IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
15. zář 2009

ahoj, jsem doma 😝 takže ultrazvuk se nekonal, dr tam dnes nebyl takže až zítra 😠 v poradně dobry, aids nemam 😀 a žloutenku taky ne 😀

lenkacar
15. zář 2009

dadu tak aspon něco v poho .. 😉 😉 😉

meduna
autor
15. zář 2009

tak to jsme věděly,že nemáš 😉 ty vole,tak to je napínavý jak malý gatě 😖

dadous
15. zář 2009

noo, ale zas se zejtra handrkovat do Trauče 😝

meduna
autor
15. zář 2009

tak jsem si s takovou chutí udělala tlačenku s cibulí a octem,ale tose nedá žrát 😝 proboha to je sbad jen z kůží a maso jako ani neproběhlo 😕 fuj,bych to tomu výrobci omlátila o palici a za trest by to musel sežrat

meduna
autor
15. zář 2009

ale na HIV a jiné sračky to ti dělali teprve teď 😕

dadous
15. zář 2009

no jsem vytočena, páč jsem jela rano na desatou a dr tam byla až od jedny a ten ultra jim dneska taky vypadl 😠 takže zítra nanovo 😝

meduna
autor
15. zář 2009

to je dílo s nima s těma dokama

daja.w
15. zář 2009

Ahojky 🙂 Dado ty nás napínáš 😉 ale jinak že je vše OK to je dobře
Tak holky ted jsem hodila řeč s manžou tak asi příští měsíc jdem do druhýho boje 🙂 hurá mě konečně potěšil jsem štastná jak blecha 😀 doufám že se nic nestane a budou penízky 😉
Medu teda a tak mohla být cibulovotlačenková líbačka doma a zas nic 😀

meduna
autor
15. zář 2009

no Dáji,tak blahopřeji k tomu tahu 😉
jo mohla ale nebude,kdo by to žral?????takovej hnus velebnosti

daja.w
15. zář 2009

no právě že z toho zas nic nebude,ale když to je hnus tak to nejes ty jo tláča bez masa a co místo toho daly 😅 aha kůži no hnus
Jo jsu ráda děkuji měl ten velkej kšeft a já si myslela že vydělá tak kolem 40tis a ono z něj ted vypadlo že prý 71tis. no poplatíme nějaký věci a ještě fůra peněz zůstane 😉

dadous
15. zář 2009

nne ne už minule ale až ted mi řekla vysledky 😅
jee tak to tu přibydou zas další těhule 😅

meduna
autor
15. zář 2009

tak teď jsem málem upadla z lavice,proboha a co dělá manža za práci 😕 taková obr čočka,bych si to chtěla pomazlit ten ranec 😀

dadous
15. zář 2009

ty vole ten umí vydělat 😕

meduna
autor
15. zář 2009

se divím,že z té tlačenky na mě nevykouknul jen prasečí rypák 😝

meduna
autor
15. zář 2009

Dadoušku tak jsme dvě co polikaj viď,při té představě takového balíku 😀

dadous
15. zář 2009

no ja uplně slintam 😀 teda nad těma prachama,ne nad tlačenkou 😀

daja.w
15. zář 2009

holky je instalatér vše co se týče vody a odpadů 😀 ne toto byla jen nárazovka jinak tolik nevydělá ale jsu ráda že dostal tento kšeft no kdo by nebyl že 😅
Medu to jo ještě prasečí rypák fůůj 😝
Dado snad to ted vyjde 😉 ale víte že jsu optimista tak vše vidím dobře špatný myšlenky zahazuji 😉

daja.w
15. zář 2009

No taky bych se pomazlila sněma,ale poplatíme nějaký věci a pak stimulka něco se nakoupí a penízky budou hned fuč ☹ a něco málo se schová teda pokud se vše neutratí 😀

dadous
15. zář 2009

holky vemte si příklad z daji, takovy přístup se mi líbí 😵

meduna
autor
15. zář 2009

asi řeknu Romanovi,yby se vysral na kancelařinu a dokopu ho na instalatera 😵

meduna
autor
15. zář 2009

jo má dobrý přístup,taky jsem za mlada byla taková

dadous
15. zář 2009

😀 no medu co byste s tolika prachama dělali? 😀

daja.w
15. zář 2009

Medu radši at je v kanclu a máš ho doma ten můj je většinou v řiti do třech v práci a pak frčí na fušky a přijede večer a když nic nemá tak je doma a to většinou usne ☹ jo a doma nic nezpraví myslím jako co se týče vody 😠 to jen když už je to katastrofa nebo já když chytnu záchvat vzteku 😀 😀

dadous
15. zář 2009

jo medu a dneska jsem si konečně dala tu svíčkovou 😵 než jsem šla do poradny 😝 samozřejmě jsem měla hned dvě kila nahoře 😝

daja.w
15. zář 2009

No taky mám jen jeden boj za sebou,kdybych jich měla víc určo bych tak optimistická k tomu nebyla ☹ ikdyž jak se říká život je boj tak bojuj 😉

meduna
autor
15. zář 2009

no a já prasuta sežrala teď místo hnusu tlačenčího celou toffifee 😝 😝 ,ještě,že nemám doma váhu
Dáji,víš jak to je:kovářova kobyla chodí bosa a ševcova žena taky 😀 😀

daja.w
15. zář 2009

medu já si nemohla vzpomenout na to jak se to říká 😀 ale je to úplná pravda 😠

meduna
autor
15. zář 2009

jdu hodit ještě kopyta hore,jsem nějaká kantáre furt

daja.w
15. zář 2009

jj jen běž si odpočinout já jdu si udělat kafíčko a asi taky hodím hore noženky 😀 tak zatím pááááá