IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
23. čer 2009

třeba by se to povedlo u vás taky nebo tam je 0 šance že by to šlo

daja.w
23. čer 2009

to my jsme loni nebyly manža měl hodně práce ale nám rostou houby i na zahradě 😀 tak ještě mám v mražáku sem ted nedávno dělala houbovou polévku já když jsem je tam našla sem byla úplně paf už třetí rok nám tam rostou a docela dost

blazenkaa
23. čer 2009

tak to ti závidím mi musíme jezdit as 5 km. aby jsme něco našly

daja.w
23. čer 2009

já je mám úplně hin,ale neboj hned jak mě skončí mrcha na to vlítnem 😉 vy taky na tom budete jen ležet a dělat mimi co 😀

daja.w
23. čer 2009

no su ráda protože by jsme z takovou měli houby 😀 manža nemá pořád čas,no teda ted si ho snad najde bo rádi chodíme do lesa,ale i ze zahrady jsou vinikající 😉

blazenkaa
23. čer 2009

to si piš jen co to půjde a budeme oba chvilku spolu doma tak na to vlezeme.Uvidíš třeba u vás bude stát anděl strážny a povede se to když jsi nadopovaná

blazenkaa
23. čer 2009

jéééééééééééééé jak já na ně mám chť

daja.w
23. čer 2009

no to by musel být velký anděl 😉 ale i zázraky se dějí 😉 ale moc tomu nevěřím teda jako u mě u vás to klapne 😉 tak si je nešetři a udělej si je 😀

blazenkaa
23. čer 2009

asi o víkendu udělám bramboračku asi máš pravdu aby jsem je nešetřila .U nás to taky není jisté že to klapne můžu si zase myslet že to spíš klapne u vás nebo u obouch 🙂 🙂 😀

daja.w
23. čer 2009

blaži necháme se překvapit ju 😉 😀 vše dopadne jak má 😉 dobře 🙂

daja.w
23. čer 2009

Budu končit jdu do hajan tak dobrou noc přeji a pááááá

blazenkaa
23. čer 2009

promiň ale nějak se mi to kouslo

blazenkaa
23. čer 2009

tak jo pá páá dobrou noc

lenkacar
24. čer 2009

čus holky přeju hezký den ikdyž to venku vůbec hezky nevypadá

lenkacar
24. čer 2009

takjsem došla z města napůl utopená bože to je počasí ,nohavice ke kolenům mokré ,tohle je nějaké léto?! 🙄

olasek
24. čer 2009

Ahoj bérušky! Tak co nového?? U mě jedna novinka je - už vím kolik mám vajuch 🙂 25!! Dneska jsem byla na ultrazvuku.... snad jsou plné a nachystané. 😉 😵

olasek
24. čer 2009

Leníí, venku je hnusně furt, u nás taky ☹ , ale snad příští týden už bude líp. Teda doufám...

daja.w
24. čer 2009

Ahojky holky 🙂
Oli tak to je pěkná úrodička gratuluji moooc a držím pěstíky a kdy jdeš na OPU 🙂
Tady je taky hnusně ted akorát přestalo pršet alenevím na jak dlouho 😖

olasek
24. čer 2009

Ahojda Dájo, na OPU jdu v pátek ráno a na ET pak v pondělí nebo v úterý....a děkujii!! 😀

lenkacar
24. čer 2009

oli ty volís tak to je síla,ale to jsou folikuly tak aby byly plné vajec a zralých a použitelných 😉

olasek
24. čer 2009

Leníí, to nikdy nevíš, ale doufám....snad jich tam je aspoň pár použitlných 😉

lenkacar
24. čer 2009

s takovým počtem to by bylo ,aby nebylo 😉 tak ti to přes víkendík uteče 😉

daja.w
24. čer 2009

Oli neboj tolik vajuch se určo chytnou všechny a všechny budou plné vajuch a použitelných 😉

gabika01
24. čer 2009

ahoj kočeny 😉
tak jsem zas chytřejší...sem vůbec nevěděla, že ty vajucha jsou jako uvnitř těch folíků. 😲
oli hurá na OPU, jsem včera psala, že jdeme taky v sobotu na svatbu a že budem jako dvě nosnice, ale
ty už budeš vlastně po.. no hurááá! to bude úlevička 😀 já včera chytla nerva, že jako nemám žádnou robu na tu svatbu, břicho mám jak pučmeloun a vše mě tlačí no děs! 😠

leni a to pupendo se mi sfoukne po odběru????

olasek
24. čer 2009

🙂 taky si myslím 😉 .... a jak jsi na tom ty? co mrška??

olasek
24. čer 2009

No jooo, Gábi 🙂 taky musím vymyslet, co na sebe 🙂 jdu juknout do skříně ... hodí se na svatbu černý šaty?? 😉 Gábi, já asi nesplasknu - doktor mi řekl, že po OPU musím vypít 8 litrů vody, abych neměla OHSS takže budu, jak barel vody 😀 😀

gabika01
24. čer 2009

8 litrů!!!!!!!!!!!!!!!! fíha no to nevím, to abys měla fakt ten barel na zádech 😀 😀 😀
včera jsem kvůli tomu volala kámošce, taky jsme chtěla jít v černých šatech a brejlích jako mafióóózo, ale
prý to není dobrý nápad 😖
a jinak při stimulce chlastáš kolik? 😀 😀 vody 😀 😀

lenkacar
24. čer 2009

gabi spíš počítej až po ET 😉 je to zásah do těla ..

lenkacar
24. čer 2009

po opu 8litrů vody, no potěš ,ty máš pít pořád kolem 5litrů když máš tolik folíků ..nebo to nebude dobré ..fakt se snaž co nejvíc ..

olasek
24. čer 2009

no jo, budu jak žába na prameni 😵 😵 , hlavně nevím , jak vydržím obřad - spíš, abych nosila na zádech přenosný hajzlík 😀 😀 ....při stimulce taky hodně piju - asi 4-5 litrů vody ...mě hrozně bolela hlava ze začátku tak jsem musela, aby mě bylo líp takže 5x-6x v noci na záchod celkem normál - už chodím se zavřenýma očima 😀 😀