IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
23. lis 2010

@coko.joko no už nikdy víc, na narozky upeče dort babička 😀

coko.joko
23. lis 2010

@dadous ,ted me taky usnul a fakt po tezkym boji,pak pujdem na chvilku ven,at se vyvetra í kdyz tam prsi...holky mam jeste pect cukrovi,ale me se tak nechce......

dadous
23. lis 2010

ja čekam na myčku a pak asi taky pujdem chvilku ven, i když je tam hnusně, ale doma je protivka 😨

coko.joko
23. lis 2010

@dadous ,me o tom povidej jak je protivna to nas perli uz par dnu 😀 no ja taky udelala ze sebe mycku a jsem hotova.....dam si kafe poradne silne,at se proberu a to jsem chtela mejt okna,ale seru na to......

nadis.h
23. lis 2010

Coko já už lehátko prodala. Byl v něm hrozně rád. První dny co ho neměl tak byl takový nervní, ale už dobrý-asi na něj už zapoměl. 😅 Byl jak salám pořád v něm a nechtěl být na dece. Ale ted už dobrý-koupila jsem mu hrazdičku tak si začal knečně hrát.

dadous
24. lis 2010

tak kdopak dneska načuhuje?

lenkacar
24. lis 2010

já načuhuju ,ale neni co čítat 😕

dadous
24. lis 2010

@lenkacar hoj matko, prej tě palí žaha jo? 😅

lenkacar
24. lis 2010

mě? od samýho začátku a furt blindim..dneska jsem si koupial lízátka a dobrý no ..ale bliju dál ,tak nevim 😕

dadous
24. lis 2010

@lenkacar 😀 😀 tak si to hezky užij 😀 ne ba ne, tyhle stavy ja neznam, ale musí to bejt asi hnus 😝

lenkacar
24. lis 2010

neni o co stát ,ale dad ,je tam a to je hlavní ,kdybych si játra vyblít měla 😀 😝

dadous
24. lis 2010

@lenkacar přesně tak, my holky jsme silny a vydržíme cokoliv 😵

lenkacar
24. lis 2010

víš co je nejhorší? mám hlad ,doma dobrýho nic a když si něco dam ,tak tomu dam za chvíli stejně sbohem ☹ a furt dokola .. 😠

dadous
24. lis 2010

@lenkacar no tolik škody 😨 bych ted taky potřebovala chvíli blicí období, aby šly dolu kila 😠

dadous
24. lis 2010

@lenkacar no tolik škody 😨 bych ted taky potřebovala chvíli blicí období, aby šly dolu kila 😠

nadis.h
24. lis 2010

Ahojky,
Leni kup si v lekarne tabletky EMESIN ty jsou volne prodejny a nebo at Ti napise nejaky dr TORECAN cipky. A z paleni zahy ja zvracela a celkem zabral MAALOX tablety.

coko.joko
25. lis 2010

@nadis.h ,tak nevim,ale torecan je sice na bliti,ale kdyz si prectes letacek tak to nesmeji tehule 😵 ale je fakt,ze ja jsem ho taky vzala 2krat,kdyz jsem musela jet uz za Vratou tak abych po ceste porad nekde neblindila a hlavne v aute by to slo spatne....takze jsem si ho loupla rano a pak jeste pred cestou a bylo...sice me spatne trochu bylo,ale nenuti te to zvracet,ale fakt bych to nebrala.proste to vydrz a rikej si bude lip.. 😵 😵 😵

lenkacar
25. lis 2010

jo emesin mě taky říkala a ty lízátka .. 😉 dneska musim chtě nechtě pro bioparox je mi zase hůře a znova mě bolí v krku, co jsem musela včera vylézt ven pro tu foukačku ,já už se ze sebe poseru ,vůbec jsem rok nemarodila a ted se z toho nevylížu .. 😠

coko.joko
25. lis 2010

@lenkacar ,neboj bude lip....ja jsme byla taky v tehu nemocna a nic nesmis a pak to preslo a bylo dobre...

lenkacar
25. lis 2010

všude píšou jak se bioparox dává těhulím a naší mámě ho neprodali ,že to těhotný nesmí ..kdybych neměla takovou zácpu ,tak se z toho už fakt poseru 😠

coko.joko
25. lis 2010

@lenkacar ,to neznam......tak si zavolej na gyndu a porad se tam snima....a to je na co.

lenkacar
25. lis 2010

do nosu a do krku stříkadlo ,je to antibiotikum..řekla mi at si to kouúpim jestli mám zánět horních cest dýchacích a to mám.. 😠 když mi to obvodní nedala místo toho sirup co smrdí jak mazadlo na nohy s kafrem nebo co .. ☹ 😠

coko.joko
25. lis 2010

@lenkacar ..tak to ti neporadim ja brala do nosu jen morskou vodu a kdyz me bolelo v krku tak jsem kloktala sul 😀 sice hnus,ale pomohlo to...

coko.joko
25. lis 2010

tak dnes jsem varila v parnim hrnci a je to fakt vymakany a nase ditko snedlo brambor,mrkev a kutreci masicko a jak mu to chutnalo..ted se jdem ustrojit a jdem pro plinky maji je v akci... 😀

lenkacar
25. lis 2010

mě to taky pomohlo ,ale se mi to vrátilo ☹ zítra je to týden a nejsem lepší ☹

lenkacar
25. lis 2010

a jak to chutná? taky by se mi to líbilo 😉

baronek
25. lis 2010

@lenkacar a co zkusit nakrájet cibuli a zasypat to cukrem a nechat vylouhovat a zkusit pít tu šťávu???? Já to loni zkoušela na chřipku a docela to zabíralo 😀

coko.joko
25. lis 2010

@lenkacar ,je to fakt moc dobry a ja bych to taky mohla papat jsem ujidala..... 😀
@baronek ,to je dobry napad ted si vzpominam,ze me to nekdo tady taky radil a ja to pila a fakt to zabralo...ale uz nevim presne ten recepis.

septim
25. lis 2010

prominte ze jsem lezu ahoj coko 😉
@lenkacar bioparox muzes ja ho v tehu taky brala, ptala jsem se pro jistotu i ted moji doktorky 😉

lenkacar
25. lis 2010

@septim ahoj mě to řekla i gyndařka že můžu po 4hod.ale v lékárně mi ho odmítli dát 😠

coko.joko
25. lis 2010

@septim ,si delas prdel ne 😀 😀 co sem lezes...hihihihiihihi.ne ty muzes si nase 😀 😀 uz mas hrnec doma.....