IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
24. čer 2009

holky já při stimulce začla pít jak oteklá pořád jsem měla žízen a vypila jsem asi tak 5 litrů ale to šlo samo,ale jinak já piju tak cca1litr ale při tom jsem chlastala jak oteklá 😀 a pořád žízen 😖

daja.w
24. čer 2009

my máme jít taky na svadbu 25 července a já nemám nic nasebe asi půjdu v teplákách 😀 pokud nic neseženu 😀

olasek
24. čer 2009

Gábi, takže černá nééé, jo....hmmm, tak to mi právě došla veškerá fantazie 😀 😀

lenkacar
24. čer 2009

no ale černá zeštíhluje že, při stimulce to potřebujem všechny 😀 😀 😀 já nosila tepláky a byla jsem jak v 6měsíci ,ale fakt ,jen jsem se koulela ..hnus

gabika01
24. čer 2009

holky tak to vás chválím, takhle chlastáte jak duhy 😀
taky teď nosím hlavně značku Pohodlí 😀
oli určo v šatníku najdeš něco veselejšího 😎

lenkacar
24. čer 2009

no gabi ,ale jsem zapomněla říct že těm teplákům praskla guma 😀 😀 😀 😀 a tak jsem to vázala jen na šnůrky

gabika01
24. čer 2009

tak hlavně leni, že sis to gumou nevystřelila oko 😀

gabika01
24. čer 2009

oli už asi přehrabuje šatník... se pak vyfoť a hoď do albíka ať vidíme jak ti to sekne 😉

lenkacar
24. čer 2009

no ,ale gabi jsem je ani nespravila ,páč počítam co kdyby je bylo ještě třeba 😀 😀 😀

lenkacar
24. čer 2009

chtělo by to něco splývavého od koz .. 😀 😀 😀

gabika01
24. čer 2009

to je jasný, určitě budou ještě třeba vo tom žádná! teď už ti nemá co prasknout jen močák od toho věčnýho chlastání 😀

gabika01
24. čer 2009

to se mi velmi páčí, takový ty těhule co maj kozy jak vozy a nosí ty šatky s legínama.
čupr frajle 😎

lenkacar
24. čer 2009

a pak už jenom žíly v očích při porodu 😀 😀 😀

gabika01
24. čer 2009

leni kolik ti je? neboj tě tlačit naučí 😀

olasek
24. čer 2009

už jsem tuuuu!!! 😀 nepřehrabovala jsem... jako správná dcera jsem pozvala maminu na obídek tak jsem podstrojovala 😀 😀 no holky, já si vezmu nakonec kalhoty a bude ... 😖

gabika01
24. čer 2009

co jsi vařila dobrýho olásku? já taky nakonec bílý kalhoty a někaký topík už k tomu snad spláším 😀
Oli a tobě fakt už žádný jiný injekce nadali? to já to do sebe ďobu už 3 týdny a pak po trnsféru znova 😝

olasek
24. čer 2009

dělala jsem omáčku - slepici na paprice s houskovým knedlem 🙂 mňamka ... Taky si vezmu bílí kalhoty a k tomu něco - to už vymyslím 😉 ..... nn, žádné další injekce už nemám. Dnes v 21h jedu do Sanusu na injekci Pregnylu a pak už nic.... injekce jsem si píchala 11 dní 🙂

daja.w
24. čer 2009

já jsem takypíchala po transféru a ktomu do zadku 😅 tak asi to je všude jinak

olasek
24. čer 2009

tak mě třeba ještě něco čeká, kdo ví ....ale v protokolu nic nemám a o ničem se nikdo nezmiňoval....jen ty vaginální bobule 🙂

olasek
24. čer 2009

jéé, Dájo a jak je to s neschopenkou? Tu dostanu v den odběru nebo až v den transferu? 😉

gabika01
24. čer 2009

dájo a co sis píchala? já asi agolutin bo jak se ten blázinec jmenuje.. a ještě nějaký hormony-prášky... vypadá to jako antiperle 😀
slípka byla určitě famózní 😀

lenkacar
24. čer 2009

je mi 37 a půl roku 😉 ,tak to budete kočky v bílém 😉 já si taky nic nepíchala po ET jen utroš

daja.w
24. čer 2009

Gabi jo agolutim a pak jsem měla prášky estrofen a prednison a kys.listovou jo a ještě asi tři injekce pregnylu a to vše po ET

lenkacar
24. čer 2009

dají tomu řikam zásobička .. 😉 ,já teda jim jen dlouhodobě acidofolan ,ale to mi nikdo neřekl

lenkacar
24. čer 2009

holky měla jsem rohlíků že bych zastavila vodu v řece ,tak jsem udělala žemlbábu..nevim jestli to bude k jídlu dělam jí 2krát za rok

daja.w
24. čer 2009

no ted už neberu nic 😉 a naco to máš ten acidofolan

lenkacar
24. čer 2009

to je listovka plus béčko plus železo v jednom

daja.w
24. čer 2009

tak já jí ještě nedělala a nemám pro keho ale táááák bych si ji dala ☹ Leni pošli my trošku aspon 😀

lenkacar
24. čer 2009

hele ještě je kocour v troubě ..kdoví co mi z toho vyleze,nějakej černoch

daja.w
24. čer 2009

neboj povede se já ti věřím 😉