IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

olasek
25. čer 2009

však ono se to překulí ani nebudeš vědět jak... 😉 Já byla včera večer na té injekci v CARu a myslela jsem na tebe - sestra si četla zprávu a byla šokována mými 25 folíky, říkala, že jsem rekordmanka tak jsem myslela na tebe 😀 ....kam se hrabu !! 😀

olasek
25. čer 2009

😀 😀 ... to je třeba - trocha společnosti ji prospěje 😀

lenkacar
25. čer 2009

dík že sis vzpomněla a piješ?

olasek
25. čer 2009

já už jsem dneska úplně hotová, hrozně mě bolí podbřišek - žádné tlaky, ale fakt bolest!! myslela jsem, jak půjdu do města, ale na to se ani nevzmůžu 😉 těším se na zítřek - moooooc!!!

lenkacar
25. čer 2009

já to znám a moc nečekej že ti bude po opu líp s takovou náloží a nezapomen i po opu pít ..

olasek
25. čer 2009

piju..., ale už mě to neba! Trávím půl života na záchodě 😒

lenkacar
25. čer 2009

pojištovna by měla proplácet i hajzl papír 😀 😀 😀

olasek
25. čer 2009

manžel mi jel pro 12 lahví vod a dostal nakázáno, že do mě musí jeden balík zítra nalít, i kdyby to mělo být trychtýřem 😀 😀

lenkacar
25. čer 2009

no ono po tý narkoze je to docela pitomý ..já to asi podcenila a druhý den jsem jela na kapačky jak mi bylo zle

olasek
25. čer 2009

🙂))) hele, zkusím zajít s účtenkou od záchoďáku na pojiš´tovnu 😀

olasek
25. čer 2009

no, já si to asi neumím moc představit....po každý nárkóze jsem měla prospaný pomalu celý den tudíž nevím, kdy budu pít... 😉

lenkacar
25. čer 2009

no právě a bála jsem se abych nebl... 😉

olasek
25. čer 2009

hmhmmmm, nemilá představa 😕

gabika01
25. čer 2009

teda holky to jsou hlody.. 😀 😀 jako, že pojišťovna by měla proplácet hajzl papír 😀 😀 mě fakt pobavilo!
blbá otázka... a to když jsme jich tam dnes měla cca 12 kousánků to ještě přibudou bo je to finální počet?
oli už máš topík????? já půjdu za růženku 😉

gabika01
25. čer 2009

leni už asi udobřuje manžela 😵

meduna
autor
25. čer 2009

Ahoj holky,
Gabiko,tak super,to mas urodu jak blazen.
Dadousku,tak ja ti nevim,my jsme nejenom propojeny ale i vajuch snasime stejne 😀 😀

gabika01
25. čer 2009

dadu a medu vy jste se hledaly až jste se našly na koňovi 😀 😀 😀
medunko tak co šupla si do sebe toho bechera? a jak myslíš super? se koukni ostatní kobylnice mají 25-30 vajuch to ja su slabej odvar 😀 😝 😀

olasek
25. čer 2009

ahoj cholky 🙂 tak jsem zas tu ... Gábi, to já půjdu asi za lososa 😀 mám takový oranžovo růžový topík s širokým výstřihem alá ramena ven a k tomu bižu, vlasy nahoru....... hlavně abych šla, dneska je mi fakt už dost ouvej 😒

gabika01
25. čer 2009

neboj po OPU už bude líp 😉 se mi to kecá co ani nevím jaký to vlastně je, chodit s 25 ajíčkama 😀
a oli porostou mi ještě nějaký bo to co mi dnes řekli je konečná? jako, že bych je každý den pěkně zalívala
ať rostou jak ty houby po dešti 😵

gabika01
25. čer 2009

hele budš fešanda 😎

meduna
autor
25. čer 2009

Gabiko,ne nesoupla,nejak se mi pak udelalo lepe,parkrat jsem si prdla 😀 😀 Gabi,me to prijde jako super uroda,ja jich mela taky 4 😀 😀 tak se nediv
Oli,krasavice losova budes 😉

lenkacar
25. čer 2009

čus jsem se tak mile usmívala na manžela až jsem byla nařčená, 🙄 že jsem určo něco provedla a nebo jsem si něčeho lokla ,no chápete to? 🙄

lenkacar
25. čer 2009

holky a vy jako jdete někam spoluna tu svatbu nebo co jako ...nějak to furt nechápu tu poradu haderní ..

lenkacar
25. čer 2009

no oli jen abysis to užila zlato ..já nevim ,mě řekli na utz asi 20folíků a nakonec jich bylo rovných 30ks ,takže tímto zodpovídám nevím čí otázku tady ,nemusí to být konečný počet co řeknou ,ale ne všechna vaja jsou k tomu .. 😉

meduna
autor
25. čer 2009

tak to je maso Leno,to bych asi bouchla,mit 30 vajuch,to jsi musela poradne kvokat 😀

lenkacar
25. čer 2009

medu já myslim že mě oli ještě předčí ,jednou tu někdo psal že měl i 48ks a OHSS jako prase..to dík teda

lenkacar
25. čer 2009

já si neumim představit že bych šla po opu na svatbu nebo před..fakt ne ..bolelo mě všechno jako prase

lenkacar
25. čer 2009

medu ono je nejlepší všeho s mírou ...mě by stačilo tak 10kousků ,aby byl člověk klidnej,kdyby něco a myslim že pak je to v poho a bez bolestí 😉

olasek
25. čer 2009

Leni, nejdeme spolu, ale ve stejný den jdeme na svatbu tj. v sobotu 🙂 takže se tu už dva dny radíme, co na sebe bo jsme dostaly obě nakázáno, že si nesmíme vzít černé šaty 😀 Gábi, můžeš tam mít pak víc vajuch - z těch 25, které tam současně mám nemusí být některé zralé nebo mohou být prázdné ( bez vajíčka ) a tak.... 😖 to prostě nikdy nevíš ....

olasek
25. čer 2009

no taky nejsem nadšená a mám docela strach, mám bolesti a bojím se OHSS.... holky, držte mi pěsti ...já těch folíků ani tolik nechtěla, jsem skromné děvče ☹