IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
24. srp 2009

do toho se nemá cenu míchat,stejně by jsi pak byla ta nejhorší,na to si musí ségra přijít sama a když ne,tak je to její blbost

daja.w
24. srp 2009

jo to už jsem si taky řekla už se nepletu do nich 😉 tak já už fakt mizím nějak se mě tu pořád otvírá huba 😀 😀 tak pa pa pa

meduna
autor
24. srp 2009

no fakt koťátko jsem byla 😀 😀 jsem jako nechtěla abych zmokla a nemusela si mýt hlavu a znova foukat,jsem byla líná,zrovna k nám jela totiž návštěva,to jsem si pomohla,když jsem měla pomatlané šminky všudě

meduna
autor
24. srp 2009

dobrou,jdu taky,jsem hotovson.

blazenkaa
24. srp 2009

ahojky kobylky jste tu některá která ještě nehajá 🙂

lenkacar
25. srp 2009

čus zdravíčko ,tak holky kalba včera byla to jo ,doma s kontryhelem ,manžel se vychrápal a byl jako vosina v prdeli ..nakonec jsem byla ráda ,řekla jsem si že udělam něco pro svoje zdraví a pila jsem jako o život ..

daja.w
25. srp 2009

krásný den přeji 🙂
Leni tak to je u nás taky když manža zalomí a blbě se vzbudí je to to samý zralej na ranu 😀 ale tak aspon do sebe naliješ víc toho čaje a bude to ok 😉

milagross
25. srp 2009

Dobre ranko tak ty chlapy jsou vsude stejny jak to sleduju,muj je to samy a pak je jeste schopny mi rict"ty vado co ti dnes je?"
Leni tak sis dala i za nas vid?Jo a v sobotu budu drzet palecky 😀
Daji jsi byla nejak brzy doma? 😉

vysocanka
25. srp 2009

Ahoj holky, tak jsem zde. Kontrola dopadla v ramci možností dobře, sliznice dorůstá, folíky nic moc, ale pokrok tam je. Musím píchat ještě Menopur, ve čt. další kontrola a o víkendu nebo v pondělí max. to je na OPU. Nejvetší folik je 15 a nejmensi je jenom 12. Uvidime. Snad ti kluci ještě krapet povyrostou.

lenkacar
25. srp 2009

čus holka tak to je dobře ..

lenkacar
25. srp 2009

jojo už zase louhuju ten hnus a dam si i za vás

lenkacar
25. srp 2009

dneska odpolko jedem za ježkem ,vemu tam motyku a hrábě a pojedem kulturnit chatu č.2

dadous
25. srp 2009

ahojda, jdem obědvat na zahradku a budem asi do večera 😉
leni jen tak dal 😉

lenkacar
25. srp 2009

medu neboj píšu si ,,ježka domu nebrat,, 😀 😀 😀 😀 😀 😝

lenkacar
25. srp 2009

manža se tu byl převlíct do plavek a šel pracovně plavčit ,prej si to tam, musí odsedět to je ale knedlík ..

meduna
autor
25. srp 2009

ahoj všem,no Leni,toho nebrat. 😀

daja.w
25. srp 2009

Ahojky 🙂 to je dnes zase pařák,jsem byla ve městě a jsu spocená jak svina 😝 no opět hodím sprchu a jdu si udělat kafíčko 😉
Vysocanko to máš pěkný folíky já měla taky největší jen 15 a kolik jich jich máš?
Leni jo ježka radši neber dom 😀 jen ho nakrm 😉 no se mu bude dobře sedět u vody a koukat na holky 😀
Dado jen odpočívej krásně je venku ale trochu dusno
Medu tak co už jsi byla žehlit?

vysocanka
25. srp 2009

Daji mam jich prave jenom 5. ale stimuluju už tyden a nechtej moc rust.

daja.w
25. srp 2009

Vys neboj budou dobrý 😉 hlavně nevěš hlavu oni dorostou mě taky moc nechtěly růst a zvyšovaly mě dávky 😉

koblichzek
25. srp 2009

Ahoj kočenky, to je ale venku humus 😝

koblichzek
25. srp 2009

Konečně to vypadá, že začne pršet. To je dobře, bylo tu nedýchatelno. Síla 😝

liptonek
25. srp 2009

Ahoj kobli 🙂 tady furt ještě smaží sluníčko 😒

koblichzek
25. srp 2009

Ahoj Lip, tak co, co krev, už něco víš?

meduna
autor
25. srp 2009

zduř buřt ženy 🙂 Dáji,už dávno mám vyžehlíno 😝 Chtěla mě kapánek strhat,ale přežila jsem 😉 Tady je taky dusno jak v prdeli 😝

koblichzek
25. srp 2009

Taky už to pěkně bouří a konečně i trochu prší.
Ahoj medunko 🙂

meduna
autor
25. srp 2009

Kobli,tak dnes už nemrká

koblichzek
25. srp 2009

Ne a už víme, čím to bylo. Vedle v baráku hořel byt a bohužel i elektrika a tak nám to blblo všem i v našem baráku. Večer nám i odpojili kabelovku.

meduna
autor
25. srp 2009

šmankote,to muselo být,hasiči atd,veleakce né?

koblichzek
25. srp 2009

No tři hasičský auta, energetika, akce jako z filmu 😀 . Všichni lidi vykloněný z oken 😀

liptonek
25. srp 2009

jojojo, už vím🙂 Hcg tam je prý požehnaně 🙂 ale na utz až 11.září ☹