IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
4. čer 2009

Jé, tak to jsme stejné staré.
Máš pravdu, jsou i dřív vyspělejší, já už tam teď mám holky, které nosí podprsenky (a fakt musí), menstruují, no síla.

daja.w
4. čer 2009

no to je síla už tak brzo 😅 a zkoušíte o mimi porpvé nebo už víckrát teda jako IVF my poprvé

koblichzek
4. čer 2009

My teda také poprvé, ale 11 let neberu žádnou antiko a stále nic. Tak už jsme to zkusili takhle. Nejdřív inseminace a teď to IVFko. Ale to zklamání je prostě děsný. Pořád se z toho nějak nemůžu dostat.

daja.w
4. čer 2009

To chce čas uvidíš že to přejde a kdy teda jdete znovu do toho.Já teda antiko brala před xlety a to jen půl roku já nějak na prášky nejsu s manža jsme 7let spolu a to jsme se snažily mít mimi a nic až před 3lety když jsem změnila Dr.tak zjistil že já nemůžu mít normální cestou mimi že mám ucpaný vejcovody

koblichzek
4. čer 2009

Aha, no takže taky nic moc, my jsme s manžou 13 let. Teď pojedeme na konci června na dovču a po ní. Tedy někdy po půlce července, protože musím začít brát ty hormony první den menzesu. A to bude někdy začátkem července. Jinak my máme naštěstí 18 zamražených vajíček.

daja.w
4. čer 2009

No vidíš pojedete na dovču tam se uklidníš a odpočinete si a hlavně se odreaguješ a pak to půjde jak po másle dobře to dopadne 😉 a k tomu tak krásnou úrodu 18 vajuch to je supr 😉 no nám z§staly jen dvě kvalitní a 4 co byly jen 9buněčný ty prý byly horší kvality tak je nám nedoporučily zamrazit tak ted čekám na testík snad to klapne 😉

lenkacar
4. čer 2009

kobli hlavně klid !!!!!!!!!!!!!!!!!!!já mám doma tichou domácnost doprdele ...kvůli sousedovo pindě co si myslí že nemám nic jiného na práci než jí obtahovat chlapa,kterej mimo jiné smrdí jako stádo oslů

koblichzek
4. čer 2009

Ahoj Leni, tak taková kráva je úplně nejlepší 😀 . Ona jako něco i říkala tvýmu manžovi?

koblichzek
4. čer 2009

Daji, moc přeju, aby ti to vyšlo. A to jste teda po IVFku?

lenkacar
4. čer 2009

vyhrabala moje číslo tomu svýmu z mobilu a bombarduje mě sms jak to mezi náma je ...kráva pitomá je to můj soused na patře ,nevim jestli mu to mám vysvětlit o co jde ,ikdyž vim ,že teda chápavej moc neni

lenkacar
4. čer 2009

před x lety bylo techtle ,ale bez mechtle ...a ted má od leta babu..sakra ,mám na ní vztek

lenkacar
4. čer 2009

můj manža je žárlivej jak prase a mě chodila jedna sms za druhou ,no co si měl myslet chudák ,dala bych jí na tlamu krávě

koblichzek
4. čer 2009

Se ti nedivím. Hele, já bych mu to řekla. Ať si ji kouká uklidnit, že ti kazí vztah.

koblichzek
4. čer 2009

Daji, nejhorší teď je, že jsem na všechny protivná, všechno mě sere a furt brečím bez důvodu. 😠

lenkacar
4. čer 2009

o něj mi nejde o blba ,mě jde o mýho mangela

lenkacar
4. čer 2009

kobli nebreč já bych řvala vzteky a na gyndě mi dneska řekla že mi důrazně nedoporučuje další stimulky

daja.w
4. čer 2009

Kobli jo jsem po IVKu ted 14ctého budu testit 😉
AhojLeni no takový krávy opravdu miluji já bych ji dala jednu přes hubu a tomu jejímu bych to řekla ať si to sní laskavě vyřídí

lenkacar
4. čer 2009

jojo holky je to hnus jako bych toho měla málo

lenkacar
4. čer 2009

tak mizim dělat véču ,manžel vzteky odešel pryč ..vzteky teču

daja.w
4. čer 2009

Kobli to Ti věřím já jestli to nebude ok tak budu taky v prdeli že to tak musím napsat,nevím co bych dělala,ale asi bych taky nebyla příjemná,ale to bude dobrý uvidíš dáš dovču uklidníš se tam nato tak nebudeš myslet chce to vše čas

koblichzek
4. čer 2009

Leni, proč ti nedoporučuje další stimulku?

koblichzek
4. čer 2009

Daji, já vím. Jenže ta hlava furt na to myslí. Vždyť to znáš. 😉

daja.w
4. čer 2009

Jo znám to zklamání a nejhorší je že se snažíš nato nemyslet ale nejde to ☹ Lence to teda nezávidím snad to bude u nich v pohodě 😉je to děs taková ženská 😠

koblichzek
4. čer 2009

Jo a nejhorší je, že taková ženská ti fakt může totálně rozbourat vztah. Ti chlapi takovým klepům věří víc, než vlastí partnerce.

daja.w
4. čer 2009

to jo hlavně když je žárlivej no já bych ji trefila a nenechala to tak bych tam vletěla a vyřídila si to sní a i sním

koblichzek
4. čer 2009

Souhlasím s tebou. Ona trocha žárlivosti je dobrá, ale nesmí se to přehánět. Já jsem ale žárlivá dost 😉

daja.w
4. čer 2009

já trochu ale manža víc 😠 ,ale ted už je to vpoho taky jsem sním měla problémy žárlivý scény atd.,ale já říkám že láska není bez hádky,ale zas extra scény nee

koblichzek
4. čer 2009

Jak se říká, nejhezčí je pak to usmiřování 😀

daja.w
4. čer 2009

To ktemu patří a je to fajn to usmiřování 😉

koblichzek
4. čer 2009

Daji, a ty jsi teď na neschopence?