IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
29. srp 2009

nemyslím tim 1holku probůh, myslim to všeobecně jak každý den nějaká holka se usmívá nad testem ... 😀 😀 😀 😝 ,asi už začínám závidět ,nebo stárnu ,nebo se zase bojim dalšího zklamání já nevim ,asi mi fakt hrabe

lenkacar
29. srp 2009

včera jsem potkala jednu holku a chtěla jsem se jí zeptat na práci a pak si řikam ,je to normální si tady třepit hubu když ted 14dní nevim co bude? a tak je to se mnou furt 😝 z toho dráčiku se taky neozvali co bude ..

lenkacar
29. srp 2009

včera mi vladís tady nadhodil že on natrozdíl ode mě vstává do práce tak to mě taky potěšilo ..tak nevim co chce sakra ...někdy si řikam at už konečně vim na čem jsem ,at si prostě najdu práci ,zatim nějakou je jednou jakou a at se ten život někam hne ...tak se prostě ten zázrak nestane a budem bez děcka,ale už se nějak hodit do klidu ,ty jo dyt já taková nebyla na něj a on na mě taky ne ..tohle se mnou udělal poslední rok ..

lenkacar
29. srp 2009

dyt ještě chvíli a budu mít averzi na něj ,na každý slovo o dítěti ,to už mě sere ted ,je ze mě jiný člověk ,jsem podrážděná a neštastná ,tohle přece neni život ,to je přežívání od akce do akce v caru..už mě to fakt holky hrozně unavuje ,ten věk je znát

lenkacar
29. srp 2009

tak jsem si tu hodila pár monologů a za chvíli si jdu udělat to frapé na zlepšení nálady .

dadous
29. srp 2009

😀 leni tady se aspon člověk vykeca 😵 ani jsem nedočítala, pže vy jste teda včera večer povídaly, to je neskutečny 😀 my mažem na tu chalupu 😝 se mi vubec nechce 😝 😝

dadous
29. srp 2009

jinak všem přeji krasny den 😵 😵 😵 ale tady u nas je hnusně 😠

lenkacar
29. srp 2009

dadu je mi hrozně ..cítim se opravdu psychicky moc zle ..

lenkacar
29. srp 2009

holky napsala jsem vladísovi že tenhle pokus a končim...když to nevyjde já na všechno fakt seru ..ty hormony mě dostávaj do strašnýho stavu a já na to nemám ,moje manželství jde totálně do hajzlu a bud mě bude chtít i bez děcka a nebo půjde do prdele a bude s jinou ...tohle přece neni život od kontroly ke kontrole a žít nadějema,já na to nemám.

blazenkaa
29. srp 2009

lenísku ahojky

blazenkaa
29. srp 2009

Lenísku koukám že to máš taky tak veliké trápení jako jámě už to taky nebaví a to je mi o několik let míň nežli tobě.
Od té doby co jsme přišli o miminko to jde u nás taky z kopce každou vhvilku se tu hádáme div se nebijeme,raději odejdu bouchnu dveřma a jdu se někam vybrečet protože to už je neůnosné.On touží po dítěti jak nevím co dříve když by jsiem se ho optala jesli chce mimi tak by mi řekl ani náhodou,ale teď to je o něčem jiném a mě už pomalu taky docházejí síli,když vidím jak každou chvilku okolo mě projde těhule s pupkem nebo příjde SMS narodil se nám kluk Jonáš jako včera třeba tak se samozdřejmě rozbulím a je to děs a hrůza a pak jsem celej týden i někdy dýl úplně s nervama v prdeli.
Proč ostatním to jde jen se otřou a nám a ni ten blbej KET hned na poprví nevíde ,kde jaká svině porodí krásné zdravé dítě a potom ho někde odloží do popelnice a nebo při nejhorším ho zabyje svině jedny .
Teď tu sedím a vypovídávám se tu a řvu jak želva.Kdayby jste věděli jak mě už to sere ,promiňte že jsem tak sprostá ,ale jinak už se to vyjádřit nedá.
Kolikrát kdyžse s manžou pohádáme tak na něj taky spustím kdyby jsi si mě nebral a vzal si nějakou jinou už jsi mohl mít dávno mnoho dět í a né být bezdětný ,rozvedeme se a budeš si moc nejít nějkou jinou ženskou která ty děti bude moc mít a né jako já .tak jsem se tu vypovídala a tak nějak přemýšlím jak jsem bez vás mohla dříve být že jsem se nemohla ani nikde vypovídat.

