IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
26. čer 2009

Ahojky holky 😉 jo chlapy jsou děsný a najivní a ješítní horší jak baby to máte pravdu
Oli to už snad má zasebou taky na ni myslím 😉

lenkacar
26. čer 2009

určo z náí vypadne taky plato vajec 😉

meduna
autor
26. čer 2009

to da na platicko,ten jeji pocet 😀

daja.w
26. čer 2009

no je to pořádná nosnice to zaplní celý 😀

daja.w
26. čer 2009

Medu tak ty máš dnes volno to je úleva že nemusíš tam jít za tou magorkou 😉 tak odpočíváš? 😉

meduna
autor
26. čer 2009

nejak jsem to jeste nestihla dnes odpocivat 😀 😀 Ted chci trosku uklidit a pak vypadnout do mesta,potrebuji neco nakoupit

meduna
autor
26. čer 2009

tak ja padim do toho mesta a pozdeji zase najuknu 😉

daja.w
26. čer 2009

no holky já taky mizím jdu posekat zahradu dokud neprší 😉 ale ještě určo juknu tak zatím pááá

gabika01
26. čer 2009

čus holky! nejvíc se tu žvaní, když tu nejsem 😔
oli měla dneska tolik strážních andílků, že to nemohlo dopadnout jinak než skvěle 😀
leni! si z toho nic nedělej tak máte doma trochu itošku aspoň není nude néééé? tu nemají vodnářky rády 😀

medu a kde jsi tenkrát pracovala v Čechách? musí to bejt na budku, takhle opuštěná 😠 a co ta tvoje souseda
co tě píchala 😀 😀 😀 s tou si nepokecáš?

holky dala jsem do albíka vlastnoručně "upečený" dort z osušek, máme ho s partou na zítřek jako svatební dar.
ještě ho doladím celofánem a mašlí. penězma člověk nikdy nic nezkazí né? ty potřebujem všichni 😀

olasek
26. čer 2009

Ahoj holčičky ... vy jste zlatíčka, zrovna tu čtu, jak na mě myslíte 🙂 ....no já probrečla celé dopoledne, protože se dostavilo zklamání - z 25 folíků se vyklubalo 22 prázdných dutinek a jen a pouze 3 vajíčka. No, už v laborce, když mě to doktorka říkala tak jsem brečela, jak želva...o počtu jsem měla úplně jiné představy ☹ a teď mi nezbývá než se modlit, aby se oplodnily ... zkrátka jsem měla asi moc velké očekávání ☹ ....jinak mi není nic moc, myslím fyzicky. Po odběru jsem dost krvácela a ještě teď mě bolí celý spodek tak ležím a lohním vodu ....

olasek
26. čer 2009

to jsem si vybrala čas ke psaní, zrovna, když tu nikdo není..... 🙂 jo, ale zapomněla jsem napsat, že mám super manžela, který mě pochoval, pohladil a pak mě vzal rovnou z CARu na svíčkovou do hospůdky 🙂 a řekl mi, že to výjde ..... tak já mu teda věřím 🙂

olasek
26. čer 2009

jééé, a taky jsem ještě chtěla písnout, že se manželovi zlepšil spermiogram - ze 4% kvalitních spermií jich máme 6%!!! 🙂

olasek
26. čer 2009

je tu prázdno tak já budu později....zatím papa 🙂

daja.w
26. čer 2009

Oli a tak moc jsme na tebe myslely a držely pěstičky,ale nesmutni i ze třech vajuch to vyjde uvidíš a věř tomu 😉 máš moc hodnýho manžu a svíčková to je mňamka 😉 no a když má lepší spermiogram to určo vyjde nebuj 😉

gabika01
26. čer 2009

olásku neboj nic, určitě se z nich vyklubou tři bojovníci! vždy si vzpomeň na Zuzi ta je zdárným důkazem, že
se vše v dobré obrátí 😵
vyšli těm svejm bobánkům co nejvíce pozitivní energie a ty buď taky veselá, nic není ztraceno..
užij si svatební den a hlavně chlastej, chlastej a chlastej 😀 😀 😀

