IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
17. únor 2011

@olasek jojo sedá , 😝 na všechny kolem mě ..já už se necítim dobře 14dní ,no copak je tohle za chřipky.. 😝 to za našich mladých let 😝 3dny a jura juchů do školy 😎 a co ty fotečky z dovolené? že bysme se trošku ohřály aspon z foteček

olasek
19. únor 2011

@lenkacar no jo, i ty chřipky jsou dneska zmutovaný.... 😠 ... Musíme se z toho dostat! Jáj, fotky furt! Já vůbec nemám motivaci a chuť je stahovat, bo je všichni viděli už ve foťáku tak se mi do toho ale vůbec nechce....

lenkacar
19. únor 2011

@olasek asi je to zmutovaný zrovna jsem to poslouchala v radiu že ta moderátorka už v tom jede měsíc a i okolo to slyší ..tak nejsme výjimka .. 😉 já jsem taky nějaká líná a nic se mi nechce ,tak ti věřim ,že tobě se taky nic nechce

olasek
19. únor 2011

@lenkacar no jo....co naděláme - teplo,čaj, med a Paralen.... 😉 Od tý doby, co jsme se vrátili jsem, jak medvěd, na kterýho přišel zimní spánek..... 🙂

nadis.h
5. bře 2011

😅 no co co?

lenkacar
20. bře 2011

baf ,tady to opravdu už umřelo?

dadous
20. bře 2011

@lenkacar fuj to jsem se lekla 😀 no jo , nikdo sem už nechodí 😨

lenkacar
20. bře 2011

@dadous huhu co to máš z vlasama?

dadous
21. bře 2011

@lenkacar ále nechavam to zas narust 😅

lenkacar
21. bře 2011

@dadous vypadáš velmi mladě a velmi dobře ,musela jsem si tě přiblížit ,esli to neni někdo jinej ..třeba ségra mladší ..moc se mi v tom líbíš

dadous
21. bře 2011

@lenkacar 😀 dyt jsem přece jedinaček 😀 ale tobě to v novym učesu taky moooc sluší 😵 😵

lenkacar
21. bře 2011

@dadous no už jsem se obarvila ,ne na černo ,ale ted jsem kaštánek ,ta veverka mi nesedla

dadous
21. bře 2011

@lenkacar no hlavně aby ses líbila vladísovi 😅 😵

lenkacar
21. bře 2011

@dadous odezva špatná ,nelíbim se mu vůbec ,odmítá se mnou cokoliv mít 😕

dadous
21. bře 2011

@lenkacar no neke, to je jouda 😠

baronek
21. bře 2011

@dadous páni, ty jsi ale kočka 😀

dadous
21. bře 2011

@baronek 😀 😀 čau, hele to člověk musí změnit fotku aby to tady trochu ožilo?

baronek
21. bře 2011

@dadous to víš, já chodím do práce, tak nemám čas jako ženský na mateřský 😀 Rostete jako z vody 🙂

dadous
21. bře 2011

@baronek 😀 tak se na to vyprdni a bud doma 😵 co mala , nezlobí moc?

baronek
21. bře 2011

@dadous zatím mě šetří 😀 Doma bych zůstala hned, ale v práci je to trochu složitější a penízky taky potřebujeme 🙂 a volna si ještě užiju hafo předpokládám ... 😀 😀 😀

dadous
21. bře 2011

@baronek no jo, ty kačky, ja si to ještě letos musím pořadně užít, páč jdu za rok makat 😝

baronek
21. bře 2011

@dadous jo teď si vzpomínám, že máš mateřskou jen na dva roky, to já bych chtěla na tři a protože se stejně nebudu mít kam vrátit do práce, tak možná budu doma i dýl 😀

dadous
21. bře 2011

@baronek hm to ti zavidím, taky bych si nikču chtěla užít dyl, ale ty kačku jsou potřeba 😖 zasrana hypoteka 🙄

baronek
21. bře 2011

@dadous my naštěstí hypotéku nemáme, ale něco málo taky splácíme, v nejhorším případě si budu hledat nějakou brigádu 😀 ale zatím to neřeším a hodlám si to užívat 🙂

lenkacar
21. bře 2011

@baronek no však ty budeš makat do porodu boco ..já byla ve městě a koupila jsem si novou košili se žirafama na ket a něco na hubu z drogerky a je tam teda krásno venku..byla jsem si v práci cíknout a hned mi tam lanařila na příští celej týden no teda to nevim jako ..v pondělí jedu na kontrolu před ket ..

baronek
21. bře 2011

@lenkacar jé už se to blíží 😀

lenkacar
21. bře 2011

@baronek měli jsme doma o víku hovor a vladís by nejradši nešel ani na ten ket

baronek
21. bře 2011

@lenkacar jako že se bojí neúspěchu nebo naopak úspěchu???

lenkacar
21. bře 2011

@baronek bojí se že to zase u nás bude peklo ..spojené s neúspěchem ,je to u nás ted hodně hodně na prd ..a už mi zase dělá to ,že heká u telky jak se třeba baví o dětech,o pokračovatelích rodu a že je aspon to dítě bude mít rádo ..atd..

dadous
21. bře 2011

@lenkacar hele je jaro, a žirafa ti přinese štěstí, ja ji taky měla 😵