IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
20. kvě 2009

tak to už vyjde já si taky říkám když to nevyjde jednou tak jindy dokud to neklapne budem bojovat 😉 😉 🙂

dadous
20. kvě 2009

dajo asi si budeš muset dat do pasu fotku, na ktery budeš líp vidět 😀 😀 😀 to ti ještě medunka neřekla vid? 😀

daja.w
20. kvě 2009

promě je pivko hořký já spíšmíchaný nápoje a nebo slaďárnu

dadous
20. kvě 2009

holčičky ja se loučím , papa 😔

meduna
autor
20. kvě 2009

jo uz zitra ?to ja stale slamnim 😨 😨 ja budu mit absenci od patku tady,prijede ta mama,ale urvu se urcite kazdy den,budu jak na trni jinak 😖 😖 😖 😖 😖

no dajo ja doufam moc 🙂

daja.w
20. kvě 2009

nee já su tu prvně tak já se líp vyfotím nebo něco najdu ale to už asi nechám na zítra

daja.w
20. kvě 2009

dadous tak dobrou noc

meduna
autor
20. kvě 2009

Dadousku,krasne sny ti preju,treba neco romantickeho o dadouskovi 😵 😵 😵 😵 😵

meduna
autor
20. kvě 2009

holky padim taky do pelechu,rano musim bouchat,tak at mam silu 😝 😝 😝 cus zitra

daja.w
20. kvě 2009

Tak vidím že dnes je tady pusto no já asi si půjdu taky lehnout snad usnu tak zítra pisnu jak jsem dopadla máme tam být v 9hod. už aby to bylo jsu nějaká nervozní

daja.w
20. kvě 2009

Tak všem dobrou noc a sladké sníky pa pa pa

meduna
autor
20. kvě 2009

jo budem cekat ,jak jsi dopadla a ne ze dnes z rozruseni usnes taky v kresle 😀 😀 😀 😀 😀

daja.w
20. kvě 2009

😀 😀 😀 no to by byla prča oba v křesle to by pak chtělo asi foto 😀 ,ale já jdu do pelíšku tak zítra pááá

lenkacar
21. kvě 2009

nazdar!!!!!!!!!!!!!ten diphereline jsem dostala jako na zastavení činnosti vaječníků při dlouhém protokolu...jinak všem přeju hezký den,slunce svítí ,prdka mě bolí z těch chilli ,možná to ještě přehodnotim 😨 ,to papání a jinak sex nic ,no jako obvykle ..šlo se spát ,hubou ke zdi ...

lenkacar
21. kvě 2009

já usnout v křesle tak můžou volat pohřebák 😀 😀 😀 😀

lenkacar
21. kvě 2009

manžel řekl že kdyby jsme neměli tu chatu tak si ani nezavrzáme ,no něcom na tom bude ,tak proto tam asi jezdí tak rád ,má to tam nějakej dobrej vliv na nás 😉

zuzana.79
21. kvě 2009

Dobré ráno berušky!!!
Tady tedy zatím slunce nesvítí ☹ ...
Jinak Leni, když tak čtu o tom, jak u Vás pořád žádný sex, nežiješ náhodou s mým exmanželem?? 😉 .. Jsem taky rozvedená, jako většina z Vás tady 😉 😉 😀 .. My jsme taky sexovali téměř jen na chatě..

kat77
21. kvě 2009

Ahoj holky, přeji moc hezlý a sluníčkový den 🙂

mandarinka
21. kvě 2009

Ahojky, i já přeju sluníčkový den.....
Teda na to že už jsi mangela vyměnila nic moc..... se máš před ním projít v sexy prádle a skočí na Tebe... 😉
Já včera prádlo ani nepotřebovala 🙂

lenkacar
21. kvě 2009

mandar to se nedivim s tvou postavou se můžeš procházet to já se spíš schovávam 😀 😀 😀 😀

mandarinka
21. kvě 2009

Ty jsi trdlo 😀 kdybys mě viděla, prdel jka valach, břicho s modřinama....radši zhasnout... 😝 😀

daja.w
21. kvě 2009

Ahojte holky tak Vás všechny zdravím teď jsme dojeli z Brna a vajíčka trošku povyrostli a v pondělí jdu na punkci a ktomu jsem vyfasovala tolik léků že se mě kapánek aj zatočila hlavička 😀

lenkacar
21. kvě 2009

dajo by ti měli léky ubývat ne?

lenkacar
21. kvě 2009

mandar mě se tentokrát vybarvily modřiny hodně dlouho ...

daja.w
21. kvě 2009

no to jsem si taky myslela ještě mě dali vyšší dávku puregonu,menopu,pregnyl ale ten je jednou večer pak nějakýsi globule,doxybene prášky,estrofen a agolutin,ale to budu brát až po pondělku

daja.w
21. kvě 2009

no a zapoměla dipherelin ještě

mandarinka
21. kvě 2009

Daja vítej - no to máš jako já, doxybene jsem brala 5 dní, bobule před OPU 3 dny a teď píchám agolutin a Zibor + jím estrofen a listovku.... Akorát že já to skoro všechno vyfasovala už na začátku, tak mě to překvapilo jen jednou 🙂

mandarinka
21. kvě 2009

Leni protože ten Zibor má tak tupý jehly, že to je strašný. Kolikrát to do mě manža nemůže ani píchnout a pěkně to bolí 😝

lenkacar
21. kvě 2009

to vůbec neznám

mandarinka
21. kvě 2009

Buď ráda, to je na ředění krve..... to mám jako bonus 😝 😀