IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

milagross
21. srp 2009

Tak to je sila,normalne musim svitit 😢 v byte jinak neni nic videt 😢

lenkacar
21. srp 2009

tulíku co ty a akce?já vim lipánku že je to první krok a,ale mega krok ,aby byly // 😉

daja.w
21. srp 2009

ahoj Leni,Lip a Tuli 🙂

milagross
21. srp 2009

Ahoj Daji,jeee nocni koupani tak to supeeer a to jako na adama?

lenkacar
21. srp 2009

čusík dajíé co zoubek nezoubek?

daja.w
21. srp 2009

holky já měla dnes sen 😀 byly jsme úplně všechny těhotný to bylo super 😉 ráno jsem zírala na pupek jestli to je pravda nebo ne a byl to jen sen 😠

lenkacar
21. srp 2009

ty jo ,já bych se taky musela koupat potmě ... 😕

milagross
21. srp 2009

holciny 😠 jdu varit

daja.w
21. srp 2009

Mili jo i na Evu a Adama,ale ted nee bo tu bude mámá 😅 😀 😀
Leni zoubek nezoubek už nebolí je to fajn 🙂

lenkacar
21. srp 2009

já do sebe hodila vynikající borůvkovou buchtu a pílí mi žáha jak svině z jesky ně ..bléééééééééééééééé,vařit bych měla ,něco rychlého ,až dojdu z pracáku ,asi špagety

daja.w
21. srp 2009

Mili a co budeš vařit? Já nemám tucha co dnes uvařt dejte inspiraci,ale něco rychlýho a jednoduchýho 😀

milagross
21. srp 2009

Ajo sem si nejak neuvedomila,ja bych pred mamou taky nee na Evcu 😀

lenkacar
21. srp 2009

dají a sna dti nevyrvali jedničku abys nebyla jak,, eva,, ježibabka...

lenkacar
21. srp 2009

no já bych taky před mámou nee a ten můj před nikým neeee

daja.w
21. srp 2009

Ikdyž máti je pro každou prdel ale toto asi nee 😀 😀
Leni já byla včera na tom pracáku a jdu až na konci září tu není práce jak jsem tam vlezla tak hned vylezla 😀

lenkacar
21. srp 2009

no ale já jdu na nějaký pitomý dvd jak si máš hledat práci boco otravujou slušný lidi 🙄

daja.w
21. srp 2009

Leni néé osmičku ale i tak už mě chybý víc zoubků 😝 ale ne ve předu 😠 tam už mám umělý jeden 😀 no to mě čeká ale stojí to nehorázný peníze 😝

lenkacar
21. srp 2009

taky ten můj nemá co ukazovat tak ten by se neslíknul před nikym nikde ... 😝

daja.w
21. srp 2009

ty jo tak to mě asi bude čekat taky že jich to baví kretény otravovat s pitomostma 😠

lenkacar
21. srp 2009

dají chudinko ,zubýky jsou moje smrt ,nechybí mi ani jeden ,ale mám z toho vítr

daja.w
21. srp 2009

no my se taky nějak neukazujem jen když přijdou ti známý a většinou když se u nás chlastá a griluje 😀 😀

lenkacar
21. srp 2009

no dají kdybych měla co ukázat bych ukazovala jako divá a co grupáček si nedáte? 😀 😀 😀

daja.w
21. srp 2009

to bud ráda já mám pořád nějaký problémy ze zubama 😝 jsem minule vyflázla za jeden 2800kč no hnus a za bělení 2zubů 1500kč a to mě čeká ještě nástavba jak mě chybý ty zuby tak mě včera řekl kolik by mě to stálo až 5tis 😝 no ale to tak nespichá 😠 najím se i bez nich 😀

daja.w
21. srp 2009

néééééé Leni žádný grupáček nebude 😠 😝 manžu nikomu nedám a sebe už vůbec neee 😀

lenkacar
21. srp 2009

jé tak to ti nezávidim fakt ,já myslim jak se to už jednou sere tak je hotovo ..ale co klapajdy na nás čekaj na všechny

lenkacar
21. srp 2009

pak budu vzpomínat jak ted ,,když jsem měla 50kg a hezký kozy ,, atak to bude ,,když jsem měla ještě svoje zuby to bylo v roce ... 😀 😀 😀 😀 😀 ,jasně grupíka nebrat

liptonek
21. srp 2009

lenkacar - jojo, to máš pravdu. dva roky jsem ty testy doslova hypnotizovala, ale druhou čárku jsem nevykoukala. teď mi to přijde jako zázrak

daja.w
21. srp 2009

jo když se začnou srát tak už to jede já to mám hlavně dědičný po našich ☹ ale co ještě nějaký zuby mám 😀 jo to máš pravdu skleníčkový zoubky to budem mít všichni 😀

lenkacar
21. srp 2009

no dají ale zase orál bez zubík§ to se může chlapům líbit ne?

daja.w
21. srp 2009

holky moje zlatý mizím jdu uklízet a vařit tak se tu mějte krásně později ještě juknu zatím páááá 🙂