meduna
autor
26. čer 2009

Ahoj Olasku,nezalezi na kvantite ale kvalite a z tema trema to dopadne dobre.Odpocivej dneska.Manzel je hodny,ze te tak podrzel 🙂
Gabi,ja jsem pracovala v restauraci a pak jsem taky prodavala obuv 😉 No a ted makam jak bulhar v hotelu,jako pokojska 😝
Holky,jedu jeste uklidit do praxe k ty moji psycholozce,tam to mam tak na hodinku,nechce se mi ale radsi dnes,protoze mam volnaska,nez zitra po rachote,to budu jeste linejsi 😒 Tak zatim ahoj a k veceru juknu.Jo nejak se to tady honi a hrmi,tak to asi prijde bourka jako blazen.Chtela jsem jet na kole ,ale prdim to a frcim tramvajkou

meduna
autor
26. čer 2009

Gabi ty jsi na ta znameni a jak sacujes pannu?to jsem ja 😵

meduna
autor
26. čer 2009

Gabi,dortik je krasavec 😉 Tak takovej darek potesi 😉 🙂

meduna
autor
26. čer 2009

Tak frcim a pozdeji cus

gabika01
26. čer 2009

medunko - panno 😀 😀 😀 jsi veselá kopa, ale zároveń máš ráda pořádek a řád 😀 panny jsou velmi chytré stvoření, vždy když potřebuju radu obracím se na mojí sestřenku pannu - ta ví vždycky všechno 😀 😀 😀
néééé nedělám ze sebe chytrolína jen mám ráda lidi a ráda si všímám povahových vlastností 😎 sem takovej šmírák 😎
i to, že makáš jak buvol v hotelu vím 😀 a děkuju za pochvalu dortu, sem se u toho pěkně navztekala než jsem to smotala 😠
a jak říkáš nezáleží na kvantitě, ale na kvalitě!!! taktéž razím tohle heslo v životě i v ložnici 😀 😀 😀

gabika01
26. čer 2009

se všemi se na celý víkend loučím 😢 , ale v pondělí jsem tu zas jak na koni 😀

dadous
26. čer 2009

ahojda 🙂
oli neboj to bude v pohodě, jak píšou holky nezaleží na kvantitě ale na kvalitě 😉 kdy si maš volat do sanusu?
ostatní moc zdravím a gabi , dobrej napad s tím dortem 😀

olasek
26. čer 2009

tak už jsem zase tady s váma 🙂 jj, já vím...už se pomalu uklidňuju a zase se začínám těšit na zítřek až tam zavolám a řeknou mi, že moji tři bobískové zdárně prospívají 😀 Dádo, budu volat zítra v 11 hodin ... Gábi, musím uznat, že jste originální, dortík se vám moc povedl. My nakonec koupili fotoalbum a místo fotek zastrkali penízky 😀

olasek
26. čer 2009

jo, Gábi, já jsem štírka ... ty už určitě podle toho víš, s kým máš tu čest, co 😀 😀

dadous
26. čer 2009

oli tak budem čekat na zítřejší dobre zpravičky 😉

olasek
26. čer 2009

to jo, jsem jak na trní, Dadu 😕

koblichzek
26. čer 2009

Ahojky, tak tohle fakt nestíhám dočítat a proto se ptám - co nového?

daja.w
26. čer 2009

Ahojky 🙂 Oli budu držet pěstičky zítra teda celej den dnes a zítra taky at pěkně rostou prcové 😉
Gábi a já jsu ryba 😀

daja.w
26. čer 2009

Kobli ahojky no kde se flákáš 😎 tebe ty děti asi moc zaměstnaly nebo co už tady byla po tobě zhánka 😉 u nás nic vše při starém 😉

olasek
26. čer 2009

děkuju, holky zlatý....toliko energie posíláte, to ti moji mimískové ve zkumavce porostou jako z vody 😀