IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
27. srp 2009

ale kam bys chodila a prej knihu,tak s tím na nás nechoď jo.a koukej být tady 😉 jsi jen podrážděná,bodejť by ne,když čekáš na KET,tak si nic nevyčítej

meduna
autor
27. srp 2009

no to koukám,jak by se tady vykecala,když tu nikavo nět 😀

liptonek
27. srp 2009

prázdno tu 😒

blazenkaa
27. srp 2009

ahojky kobylky já jsem tu Medunko kdepak jsi ty aby jsi se vykecala 🙂

lenkacar
28. srp 2009

čus medu a ostatní pípalky přeju hezký den,včera jsem opravdu vzala kníhu a pak šla spát jinam ,ani jsem neviděla ordinaci a předtim jsem udělala dobreh tah ,sežrala jsem čtvrt melouna a pak jsem nemohla usnout a asi 8krát jsem byla čurat ,to se mi povedlo ..

blazenkaa
28. srp 2009

Ahojky kobylky přeji všem krásné ráno ,doufám že nebude takové vedro jako každý den

lenkacar
28. srp 2009

čus blaži tady už vedro je ..aspon uschne prádlo už se mrská na balkoně ..

blazenkaa
28. srp 2009

ahojky Leni tk

blazenkaa
28. srp 2009

tak jak jsem chtěla napsat jsem úplně mimo tak promiň

daja.w
28. srp 2009

Ahojky holky 🙂 včera jsem měla lítací den 😖 musela jsem do města bo vypli elektriku 😠 to bylo krásný probuzení 😝 tak jsem jela k sestřence na kafe a pak odpo dom a elektrika pořád nic 😠 tak manža jel pro centrálu aby nám šlo aspon něco 😠 mražák a darlink bo by jsme byly bez vody a jak jsme ji dovezly tak o 5ji zaply a pak jsme šli na pivo 😀 no manža se mě spráskal známý tam oslavoval svátek tak jeden kotel za druhým 😝 ale v poho akorát že si mě lehl tak že jsem si tam nemohlá já lehnout přes celou postel to byla fuška ho předělat 😀 a dnes opět krásný probuzení 😠 mě volá že nemá tisícovku jako jestli nevím kde je 😠 čí já vím kam ji dal nebo vytratil mu do peněženky nelezu blbečkovy a ještě to říkal s takovou arogancí mě nasral jak svina to zas bude den 😝

daja.w
28. srp 2009

Leni neboj slíza doroste 😉 a vidím že to taky nemáš lehký s manžou 😠 jak říkám jsou zralý na ranu

lenkacar
28. srp 2009

dají jak vystřiženo u nás před 2lety ,po pořádné oslavě se ztratila 1000kč ,která se dodnes pohřešuje ...

lenkacar
28. srp 2009

spíš na lecos nemam dají nervy ...jsem jak našlápnutá mina ,čím to asi ,tolik sraček v sobě ,tlustá jak bečka a mimino nikde

lenkacar
28. srp 2009

ted mi pako napsal omluvnou sms,leze ke křížku ..

blazenkaa
28. srp 2009

Ahojky kočky
Daji z toho si nic nedělej já jsem si to dneska taky užila měla jsem manžovi udělat zapečené brambory tak jsem si umyla brambory že je dám vařit a taky nešel proud tak jsem šla do města že zatím nakoupím a když jsem přišla tak tën proud ještě nešel teď ho zapli tak že manža si bude muset vzít zítra něco jiného má smolíčka .A to mě ještě ráno probudola SMS bývala sousedka mi psala že se jim narodil kluk Jonáš konečně jak jsem jí to přála dneska měla totiž nástup do nemocnice ,ale zároveň jsem to i ořvala

blazenkaa
28. srp 2009

Ahojky Leni asi se che udobřit a konečně si uvědomil že udělal chybu

lenkacar
28. srp 2009

blažui tak doufám žes ty brambory nepřesolila ..jojo holky kolem se rodí furt

daja.w
28. srp 2009

Leni ted volal manža a že jí našel no spíš že jí utratil 😠 tak jsem mu řekla dík za krásný probuzení 😠 a to není po prvé co takhle hledal peníze 😠 se ti ani nedivím že máš nervy na pochodu,jen do sebe cpeme nějaký sračky spousta hormonů a výsledky žádný,je to všechno na psichyku 😝 tak ty by jsi měla jít v pondělí na KET budu držet mooooc pěstičky aby tě to vyšlo a měla klid 😉 a s tlouštkou si nedělej hlavu zas tlustá nejsi 😉 řekni si že jsou ještě vís silní lidi než my 😀

blazenkaa
28. srp 2009

to nepřesolila zase jsem je vyndala a seru na to to už nestíhám
no u nás to je děs tenhle měsíc to je už asi 3 nebo 4 mimi u známích ☹

lenkacar
28. srp 2009

já snad sežeru celýho melouna ,to se můžu odstěhovat na záchod ,budu cikat jak zjednaná ,ale co slíza potřebuje zalejvat

daja.w
28. srp 2009

Ahoj Blaži jo chlapy jsou všichni stejní když je dáš do jednoho pytle a když pokaždé vytáhneš chlapa je to pořád ten a jeden saméj 😠
Leni aby mu to usmiřování vydrželo na dýl 😉

blazenkaa
28. srp 2009

jenom zalejvej a s tloušťou si hlavu nedělej a víš jak se to říká až hubený budou studený tak tlustý budou hezky nebo tak nějak

lenkacar
28. srp 2009

aspon bude místo v lednici ,sousedka mi přes balkon strčila cuketu a patizon a ted to musim udělat ,obalit 🙄 ,manžel mi to poručil..beztak to jíst nebude a takový práce a to se mi rozbilo vejkce v lednici a pak jsem musela 4vyhodit páč jedno bylo smradlavý a jasně že to poslední 🙄 ,to je den

lenkacar
28. srp 2009

aspon že jsem si koupila krásnýho trpaslíčka s motyčkou ..celá já 😵 😵 😵

daja.w
28. srp 2009

jo melounek tě krásně prožene 😀 ale jen hodně vody do sebe lij 😉

lenkacar
28. srp 2009

holky já vámm něco povim ,když se naseru tak on stehjně v životě nepochopí co mi tak nasralo ,no má to pak cenu se nasírat 🙄

daja.w
28. srp 2009

fůůůj smradlavý vejce 😝 když se daří tak se daří to je všude,tak aspon že sis koupila trpajzlíka aspon nějaká radost 😀

lenkacar
28. srp 2009

no dají je pěknej neni moc barevnej ,to já nemusim a je pěknej s takovým bambulatým nosem ,ta motyčka je boží

daja.w
28. srp 2009

chlapy maj jiný myšlení a nikdy ani nepochopí co po nich vlastně chceme a hlavně při nějaké hádce to maj svoji pravdu a přes to nejede vlak,ale když vím že mám pravdu tak to je hádka na celej den i na dýl no prostě neustoupím 😠

blazenkaa
28. srp 2009

leni teď na nově vařej z cukety jestli chceš recept