IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
27. kvě 2009

čau bebe...já věřim na duchovno od mala mám divné zážitky

meduna
autor
27. kvě 2009

ja mam kozorozku znamou a ta teda zakriknuta neni ani nahodou 😀 😀 ale na sex teda je hodne.

lenkacar
27. kvě 2009

nevyhrabete tam někdo ten erotickej sakra ,ale nevim v čem to bylo ..

meduna
autor
27. kvě 2009

fakt Leni,me se jeste nikdy nic nestalo a treba bych chtela,furt se bavim s mamou o babicce,umrela pred dvema lety ale nikdy nic 😒

lenkacar
27. kvě 2009

holky mívam sny a ty se plní ,ale fakt ,od 3let co si pamatuju...

lenkacar
27. kvě 2009

od té doby co umřela babička tak mě většinou chodí varovat ona ..neni to obyčejný sen ,poznam to už

daja.w
27. kvě 2009

to zas můj říká dáme kaďák a já vzdoruji už 7 let to já teda těžce nemusím 😠 😀 😀

bebe127
27. kvě 2009

To je fuk sejně je to hnus estli je to oko nebo věneček 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

tak to ja nic .jeste ,.ze se moje hruzostrasny sny neplnej 😲

lenkacar
27. kvě 2009

ty volís mi tam skočila nějaká realitka

dadous
27. kvě 2009

no nevím chlapi to prej rajcuje, pže je tam uzkej vlez 😖

meduna
autor
27. kvě 2009

to je fakt holky oko nebo venecek nebo kavovka je to humac 😀 taky vzdoruju ale vim,ze kdybych kyvla nestihnu se ani nadechnout 😀 😀 😀 to by bylo radosti a rychlost 😀 😀

dadous
27. kvě 2009

musíš kliknout na tu tabulku že ti je 18

daja.w
27. kvě 2009

to zasmě se někdy zdá něco že jsem někde byla nebo že jsem s někým mluvila a za pár let se to fakt stane

meduna
autor
27. kvě 2009

no prave proto je to bere-ten uzkej vlez. 😀 😀 😀 boze uz takhle budeme cele povolene na kazdem kousku tela a jedine co by nam jeste mohlo pevne drzet by zhuntovali 😀 😀 😀

dadous
27. kvě 2009

jo taky mam někdy pocity že to co zrvna prožívam už se někdy stalo

meduna
autor
27. kvě 2009

prijdu za chvilku 😉

dadous
27. kvě 2009

ne svěrač nedam, nerada bych se posravala takhle mlada 😀

dadous
27. kvě 2009

medu to si říkala před chvilkou 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

to je jak s Dadouskem,neznam ji ale prijde mi jako bych te uz videla a znala 😕

lenkacar
27. kvě 2009

ale jednou se to holky hodilo ,zkrátim to ,zahla jsem a den předtim jsem měla sen přesně jak to bude a jak ten můj dojde doma co mám dělat ,aby ho nenašel a do nejmenších detailů jako jsou digitálky zapadlé v křesle a pak jsem na to zapomněla ...a druhý den fakt odjel na svatbu někomu a já doma milence ,holky poprvé a naposledy v životě doma!!!!!!!!!!! a my v nejlepším a najednou slyšim jak jde dom a já rychle klíč do zámku a ted co budem dělat ,ten šiok a najednou se mi vybavil ten sen a do nejmenších podrobností a užuž jsem chtěla otevřít ,milence jsem zavřela do děcáku jeho hadry ,boty za nim hodila a najednou ty digitálky začli hrát v tom křesle ,mě bylo zle ...pak jsem otevřela ten už kopal do dveří a já se cvakajícíma zubama hrůzou... a on holky prolezl celej byt i ledničku a jen do toho jedinýho pokoje nešel ...pak se šel vykoupat a já ho mezitim vypustila ven a zuby mi cvakaly až do rána a za půl roku byl stejně rozvod ...

dadous
27. kvě 2009

však medu my se zname jsme napojeny 😀

bebe127
27. kvě 2009

Já taky věřim na duchovno a posmrtnej život. Mám vlastní zkušenosti a nejsou nějak příjemný. Dost tohle respektuju 😔

dadous
27. kvě 2009

si pěkny číslo leni 😀 😀 😀

lenkacar
27. kvě 2009

a jeho první cesta z tý koupelny byla do toho děcáku fakt holky přísahám to se stalo

daja.w
27. kvě 2009

no Leni já bych se asi posrala hrůzou 😀 😀

lenkacar
27. kvě 2009

to jsem byla ještě mladá a ten debil za to nestál ,kvůli němui dodnes lítam po policajtech dluží mi spousty peněz ,nedělá ,fetuje ..

lenkacar
27. kvě 2009

no dyt píšu že mi normálně cvakali zuby

daja.w
27. kvě 2009

tak tos měla docela štěstí že jsi ho pak hned vypustila no nevím jak by to asi dopadlo kdyby ho tam našel 😅