IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
29. lis 2010

@marca22 no tak pak popřemejšlet o darkyni 😕 , ale dneska jsou furt nějaky novy leky, takže třeba na příště ti něco zabere, 😵

marca22
29. lis 2010

Já doufám,ale vždycky když se těšim že to už třeba vyjde,tak jsem akorát zklamaná,takže se na to nespolíham,pořád lepší milý překvapení,než nemilý zklamání. Ale v registru na darovaný vyjíčko už jsem zapsaná,jenže čekací doba je dlouhá,prej zhruba 2 roky,pokud nepřivedu dárkyni a s adopcí to neni o nic lepší.

dadous
29. lis 2010

@marca22 je tady plno holek co měli hooodně pokusu, a už to pomalu vzdavaly, a nakonec se jim podařilo otěhotnět 😵

marca22
29. lis 2010

No už jsem slyšela že když se přestalo hodně párů snažit tak se to povedlo a nebo se to povedlo když to nečekali no jo ale jak to nečekat když to člověk chce 😕

dadous
29. lis 2010

@marca22 😀 no jo to bych taky neuměla, vypustit to z hlavy

lenkacar
29. lis 2010

@marca22 čus neni nic ztraceno 😉 ,všechno máš před sebou .. 😉

lenkacar
29. lis 2010

cože 2 roky na dárkyni? to je nějak moc ne? stojí to nějakou korunu ,ale ta čekačka asi neni tak dlouhá .. 😉 a navíc ty máš za sebou všechny vyšetření?

marca22
29. lis 2010

@dadous no já aspoň vim že to je prostě fyzická chyba,ale co ty ženský který maj idiopatickou neplodnost,to musí bejt hrůza vědět že je všechno v pořádku ale přesto nevědět kdy to přijde,jestli teď nebo za 10 let a jestli vůbec někdy 😕

marca22
29. lis 2010

@lenkacar dneska mi v CARu řekli že dva roky a když přivedu dárkyni tak to bude o dost dřív,všechny ne,ale mam vysoký fsh 19 a to značí jen jedno

lenkacar
30. lis 2010

@marca22 to ještě nemusí být konečná ,nevim kolik měla nadi tady z diskuze a nakonec to šlo .. 😉 a kam chodíš do car?ta čekačka je u vás fakt dlouhá 😔

dadous
30. lis 2010

@lenkacar teda leni, takhle brzy vzhuru 😕

coko.joko
30. lis 2010

Ahojda holky,
jen kukam a musim se lecit mam hroznou rymu a je me fakt zle,takze funguji na pul a mam fakt dost,protoze me Lenny nenecha na chvilku odpocnout,ted se naucil vstavat v pul sesty rano a to je uplne po me.....az me bude lepe tak mrknu na vas....

dadous
30. lis 2010

@coko.joko tak se brzo uzdrav 😵

lenkacar
30. lis 2010

@dadous já nespala od 2hod. a zabrala jsem od 8 do 9 hod. a pak mě vzbudil telefon..já se dneska teda vyspala 😠

dadous
30. lis 2010

@lenkacar tak si dachneš po o 😵

lenkacar
30. lis 2010

čtu moc bezva knížku ,,řeka bohů,, o faraonech ..je to krásně psaný ,ale strašný .. 😉 jak je tam mučili .. 😝 jinak nedělam nic

dadous
30. lis 2010

@lenkacar no dyt , koukej se povalovat, pak se ještě naběhaš 😵 to ja nečtu, páč bych u první věty usnula 😅

lenkacar
30. lis 2010

mě to taky někdy uspí..kdyby mě nebylo furt tak na blití tak bych byla mnohem raději ..nevim jak to zítra v práci vydržim

dadous
30. lis 2010

@lenkacar jdeš makat jo? 😕 ser na to hod se marod 😵

lenkacar
30. lis 2010

já jsem marod ,ale slíbila jsem jí že může jít na melítr a nikdo jinej neumí na pc ..nemůže tam být sama brigádnice 😔

dadous
30. lis 2010

@lenkacar aha, tak na chvilku to jo, to mužeš 😀

marca22
30. lis 2010

@lenkacar chodim k Apolináři no uvidíme za čtvrt roku jak to bude vypadat,snad se to nějak probere

bobbule09
30. lis 2010

Dlooooouho jsem tu nebyla a koukám, že se vám tu daří.
@lenkacar gratuluji z celého srdce. Tak aspoň někomu to konečně taky vyšlo 😵 Opravdu moc moc ti to přeji 🙂

lenkacar
30. lis 2010

@bobbule09 díky moc .. 😉 první krok je za náma ,ted následují ty další neméně důležité 😵

coko.joko
30. lis 2010

koukam a nakukuji a musim vas docist 😀
@dadous ,v kolik ti vstava Nikca rano?

lenkacar
30. lis 2010

tak co jak ti je ?

coko.joko
30. lis 2010

@lenkacar ,kdyby nebyla ta ryma tak v poho jak smrkam tak mam odreny rypacek a do toho Lenny opet nechce spat a vstava brzo,pres den taky toho moc nenaspi a ja jsem hotova

coko.joko
30. lis 2010

dneska se chystam zavolat medu jestli je jeste v nemecku..

lenkacar
30. lis 2010

měla by být v německu do ledna .. 😵 tak jí moc pozdravuj

coko.joko
30. lis 2010

@lenkacar ty vis vic jak ja...jo budu vecer brknu a uvidime co a jak