IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
23. črc 2009

no to by mohla,tak až sem jukne,řekneme jí,to víš,teď jsou prázdniny a má přeci dítko,tak určitě něco podnikaj

meduna
autor
23. črc 2009

tomu morčeti myslím 😠
Kobli 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

dadous
23. črc 2009

kobli tak se mužem scuchnout v patek, jestli tam medu už bude, my jedem už v patek rano, takže odpo nebo navečer by to šlo 😅 co medu?

meduna
autor
23. črc 2009

vem tchána sebou 😀 😀 Kobli,tak na kafíčko se snad urveš.Nakonec tam budeme jen my Medunovci a Dadoušovci 😀 😀 😀

meduna
autor
23. črc 2009

jenže já dělám ještě v pátek 😲 😲 😲 😲

koblichzek
23. črc 2009

No v pátek klíďo a medu v kolik asi v sobotu dorazíte?

meduna
autor
23. črc 2009

tak k tomu obědu,říkal Roman,že se tam najíme u Bernharda,nebo jak se to píše

koblichzek
23. črc 2009

My to budeme mít asi od 3, tak snad bych to nějak alespoň na chvilku stíhala. mUsím.

meduna
autor
23. črc 2009

to jo,hele a musíme se někde sejít, platí to u toho Thermalu?Dadoušku co ty na to?řekneme si,že se tam třeba v 11 sejdem

koblichzek
23. črc 2009

No, mě by to jinak vyhovovalo. Snad se to povede. Je to velká sláva, takže se samozřejmě bude připravovat už od rána, ale autem jsem tam za chviličku.

meduna
autor
23. črc 2009

Kobli,my tam budeme stát a vyhlížet tě.Jasně 70 to je něco,musí být pořádná oslava 😉

koblichzek
23. črc 2009

Ty jo, jsem zvědavá, jestli se fakt poznáme. 😀

meduna
autor
23. črc 2009

holky už mám nnávštěvu,tak se ozvu později,neboj Kobli poznáme se 😉

meduna
autor
23. črc 2009

tak zatím ahoj holky kobylky 😉

daja.w
23. črc 2009

Ahojky holky moje 🙂 no nestihám vás číst my jsme byly na pivku je tady hrozný dusno vedro 😝 ani se tu nic nehne a všechno do kořán 😝 no pokud to ráno stihnu tak se tu ještě ukážu a pokud nee tak přeji všem mooooc krásný víkend já se tu jinak ukáži asi až v neděli večer tak holky pa budete mě moc chybět ☹to bude absták 😀 😀

lenkacar
24. črc 2009

zduř buřt děvenky ..vám nešla elektrika nebo co? tak co medu morče dostalo bombu nebo přežilo?já myslim,že bys mu tu facku nedala 😕 😕 😕 zas by s tebou do večera nemluvilo ..

lenkacar
24. črc 2009

dneska vařim omajdu s houbama a rybízovku kynutou ..

daja.w
24. črc 2009

Ahojky holky 🙂 tak my zachvilku vyjíždíme tak se tu mějte mooooc krásně a nezlob te tu moc 😀 tak přeji krásný víkend pa pa pa

dadous
24. črc 2009

ahoj holky jen se v rychlosti hlasím, jsem u našich páč u nas od včera nejde proud ☹ a bude to asi na dlouho ☹ za chvilku frčím s holkama z kolbenky na rozlučkovy odpolko 😉 dam si to pito 😀 jo medu ještě se domluvíme kde se sejdem 😵 holčičky mějte se , už musím končit , tak pa pa snad to zítra už pujde 😅

blazenkaa
24. črc 2009

ahojky hplčičky moje jak pak se máte všichni dlouho jsem tu nebyla 🙂

daja.w
24. črc 2009

ahojky přeji krásný večer tak jsme dojely v pořádku tak pááá 🙂

meduna
autor
24. črc 2009

Ahoj holky,Leni morčeti jsem musela narvat plnej pupík a dalo pokoj,jinak bych ho trefila.Tak jak dopadla kynutá rybízovka?Dadoušek asi už někde paří s pitem 😀 😀 to bude divočina 😀 Dája paří na svatbě a co Blaženka?My máme návštěvu,tak taky mizím,dnes jdeme brzy do pelechu,včera to bylo náročný 😝 😝 tak dnes mám oči jak angorák 😎

meduna
autor
24. črc 2009

Dobrou noc holky a pěknou sobotěnku vám přeji,jak to bude možné juknu sem

meduna
autor
25. črc 2009

Ahoj holky,tak jsem jukla a tady mrtvolov 😕 Dnes jsem byla s Romanem a návštěvou na skále,docela panika,šplhala jsem jak kamzik,lana na mě,dám pak fotku,hotová horská koza 😀

dadous
26. črc 2009

ahoj holky tak už nam to kenečně jde, cely víkend bez proudu 😝 ani sem nemusela moc dočítat 😅
medu ty tě prohaněj 😠

blazenkaa
26. črc 2009

ahojky holky tak jak je u nás proud zapli v pátek okolo10 hodiny

koblichzek
26. črc 2009

čauky všem a tady je taky vše OK. Jak je?

dadous
26. črc 2009

no ahoj kočko, tady je nějak mrtvo 😕

koblichzek
26. črc 2009

Jsem změnila profil na celkem aktuální stav. Ale pořád jsem to já. Taky jsem přihodila pár fotek do mých alb. Tak jukněte.

blazenkaa
26. črc 2009

tady je taky vše ok zrovna jsem koukala na tvoje album i naty tvoje dětičky to musí být pěkní rošťáci co 😅