IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
7. čer 2009

dado ale nebuj já si to pak hodně vynahradím 😀 děti šupnu manžovi a vyrazím 😀

dadous
7. čer 2009

jasan, tak to ma byt 😀 😀

dadous
7. čer 2009

jo ty budeš mít dvě?

daja.w
7. čer 2009

no já ještě nevím 😅 ,ale radši počítám ze dvěma 😉

dadous
7. čer 2009

ja teda počítám s jedním 😅 a dadouš taky 😀

daja.w
7. čer 2009

tak to nám nevadí když budou dvě hlavně at jsou zdaví 😉 ikdyž to bude záhul,ale to zvládnem 🙂

dadous
7. čer 2009

zvladly to jiny tak to zvladnete taky 🙂

daja.w
7. čer 2009

to jo už se těším 🙂 a kdo by se netěšil taky že 😉

daja.w
7. čer 2009

Tak vidím že Medu šla asi pařit 😀

dadous
7. čer 2009

nebo jí manža nechce pustit na pc ☹ a nebo maj hezkou chvilku 😀

meduna
autor
7. čer 2009

to by bylo dobry hned dve a jednou ranou 😀 😀 😀 jo nemci jsou hovada,dnes jsem klepala na pokoj,jako,ze tam jdu uklidit-hajali hovada vcera i dnes ,tak do 13 hod 😠 😠 tak jsme cekali jak supi nez se proberou a nabehneme na uklid.No a to co mi dnes otevrelo v trenkach,kerky to melo az na usichn a koukalo tomu neco z nosu,jako paratko nebo co 😕 😕 si asi delal novou dirku,vlasy az na zada,nausnice taky vsude,tak jsem tam vlezla do toho pokoje a myslela jsem ,ze me trefi slak,jako by tam bomba bouchla 😀 😀 😀 on asi vyhuleny,usmevavej jak mesic na hnoji 😀 😀 😀 kalhoty ve sprchaci a trenky na lustru 😀

dadous
7. čer 2009

fuj to musel bejt smradek 😝

meduna
autor
7. čer 2009

jo hezkou chvilku budu mit za chvilku v pelechu,ale tim jak budu usinat,manza dal do repy tri pivka 😀 😀

meduna
autor
7. čer 2009

no to byl 😝

dadous
7. čer 2009

dadouš dal včera 4 kousky a taky se šlo spinkat 😀 😀

daja.w
7. čer 2009

Teda medu tak to ti nezávidím já bych na to neměla žaludek 😝 a asi bych jim aj něco řekla no fuj 😝 anebo kdyby mě takový někdo otevřel tak se leknu a uteču a nebo sebou švihnu o zem 😀

dadous
7. čer 2009

jak utíkat 🙄 musíš naběhnout jak gestapačka a srovnat je do latě 😀

meduna
autor
7. čer 2009

ten muj filosofuje po chlastu 😀 😀 😀

meduna
autor
7. čer 2009

to jo asi si zitra vemu holinky a ty kalhoty jak nosili gestapaci ,namaluju si malej knirek pod nos a ukazu jim 😀

dadous
7. čer 2009

😀 😀 tak to se maš 😀 😀 se něco přiučíš 😀

dadous
7. čer 2009

a bičík medunko ten musíš mít 😀

daja.w
7. čer 2009

jo jen se nedej ukaž jim kdo je tam pánem 😎

meduna
autor
7. čer 2009

nejhorsi,ze musis cekat az se vychrapou,jsou nachcany jak dosky,tak to hajaj do 12-13hod a pak muzes teprv jit neco delat,no ale zitra uz tahnou 😝

dadous
7. čer 2009

tak ja končím , dadouš se mi vratil, tak zítra jsem tu jak na koni 🙂 pa a dobrou 😉

meduna
autor
7. čer 2009

no to jo,ted jak prselo tak furt slipal z okna a uz snil o mrakach a desti,jak je to krasne a ze budeme lezet a koukat na hvezdicky 😵

meduna
autor
7. čer 2009

tak pa,ja taky koncim,manza jde delat jeste fotky ,kdyz jich nafotil tolik a vsichni cekaj.holky dobrou noc a pekne sny 😉

daja.w
7. čer 2009

Dado tak dobrou a krásnou noc a holky at Vám to zítra uteče v práci 😉 já budu taky končit ještě mrknu na tv a pak taky půjdu do hajan 🙂 Medu a ty to v práci přežij jen jim ukaž 😉

lenkacar
8. čer 2009

ahojík holky přeju hezký den a jak to pročítam ,medu tvoje práce je někdy řehole ..ještě kdyby vám ten hotel aspoň patřil...to by nějak snesly i ty trencle na lustru 😖 ,já bych se takovýho týpka asi taky bála ,ikdyž by se usmíval...fujtajksl nemám ráda tyhle individua

zuzana.79
8. čer 2009

Ahojky berušky,
zdravím po delší době.. Nějak vůbec není čas na net.. Kluci mě zabavují úplně úplně 🙂 🙂 ..Co tady nového?? Leni, už jsi byla na KET?? Daji, co testík?? Zdravím Medunku a Dadouska i všechny ostatní!! Zkusím mrknout častěji, ale moc to nevidím.. Nemám skoro čas si zkontrolovat ani maily 😉 ..
Zatím pa pa a opatrujte se!!!
Z. a klučíci

lenkacar
8. čer 2009

zuzy kdepak čekám a čekám ,asi koncem června jestli se nzase něco nepohnojí,zdravím klučíčky