IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
2. srp 2009

dobrou holky

daja.w
2. srp 2009

Medu neboj to musím už jdem hajat bo ráno zase brzo vstanou 😀

lenkacar
3. srp 2009

zduř buřt ženy!!!!!!!!přeju hezký den ..

lenkacar
3. srp 2009

včera večír jsem se vrátila ,ale byl to shon ..takže až dnes musím zjistit co je tu nového

daja.w
3. srp 2009

Dobré ráno přeji 🙂
Leni ahojky kdepak jsi tak dlouho byla?

lenkacar
3. srp 2009

ahoj dají manžel měl dovču byli jsme na chatě

daja.w
3. srp 2009

Tak to jo to jste se měli fajn 🙂

lenkacar
3. srp 2009

uuuuuuuuuf tak jsem vše dočetla ,to čumim tolik nových holčinek ,zdravím všechny .. 😉 koukám proběhla tady zase debata o sexu a já tady chyběla 😀 😀 😀 🙄 😝 ,jojo kuřba je EE 😀 😀 😀 ,čepy na mandlích taky ,Oli tobě přeju hezkou dovču,my byli minulé léto na Djerbě a měla jsem dost 😝 😝 😝 😝 Arabáše nebrat

lenkacar
3. srp 2009

jinak největší gratulace dadouškovi k srdíčku 😵 😵 😵 😵 a holčině co o srdíčko přišla ,přeju pevné nervy a hodně síly do dalšího boje ...

lenkacar
3. srp 2009

k tomu srazíku ještě pořád nic nevim..manžel dovku plánuje a doposud se nevyjevil ..

lenkacar
3. srp 2009

jo dají docela se nám povedlo počasí a byla jsem na pohovoru do práce a vedoucí nevěděl jestli je jalovej nebo březí ,takže nakonec se neozval a já se dověděla odjinzud že si tam vzal nakonec svojí dcéru takovou spící pannu ,co dostala vyhazov v hračkárně ..byl to pohovor do Jednoty do potravin

lenkacar
3. srp 2009

takže když mě nevzali tak zítra jedem do artu na kontrolu a budu chtít papíry na imuno kvůli dalšímu a poslednímu IVF a ted kdyby udělal Ketík s posledníma nanučkama

daja.w
3. srp 2009

Leni tak to si vybral dobře spící pannu 😀 😀 tak at vám to vyjde ted s IVF a proč poslední??a tak to bude poslední bo se to už ted chytne 😉

lenkacar
3. srp 2009

dají mám ještě poslední Ket a a pak už poslední pokus IVF

daja.w
3. srp 2009

Tak hlavně at už se vám to ted povede 😉 🙂 budu mooooc držet pěstičky

lenkacar
3. srp 2009

no jo dají co my víme vid ..to je v rukách tam vejš 😉

blazenkaa
3. srp 2009

ahojky holčičky zdravím tu po delší době odpočatou léňu a jakpak jste seměli odpočatá vyspinkaná a určo opálená bylo krásné počasí.
Daji tak jsem byla u obvodní dr a ta mi v tom krku nic nenašla přesně jak jsem říkala raději mě pošle na krční a ještrě aby jsem toho neměla málo tak mě poslala ještě na krev na štítnou žlázu prý by to mohlo být taky od toho tak to jsem zvědavá jestli co mi na to řeknou ,ale v 10 musím být na nehtách tak to snad stihnu zítřek mám nabytý

lenkacar
3. srp 2009

blaží čauves no jsem krapet přismažená ..ale žádnej zázrak ,čim jsem starší tím dřív utíkam ze slunce 😝 ,blaži tak tě aspon proklepnou

lenkacar
3. srp 2009

kdybys měla čepy to bys ani nepolkla ,já na to dost trpim a jednou mě napadl prima 🙄 nápad ,že jsem ten čep vyndala v rámci urychlení angíny a málem jsem vykrvácela 😝 😝 😝 😝

blazenkaa
3. srp 2009

doufám že to nic moc nebude protože 13 jdu dávat krev tak musím být fit a jak se jinak máš

lenkacar
3. srp 2009

blaži necítim se odpočatě ,bloumám tu po bytě a nevim čeho se chytit

blazenkaa
3. srp 2009

tak se chyť gauče nebo postele a odpočiň si

lenkacar
3. srp 2009

spíš jsem taková nespokojená ,já totiž nesnášim změny ,ale ba ne ,já fakt nemohla dneska usnout do půl 3rána ,to je tim ,že jsem tak přejetá ,jak jsem v novém prostředí tak takhle v noci trpim..

lenkacar
3. srp 2009

manžel taky nemohl usnout a pak na mě strkal hnáty a prděl bože mě bral nerv ,asi ho něčim praštim brzy ..

lenkacar
3. srp 2009

blaži ty dáváš krebv jo? jsi dobrá

blazenkaa
3. srp 2009

chudáku tak si dáchni a opočiň si co já by jsem za to dala kdyby jsem byla doma .Chodili jste na houby aspoň ?

blazenkaa
3. srp 2009

ale letos jsem to flákala kvůli těm hormonům

blazenkaa
3. srp 2009

u nás manžel taky tak leží že se ke mě lehne zády a to se ještě tak roztáhne že já div nespadnu z postele a to si můžu hubu roztrhnout a stejně to nepomáhá

lenkacar
3. srp 2009

blaži na chatě je přes 4m matrace a je tam teda spousta místa a utíkam co nejdál aby do mě tou hnátou netřískal ,on jí má pokrčenou a kjak spí tak mu pade .. 🙄 🙄 🙄 já bych mu dala takovou do tý tlamy ..nene do lesa se nešlo ,já se bojim klíšťáků a taky se furt něco dělalo na zahradě

blazenkaa
3. srp 2009

já by jsem taky chtěla jed na chatu ale není kam