IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
10. kvě 2009

no u nas vyjde asi na 15000, se modlím aby na to dadoš nemusel 😨

mandarinka
10. kvě 2009

medu já vím, agolutin do zadku, ale píchám ještě i do břicha na žedění krve

koblichzek
10. kvě 2009

Je to sviňárna. Medy, ale něco ti pojišťovna hradila, nebo né?
I když, jak už jsem jednou psala, nám to hradí 3x, ale i tak nás to na těch 15 vyjde. A pak že kupovat si dítě je trestný. A co děláme my? ☹

dadous
10. kvě 2009

přesně tak kobli, je to svinarna, hlavně že fetaci maj všechno zdarma 😠 🙄

meduna
autor
10. kvě 2009

jo tak to je peknej srac,to decapeptyl sel v poho ale tohle na zredeni jsem tam za boha nemohla pichnout,jako tupa jehla.Pichla jsem to odpruzilo se to,tak jsem tady byla jak mengele

mandarinka
10. kvě 2009

dad oni zase říkaj - my jsme se bavili s tím primářem urologie, co mu to dělal - že i když v ejakulátu něco málo je, že je lepší na to jít, že ty spermoušové jsou nějak lepší.....

meduna
autor
10. kvě 2009

koblizku ja nebydlim BOHUZEL v Cechach a proto to musim calovat.

dadous
10. kvě 2009

no ja uvidím po ty genetice a na další apermio 😉

mandarinka
10. kvě 2009

medu ono se to jmenuje Zibor a fakt mi to včera nemohla píchnout

mandarinka
10. kvě 2009

my taky genetiku měli ok a stejně ho tam poslali

koblichzek
10. kvě 2009

Medu, tak to mi nedošlo. Tak to je zlý. Když je to BOHUŽEL tak velké, asi by ses chtěla vrátit?

meduna
autor
10. kvě 2009

ja mela nejaky jiny nazev ale jehla u tohokoukam bude stejna 😠 😠 jako by byla uz parkrat jeta nebo co 😕 😕 😕 mam modriny jeste ted a po agolutinu mam boule na prdeli,jeste furt. 😝 Ted uz ani nevim co je celulitida a co boule po injekcich 😀 😀 😀

dadous
10. kvě 2009

no jo ale my ještě vubec nevíme jak na tom bylo těch 5 vydolovanejch spermii, to nam dr řekne až po ty genetice,pže jsem se ho na to v telefonu uplně zapoměla zeptat 😅

mandarinka
10. kvě 2009

Dad tak uvidíte, ale fakt se tomu M/T tolik nebraňte, on to chlap taky přežije a když by to bylo lepší....

meduna
autor
10. kvě 2009

koblizku ja bych rada zpet

dadousku ty jsi ale vid,takova dulezita info a ona se nezepta 😀 😀 😀 ai tam budu muset prijet vis preci,ze kdyz delame vyslech spolu tak nam to jde 😀 😀 😀

mandarinka
10. kvě 2009

med 😀 😀 dneska mi píchnul agolutin, vytáhl jehlu a povídá, že to teče ven. A tojsem mu říkala, aby to píchnul hluboko.... tak nevím, kolik mi tam toho zůstalo, snad dost

koblichzek
10. kvě 2009

Dady a ty s náma nic nezobeš? Ty nejsi "feťák". Nevím jestli jsem to dobře pochopila. 😒

dadous
10. kvě 2009

ja vím mandy, ale ja vlastně ještě vubec nic nevím, takže se nemužu dočkat až si s dr. sednem a proberem možnosti

lenkacar
10. kvě 2009

zdary holky tak jsme utekli před deštěm a koukám ono slunce ,škoda ,že je konec víkendu

mandarinka
10. kvě 2009

jen probírejte a hlavně se na všechno ptejte 3x

koblichzek
10. kvě 2009

Medy - asi ta cesta zpět není tak jednoduchá, viď?

dadous
10. kvě 2009

kobli ja ještě nezobu, teprv čekame na vysledky genetiky a pak se uvidí co dal. ja jsem pozadu 😅
medu ted jsem za blondynu? 😕

dadous
10. kvě 2009

mandy však už mam připravenej notes 😀 😀

dadous
10. kvě 2009

kobli, medunka se nam vratí 😅 vid medu 😀

lenkacar
10. kvě 2009

jinak mandar tak aspon 1 a bude to určo dobrý ..

mandarinka
10. kvě 2009

já se tam vždycky zeptala a doma jsem stejně věděla prd. Ještě že tam se mnou většinou chodil manžel a že jsme si to pak doma přeříkali 😉

dadous
10. kvě 2009

čus leni, jak bylo na chajdě?

meduna
autor
10. kvě 2009

koblizku no to neni,manzel tu zije uz 20let a ja jsem se prifarila,bylo mi hloupe ho trhat od rodiny,tak jse se trhla ja.

Ahoj vyletnice Lenko,tak jak bylo?Urco fajn 🙂 🙂

Mandy jsou to umelci,Roman mi to taky takhle poprve pichnul,mel nerva ,ze mi ublizuje,tak byl tak vynervovanej,ze nu to vyteklo!Ale ja mu dala cocku pak,protoze ja zas mela nerva,ze to jako urcite neco ovlivni 😀 😀 😀 Hned jsem volala sestrence,je zdravotni sestra a ta se tlemila co jsem za plasana,ale bacha podruhe by se to stat nemelo

meduna
autor
10. kvě 2009

Dadous uz jsme zase propojeny 😀 😀 😀 😀 😀 😀

koblichzek
10. kvě 2009

Dady, tak bohužel, o tom já nevím, takže jí to přeju, protože to vypadá, že moc a moc chce zpátky.