IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
14. črc 2009

párkrát se vyspíš a uděláš to co bys třeba jako těhu nemohla a nějak ten čas zabiješ a bude to ..

lenkacar
14. črc 2009

hm to vymýšlíš pěkný krávovinky 😉 😉 😉 ,ale vim jak nervy pracujou ,takže se nedivim ,já se nabulela ..a co jsem tady furt.. 😀 😀 😀 😀 😝 a manžela jsem ještě nevyměnila

koblichzek
14. črc 2009

No v pátek budu moudřejší, třeba plaším ¨zbytečně. Taky to nemáš lehké, vím. Kdy máš jít na kontrolu ty?

lenkacar
14. črc 2009

já jsem si řekla ,že si to užiju a budu dělat co bych třeba ted po ketu nemohla ..třeba taneček ,sexování ,výletování,popíjení a najednou tu byl datum a je to ...a ted koukam dozadu že mi těch 8dní od ketu uteklo ani nevim jak

lenkacar
14. črc 2009

sušim tady hubu a kdoví jestli ne zbytečně a když jo ,tak to nezabalim a zase popiju a pak půjdu do toho po vyšetřeních zase ... 😉 😉 😉 😉 ,hele je lepší se kobli trochu bát a být připravená na nejhorší a pak být mile překvapená ,mě to tak zabírá stopro...a kontrola???????????????za 2dny testnu pokud mě nepředběhne mrcha

koblichzek
14. črc 2009

No a dadouškovi to teda vyšlo? pochopila jsem to dobře?

lenkacar
14. črc 2009

jojo dadu našla // a sílí

koblichzek
14. črc 2009

Jé, to je super.
Kdyby aspoň to počasí bylo hezký, ale to je akorát k vzteku

lenkacar
14. črc 2009

mě taky moc pomáhá na náladu ,ale fakt moc,je teda pravda že ted jsem zabavená ,malujem a dáváme nové věci tak jsem taková aspon drobet mimo a i tak to pozoruju kde mě píchne..achjo

koblichzek
14. črc 2009

Rozumím. A manža je pořád někde v trapu. Nechápe jak moc ho teď potřebuju. No jo, on to tak neprožívá jako já.

lenkacar
14. črc 2009

hele ten můj je doma ataky to nechápe ..vše otočí proti mě .. a tak mu raději nic neřikam ..

lenkacar
14. črc 2009

já nemít koníka tak se zbláznim a řekla jsem mu že bych to psychicky nedala

koblichzek
14. črc 2009

Ti chlapi nás prostě nechápu. On zas říká, že bude radši jen se mnou, hlavně ať to nevodnesu já. Ale já chci prcka za každou cenu.

lenkacar
14. črc 2009

to mi říká taky a pak zase jak to strašlivě chce ,tak já to dělám z 99% kvůli němu

koblichzek
14. črc 2009

Leni a jak dlouho už se snažílkujete?

lenkacar
14. črc 2009

jsme spolu3roky 😉

koblichzek
14. črc 2009

Taky jsem ráda, že mi kamarádka doporučila koníka. Člověk o to musí s někým pokecat. S někým, kdo mu rozumí. 🙂 😉

lenkacar
14. črc 2009

tak mizim přeju hezký večer už mi bolí prdka ,tady sedim na takový pitomý skládací židličce ,hrůza ...tak papa

koblichzek
14. črc 2009

Ahojky a děkuji za podporu a držím palečky.

meduna
autor
14. črc 2009

ahoj holky,Kobli,neboj bude líp,já vím,že to zní debilně ale bude.Holky,nikdo nemůže být labilnější než já,to vám říkám.Já jsem poloblázen i antidepresiva jsem už ládovala.kobli,dítě taky chci a moooc,chceme ho tady všechny.Je to fajn,že koník je,jinak by jsme už vsechny byly u Chocholouška,ten by se z toho posral,takovej nával 😀

ob.soklina
14. črc 2009

ahojky medu,

vím že jsem ti kolikrát pslaa co a jak tak jen pro info - dneska jsem začala krvácet ☹ sice jsem v nemocnici ale nic ted se mnou nedělají že vidíme jaká ta krev bude, takže taky může být po všem. sedím tady v nemocnici na postely a řvu jak malá hoky a to nic nevím nic konkrétního. No uvidíme. zatím pa

dadous
14. črc 2009

teda holky , takovy smutny spravičky dneska 😢
ob neboj bude to dobry, nesmíš myslet na šeredny věci a jak pořad říkam myslet pozitivně 😉
kobli ty taky zlobíš, co to placaš za nesmysly, at si najde jinou, jseš jak ten muj dadouš, když zjistil , že chyba je v něm 😠 snad si tě manža nebral jen kvuli dětem? daš si měsíc oddych, sice zase, ale pak to pojede jak po masle, jak říka leňa, je lepší bejt uplně v cajku, aby mimi mělo kde vegetit 😵
medu co bublanina, maš? 😀

meduna
autor
14. črc 2009

ahoj Ob,hele to nemusí vůbec nic znamenat,plno holek ,co jsem teda četla to tak maj,že začnou krvácet.Bebe,co k nám taky chodí na pokec,to měla zrovna tak a teď je vše v poho.já vím,že se mi to píše,když v té situaci nejsem,ale chápu tvůj strach a obavy.Neboj,určitě to dopadne dobře.

meduna
autor
14. črc 2009

dadoušku,bublanina se nekoná,třešně sežzané od vrabců a červů 😀

dadous
14. črc 2009

jéé to je jak u nas na zahradě,třešen jako krava ale plody nic moc 😅

meduna
autor
14. črc 2009

tady ty ploděj,ale my jsme kapánek opozdilci 😀

lenkacar
14. črc 2009

ob nebreč..určo to nebude zlé ..spousty holek krvácí a praskne jim třeba jen cévka ..jsi pod dohledem to je dobře

meduna
autor
14. črc 2009

tak jak Leni,ještě to tam doma přeskakujete?

dadous
14. črc 2009

se mi nechce povlikat postel 😝

meduna
autor
14. črc 2009

huž do npráce a žádné lenošení 😀