IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
dadous
4. pro 2010
@lenkacar =-) =-) :-N :-N 😃 😃 no neke x-)
lenkacar
4. pro 2010
no za 14dní kontrola ,ten jeden je takovej chcípáček tak jestli to zvládne nebo co ..je o 4dny menší,no kde byl schovanej posledně mi poser =-)
dadous
4. pro 2010
@lenkacar chtěla bys dvě?
lenkacar
4. pro 2010
no pryč to nedam :-S
dadous
4. pro 2010
=-) to mi je jasny@lenkacar :-N
lenkacar
5. pro 2010
@dadous naše mamka měla dobrou hlášku ,,vstal z mrtvých nebo co?,, to druhý mimi 😃 :-p je pravda ,že vzhledem k hodnotě hcg ho minule ani nehledal nijak moc ..ale ted tam byly pěkně vypáskovaný obě .. :-p
coko.joko
5. pro 2010
@lenkacar ,co to ctu..........to je krasny tak budou dvojky u Lenkacaru 😃 😃 😃 to bude jeste veselo......
coko.joko
5. pro 2010
@lenkacar ,co to ctu..........to je krasny tak budou dvojky u Lenkacaru 😃 😃 😃 to bude jeste veselo......
lenkacar
5. pro 2010
to bude veselo 😃 :-p 😃
coko.joko
5. pro 2010
@lenkacar ,Vladis pujde na materskou taky a bude to 😃 kazdy budete mit jedno
tetes1
5. pro 2010
@lenkacar moc blahopřeji a neboj dvojčata jsou super někdy je to prekérka,ale když se pak k sobě přitulí a pusinkujou a vidíš,jak na sebe reagujou,tak je to nádhera a tu honičku to vynahradí. Jsem moc ráda,že už vám to konečně vyšlo. x-)
lenkacar
5. pro 2010
@tetes1 díky ..je to zatim začátek ..jsem skoro pořád pod dekou ,je mi pořád děsná zima ,už aby bylo jaro :-p
tetes1
5. pro 2010
@lenkacar já tu zimu taky nemám ráda. A i začátku je třeba si užívat a v rámci možností se nebát i když je to třeba těžké,stejně na tom nic nezměníš,tak je lepší se těšit od začátku a užít si to. Tak se držte. 🙂
lenkacar
5. pro 2010
já to zatim neřešim ,ani nevíme jestli to oba bobci zvládnou .. 😉
dadous
5. pro 2010
přejeme všem tetam, miminkum i ještě nenarozenym miminkum, krasny vanoční svatky x-)
baronek
5. pro 2010
@dadous nádherné přání 😃
dadous
5. pro 2010
@baronek 😃 dík x-)
coko.joko
5. pro 2010

@dadous ,nadhera kdo si hral...a kde si hral 😃 😃
dadous
6. pro 2010
@coko.joko 😃 to ja x-)
coko.joko
6. pro 2010
@dadous ,no neke a kde to delas mas nejaky program nebo co....jen ho val sem,at se neco naucim....
dadous
6. pro 2010
@coko.joko no to mam ten od blaženky, a ta ho měla asi od tebe, ale je tam jen malo obrazku =-)
nadis.h
6. pro 2010
Čauky, 🙂

Leni double gratulace!! :-N x-) x-)
coko.joko
6. pro 2010
@dadous ...jo to znam to je odeme 😃
coko.joko
6. pro 2010
@dadous ...jo to znam to je odeme 😃
dadous
6. pro 2010
@coko.joko no vidíš 😃
jika25
6. pro 2010
Ahoj děvčata,tak sem si tak pročítala všechny ty vaše příběhy a vidím,že je to podobný.Dneska sem si dělala těhotenský test po prvním IVF a negativní 😞 .Zítra ráno jdu ještě na krev,ale už tomu nedávám žádnou naději.
Je mi z toho strašně smutno.Moc sem věřila,že to klapne!!!Dočetla sem se,že další pokus je možný za tři měsíce,ale nevím,jestli zvládnu zase ten celej kolotoč dokola.Bylo to náročný a vlastně zbytečný!Asi sem hodně pesimistická,ale nějak v sobě ten optimismus nemůžu najít.
Prý když je těch pokusů víc,tak je pravděpodobnost otěhotnění větší,než při prvním pokusu.Je to pravda?Nemáte s tím někdo zkušnosti?Jo a byla sem na klinice Unica Brno.Byla ste tam taky nějaká?Děkuji za odpovědi...
lenkacar
6. pro 2010
@jika25 já za sebe..jdi do toho až budeš hlavně psychicky v pohodě .. 😉
dadous
6. pro 2010
@jika25 jj jak píše lenka, psychika děla hodně x-)
lenkacar
6. pro 2010
@dadous kdybys viděla co jsem zase dneska s tou pindou řešila ,tak tohle být od začátku stimulace tak jsem do toho nikdy nervama nevlítla a a to ona na mě veje ,že jsem jí to zatajila ..tohle by bylo celou dobu .. ]-( takže psychika fakt dělá hodně ..
dadous
6. pro 2010
@lenkacar a proč s ní furt něco řešíš? seš na neschopence tak at si trhne 8-(
lenkacar
7. pro 2010
vzkázala jsem jí ,že už tam nikdy ani nepřijdu a at mi daj pokoj ..že potřebuju být v klidu ,to si umim představit jak mi pomlouvá ..

Začni psát odpověď...

Odešli