lenkacar
29. srp 2009

blaži taky jsem se vybrečela a je mi trochu líp ,ale tohle už cítim delší dobu ,že je to prostě v háji a musí se s tim smířit a nebo jít ..říká že se se smíří ,ale zatim to tak neni a jen mě deptá

blazenkaa
29. srp 2009

a copak ti Leni Vladís odepsal

lenkacar
29. srp 2009

víte co tohle neví ani moje máma ani kamarádky ,jedna zajde jen když se jí chce a druhá je v praze a vidíme se jednou za půl roku ..já lidi nevyhledávám a žiju si ve svým trápení docela sama

lenkacar
29. srp 2009

tuhle diskuzi jsem si vybrala i záměrně páč mám opravdu častio pocit že se zbláznim...mluvila jsem s nim ,řekl že mě miluje a že pokud to ted nevyjde tak bud úplně už nikdy žádnej pokus nebo aspon rok počkat ..

lenkacar
29. srp 2009

musim z tohodle vlaku vystoupit a věnovat se něčemu jinýmu ,jsem na dně ...

blazenkaa
29. srp 2009

tak to jsme na tom tak nějak stejně já je taky nevyhledávám protože jak jsme se sem přestěhovali o vánocích tak tu skoro nikoho neznám dříve známí jezdili ,ale teď už to je jako když nás už neznaj tak ať mi každy políbí šos a já se tu budu trápit sama .I ta moje sousedka sem taky dříve jezdila teď se jim narodilo druhé mimi

blazenkaa
29. srp 2009

a Leni nepřemíšleli jste adoptovat si malinké miminko

lenkacar
29. srp 2009

to ne blaži adopce v našem věku nejde a ani by to manžel nechtěl ,chce chorobně svoje dítě ..ne cizí ..aspon že mám koníka ikdyž vás tady mučim svýma výlevama

lenkacar
29. srp 2009

já jsem normálně nervově ůlabilní a hormony mi dělají ještě větší depky ..

daja.w
29. srp 2009

Ahojky holky moje 🙂 to je ostuda já jsem ted vstala 😀
Holky ani se Vám nedivím je to vše na psichyku a je to všude co nemůžou mít děti, i unás byly rozhovory o tom kdyby si našel někoho jinýho tak by měl dětí plnou kupu.Já ještě nemám takový stavy jsme po prvním IVF,ale mrzí mě to jak říká Blaža kdejaká fetačka nebo ta co nechce otěhotní jen co se otře o trencle a pak to dá pryč to mě nejvíc štve život je nespravedlivý ☹

lenkacar
29. srp 2009

blaži zkoušela jsi to frapé fakt je dobré ..

blazenkaa
29. srp 2009

leni mě to nevadí a holkám taky určitě ne každy se rád vypovídá a tohle je dobrá možnost jak si pokecat a vypovídat se ze svého trápení a bolístek já si tady taky každou chvilku stěžuju na něco.Taky si myslím že už vás to štve.Leni a pročby nešla adobce ve vašem věku já si myslím že jo mám známí a ty si teď adoptovali kluka 6 letého a jim je přez 50

daja.w
29. srp 2009

Leni netrápíš nás svýma výlevama jen se vyzpovýdej to pomůže než to dusit v sobě 😉

lenkacar
29. srp 2009

u nás to nic neřeší manžel chce svoje dítě víš .. a já bych se asi bála mít cizí dítě doma ,mám kolem sebe 3rodiny a v pubertě to u všech moc špatně dopadlo

lenkacar
29. srp 2009

je mi holky už líp jak jsem se vybrečela

daja.w
29. srp 2009

Jo to je fajn když to přijde breč dostaneš to ze sebe 😉 tak už frapé máš za sebou a jaký bylo

blazenkaa
29. srp 2009

Leni neskoušela včera jste se tak rozjeli ve psaní že jsem to nestihlaani dočíst hod mi sem receptík jak na to
Ahojky Daji to není ostuda aspoň jsi se vyspinkala a s těma feťačkama mě to tak příjde že to je tak strašně nespravedliví

lenkacar
29. srp 2009

ty jo já ted sežrala kedlubnu,místo oběda pak nemám bejt tlustá ..tak si půjdu vzít další dávku a lehnu na chvíli je fakt že se tam ten utroš rozpustí a pak nevytejká tak moc..

blazenkaa
29. srp 2009

Leni to já jsem se jenom ptala promiň