IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
5. zář 2009

no tady je to mus myslím

dadous
5. zář 2009

no ja jsem rozhodnuta že na ni nejdu

meduna
autor
5. zář 2009

no vždyť je to asi lepší,než do sebe nechat nějak šťourat 😝

dadous
5. zář 2009

stejně to není stoprocentní 😵

katy81
5. zář 2009

dady a ty teda jdeš nebo jsi už byla na NT?

dadous
5. zář 2009

15tyho jdu na kontrolu a na ultrazvuk tak se s dr dohodnu at mi to uděla

katy81
5. zář 2009

dady,to ale se dá udělat myslím jen do 13tt,myslím do konce 13tt,a dělají to special.pracoviště a je tam docela čekačka,tak bych se raději mrkla hned na net kde to v nejbližším okolí dělají a hned v po zavolala a objednala se aby si to stihla a vzhledem k věku bych to asi určo podstoupila

dadous
5. zář 2009

jo ja budu toho 15tyho 13tta u nas to dělaj, měla jsem to i doporučeny z caru, takže dr o tom ví

katy81
5. zář 2009

tak to je ok,mě to taky doporučili v caru-a jsem moc ráda,jednak to byl super zážitek i pro manžu-vem ho sebou a malá sebou hezky mrskala a tak,bylo to pěkné 🙂
mě v út čeká ta cukrovka 😖

katy81
5. zář 2009

zatím pa pa jdu do hajan 😉

dadous
5. zář 2009

to dělaj až tak pozděe? ja myslela že ji dělaj dřív 😅

dadous
5. zář 2009

jo ahojda 😵

katy81
5. zář 2009

mezi 24-28tt a moc se na to těším,bléé 😖 😖

dadous
6. zář 2009

krasnou neděli 😉 tak my razíme do toho kina, na zamek se mi moc nechce, páč nevím jak dlouho vydržím v riflích, takže to přesouvame na další víkend 😅 dneska jsem objednala první věc pro dadouška 😵 krasny botičky na zimu 😅

lenkacar
6. zář 2009

čus holky dadu ty půjdeš na amnio?ty jo to já bych oblezla 3d,4d jenom abych tam nemusela

daja.w
6. zář 2009

Ahojky holky moje 🙂 no my jsme měly včera návštěvu tak nějak nebyl čas jít na koníka 😅 a ndes budu jen ležet a odpočívat jdu vás aspon pozdravit 😉 možná později juknu tak přeji krásnou neděli 🙂

milagross
6. zář 2009

Ahoj holciny 😀
Leni tak jak?
Ivi urco bych dala MINIMALNE dve,ja mela tedy vzdy 3 a ted naposled dve a to jen proto ze doslo k nedorozumeni(chtela jsem totiz tri).Jinak jsem take 1,54m vysoka.Me teda prijde to jedno jako nic,je to strasne malinka sance ze otehotnis.Teda to je muj nazor a ja nejsem doktor.Preji stastny krok 😀 😀 😀 😀

milagross
6. zář 2009

Tak opet mizim pa,pa

koblichzek
6. zář 2009

Ahoj kočenky, jsem dočítala a pěkně mě děsíte. My jdeme pravděpodobně na amnio. Mám vrozenou vadu, tak prej na ni asi půjdeme říkal dr. To jste mi daly. Ta rizika snad ani nechci znát.

ivanau
6. zář 2009

Ahoj, jste tu? Já jsem taaak unavená, pobolívá mě břicho jak na ms, jestli je to po tom utrogestanu nebo co.... Koukala jsem do diskuzí a asi to tak bude..

Jinak s mimiskama se rozhodnu až na místě, poradím se s dr., taky je otázka jak se embrijka mají..

katy81
6. zář 2009

kobli,určo bych šla na to NT+ a tam bych se poptala-zleží co máš za vadu a taky jak ti vyjdou ty testy a pokud budeš mít NT+ i triply ok tak přece není důvod jít na tu plodovku,né?

ahoj ivi,jen jsem koukla a koukám ty jsi z Brna?? já taky a kam chodíš do caru?

daaanca
6. zář 2009

Ahojky,jsem 15-tý den po ivf transferu.Dnes ráno jsem si dělala tt a byl negativní, jsem z toho moc smutná i když v ivf centru kam chodíme nám řekli udělat test až 18-tý den.Myslím že už je to ztracené.Byla jste některá v podobné situaci?Díky moc.Páááááááááááá

koblichzek
6. zář 2009

Ahojky Katy, nevím co jsou triply. Ve středu jdeme poprvé ke genetičce, tak jsem zvědává. Mám vrozenou vadu dělohy.

ivanau
6. zář 2009

Katy 🙂 chodím na Helios a ty?

koblichzek
6. zář 2009

Ahoj Ivuš, jak je? Ivuš taky ti nechci radit, je to na tobě, ale všude říkají, že lépe se mimi chytne, když jich je tam víc.

koblichzek
6. zář 2009

Taky jsme měli dvě a chytlo se jedno - napoprvé 😉

ivanau
6. zář 2009

No je to lepší Kobli, snad řeknou zítra na ultrazvuku, že můžou mimouša dovnitř 😉 mám jít před 8 na ultrazvuk a taky v 8 volat jestli a kdy bude ET, tak třeba půjdu domů s mimoušama 🙂

koblichzek
6. zář 2009

No přála bych to ti, ale co to? Že by už bylo rozhodnuto, když píšeš v množném čísle "s mimoušama"? 😉

lenkacar
6. zář 2009

čus holky no ivi je to lepší jich dát víc ..

ivanau
6. zář 2009

Chvilku jsem si jistá a chvilku pochybuju 😉 ale je našich všech 7 😀
Jak užíváš víkendu?