

coko.joko
18. lis 2010

@dadous ,pipko Vrata ma totis nedaleko pribuzny,takze se muzem videt s lenkar a neboj s tebou se uvidime a ne jednou v lete..je to kousek k vam 😀

coko.joko
18. lis 2010

@dadous ,pipko Vrata ma totis nedaleko pribuzny,takze se muzem videt s lenkar a neboj s tebou se uvidime a ne jednou v lete..je to kousek k vam 😀

lenkacar
18. lis 2010

holky už aby bylo aspon jaro a pípáci pípali a bylo světlo.. 😔 tohle počasí je fakt hnus ,od rána si svítim ,abych viděla do knížky .. 😠

baronek
18. lis 2010

@lenkacar já bych byla taky ráda doma a svítila 😀

coko.joko
18. lis 2010

Tak ja tu od 6 od rana bavim moje ditko,bo si reklo,ze me to dnes asi vse vrati a nespi,knoura a je na pest...

dadous
18. lis 2010

@coko.joko no fuj, na pěst 🙄

dadous
18. lis 2010

@coko.joko no fuj, na pěst 🙄

baronek
18. lis 2010

@coko.joko třeba půjde večer dřív do hajan...

coko.joko
18. lis 2010

@dadous ,to se jen tak rika,v zivote bych ho neuhodila je to muj mazlik,ale dneska vede... 😵

lenkacar
18. lis 2010

@coko.joko jasně že jo ..občas by je člověk rozškubnul 😀 😝

dadous
18. lis 2010

@coko.joko no dyt ja vím 😅

coko.joko
18. lis 2010

@lenkacar,nekdy jo........
@dadous ,jsem volala medu a nebere to,tak nevim kde je holka jeste to pak zkusim....

dadous
18. lis 2010

@coko.joko no mě se ta potvora ještě vubec neozvala, ani nevím jestli mame vanoční pozdrav poslat ještě do němec? 😕

coko.joko
18. lis 2010

@dadous ,neboj ja to zjistim,ale zatim me to nebere

lenkacar
18. lis 2010

až v lednu se stěhuje ,asi je pořád v práci šmudla naše medunková.. 🙂

dadous
20. lis 2010

tak copak , kdopak zas jen nakukuje? 😅

nadis.h
20. lis 2010

Já nakukuju imr vére.. 😀

Ahooj holky. Máme se? 🙂

dadous
20. lis 2010

@nadis.h no my dobře 😵 to vy snad taky ne? jo četla jsem někde že jsi byla v nemocnici ?

nadis.h
20. lis 2010

Ahojky Daduš. Ne ne nebyla. Měla jsem jít jen na půl dne na konizaci, ale nakonec jsem nešla kvůli Kájovi. On nechce nic jiného než moje mlíčko. Ani lžičkou,flaškou,stříkačkou to do něj nejde dostat tak jsem se na to vyprdla a půjdu až na jaře až budou příkrmy. 😝

dadous
20. lis 2010

@nadis.h no to mi povídej, taky bych nikam nemohla, pže niki je těžkej zavislak. jednou jsem ji zkusila dat večer flašku s mlíkem a prostě to nechtěla 😕 a přitom vodu z ty flašky pije 😅