IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

anevin
17. srp 2009

Ahoj.Taky přeji pěkný den

lenkacar
17. srp 2009

dajíé mohlo být líp...jdu ještě hají ..jsem hotovson ,dojelo se ve 4ráno ..papa zatim pak poreferuji víéce

meduna
autor
17. srp 2009

Ahoj pani opálená moříčková,už se mám stýskalo 😵 😵

meduna
autor
17. srp 2009

Ahoj Dájinko,Blaženko a Anevin

daja.w
17. srp 2009

Dobře Leni tak se pěkně vyhajej a pak šupky dupky vše vylíčit jak ses měla 😀 tak zatím páááá 🙂

anevin
17. srp 2009

Folikulů jsem měla 53 a v tom 28 vajček.Tak ted čekám na výsledek co všechno bude použitelné

daja.w
17. srp 2009

Ahoj Medunko 🙂 jak se vede 🙂 tady svítí sluníčko jak o závod

daja.w
17. srp 2009

Ty jo tak to je pěkná úrodička tak to oplodnilyvšech 28,ale ted jen kolik jich bude ok,ale neboj z tolika jich hodně zůstane 🙂

meduna
autor
17. srp 2009

tady taky,čekám na manžu až přijde a půjdeme na koupák,teď tady poklidím....no doufám,protože já jak se zaseknu,tak udělám prd 😝
Anevin,tak to jsi pěkně zakvokala,tolik vajuch 😉

daja.w
17. srp 2009

Medu tak to jsme na tom podobně taky jak se rozsedím tak pak už nic neudělám 😀 ale dnes na to prdím budu na zahradě dnes vegetit 😉 jen běžte na koupák sluníčko peče a budeš opálená 😉

meduna
autor
17. srp 2009

Nezkoušela jsi tu buchétku od Dadouška?Já bych jí asi dnes konečně udělala,minule mi to krachlo na tom,že jsem neměla hl.mouku,ale dnes jsem vybavená a jen tak něco mě nezaskočí 😀

daja.w
17. srp 2009

ne nezkoušela musím se mrknout na ten recept co tam vlastně patří 😉 tak hlavně at se povede a at chutná 😀

meduna
autor
17. srp 2009

ale si říkám práce není zajíc,tak nám neuteče né 😉

daja.w
17. srp 2009

Medu co je to prdopeč 😀 jo práce neuteče 😉 no tak já péct nebudu nemám ingredience ale jak půjdem do obchodu dokoupím 😉

meduna
autor
17. srp 2009

prdopeč-prášek do pečiva

daja.w
17. srp 2009

😀 jo aha tak to mě nenapadlo 😀 😀

anevin
17. srp 2009

No ted jo,ale poprvá jsem měla jen jedno vajčko a to se nechytlo.Já bych šla taky na koupák,ale jsem na neschopence,tak mam po koupáku ☹

daja.w
17. srp 2009

Anevin tak ted jsi teda vypukla moooc vajuch 😉 neboj chytne se to ted 😉 a ty nemáš vycházky

meduna
autor
17. srp 2009

Anevin,tak půjdeš příště. 😉 A co děláš za práci.Vidíš minule jedno a teď ,taková snůška 🙂

anevin
17. srp 2009

Jsem zdravotní sestra na interně.Vycházky mam až odpoledne a to než někam dorazím,tak se můžu vydat zase domů,ale si aspon uklidím 🙂

meduna
autor
17. srp 2009

no zase to nepřeháněj,práce není zajíc a neuteče.Já to říkám furt ,ale pak stejně uklízím jak pitomá 😀 tak pracuješ na směny,taky žádný med 😝

daja.w
17. srp 2009

Tak já holky mizím jdu umejt jen nádobí a jdu na tu zahradu 🙂 tak se tu zatím mějte a pak zase juknu 🙂

meduna
autor
17. srp 2009

kobylenky mizím také,jdu fakt už něco poklidit,vím,že to není zajíc a neuteče ten bordel,ale zase....kdo by chtěl dostávat dobré ráno od filcek 😀 😀 😀 no a odpo půjdu položit,mé narůžovělé tělo na koupák,tak snad už se laskavě hodí do hněda 😵

anevin
17. srp 2009

no zatím jsem se k tomu uklízení ještě nedostala 🙂 ,trčím u počítače.Práce na směny mi nevadí,ale ty věci okolo jo.Je nás málo a pak není na nic čas,celou dobu děláš ve stresu co nestihneš.Tak si ted užívám klidu 😅

meduna
autor
17. srp 2009

jo vím to od sestřenek,jsou zdravotní sestry,ale na oddělení už nedělaj,jedna u dětského a další na neurologii.N oddělení je to docela dřina a velká zodpovědnost

meduna
autor
17. srp 2009

tak ,ale už fakt jdu 🙂 🙂

anevin
17. srp 2009

Tak já jdu teda taky něco dělat 🙂

dadous
17. srp 2009

ahojda, tak jsem zase přišla pozdě 😢 vítam nove kočenky 😉
včera jsme rozhodly že se příští rok koupí bazen, seru na lidi 😎
kobli jak ti je???

meduna
autor
17. srp 2009

Ahoj Dadoušku,nemáš tak dlouho hajat 😀 Hele a neodluzuj mě od práce 😉 peču rychle tu buchtu od tebe a pak frčím směr koupák.A děláte dobře,že ho koupíte.co je vá po lidech?ať se každej stará o sebe

dadous
17. srp 2009

to jo , jsem vstavala v 8.30 ale rano byla snídaně na zahradě 😎 tak jsem se tam trošku zdržela 😀 tak at se buchta povede 😵