IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
1. říj 2009

to jo dadu ,ale když se někdo těší na dvojky je to taky pitomý ..já jdu od Pc třeští mi hlava za hodinu dojde vladís a jedem zase zedničit

meduna
autor
1. říj 2009

no Leni,tak možná na ukrajině 😀

tulik1
1. říj 2009

ty vogo ted jsem totalne kaput, jsem tady prekladala 16strankovej dokument z aj do cestiny a malem me u toho trefilo, skoro vsechno jsem si musela hledat ve slovniku, nic v ty hlave nemam ...
jo a musim se vam pochlubit, ze na konci listopadu poletime za teplickem, tak se tesim 🙂

tulik1
1. říj 2009

leni hele nerikala jsi to imuno nekdy kolem 22.10.? ja mela jit dneska, ale pred tydnem nam to prehodili na 22.10. v deset

dadous
1. říj 2009

leni i když se někdo těší na dvojky, tak si myslím že je pak štastnej i za to jedno 😵

lenkacar
1. říj 2009

tulíku 26.10 😅

dadous
1. říj 2009

a šem tu šam ☹

meduna
autor
1. říj 2009

ošuštěná a opuštěná

nadis.h
1. říj 2009

😎

tulik1
1. říj 2009

no jo leni jsem ja to ale popleta 🙂, no to vis, pamet uz neni co to byvalo za mladejsich dob 😀
dadousku ja šem tu šam ted

dadous
1. říj 2009

ne ne nejsi 😀

blazenkaa
1. říj 2009

už jsem zase tu KUKI KUK 🙂

dadous
1. říj 2009

áá blažence už je líp 😵

blazenkaa
1. říj 2009

áááááááááááááááááááááááááno Dadousku ahojky i tulika zdravím přepila jsem ho hajzla šla jsem si udělat čajík do 4 litrového hrnce a už je vybumbanej tak už mám 6 litránků jenom ,ale taky každých 10-15 minut chodím čůrat

dadous
1. říj 2009

však to je v pořadku 😵

tulik1
1. říj 2009

to jasny blazenko, dyt jsi holka sikovna 😉

dadous
1. říj 2009

holky ted mi volala nějaka slověna z neckermanu 😕 už nabízej zboží i po telefonu 😠

blazenkaa
1. říj 2009

Holčičky hlavně vám děkuji za podporu aspoň že už nemám ty křeče ,ale řeknu vám bylo to hrozné.
Plně doufám že to bude lepší nebo aspoň stejný a na transfér budu moct jít 🙂

dadous
1. říj 2009

blaži ono to bylo asi z toho, že jsi měla docela hodně vajuch 😕

blazenkaa
1. říj 2009

taky se divili jak jsem byla teď u dr. že jich bylo tolik a že mám jen tak malinko višší OHSS

tulik1
1. říj 2009

blazi zitra si jdes bobisky vyzvednout, vid?

lenkacar
1. říj 2009

tulíku to je můj druhý datum ,měli jsme jiný 14.10,tak ses trefila tak nějak mezi to se taky počítá ,jinak dámy dneska se bude odpočívat vypadá to na pěknej chcanec ..

blazenkaa
1. říj 2009

ano Tuličku ,když to bude dobrý semnou jako že doufám že jo v půl jedné tam mám být .Už se těším

dadous
1. říj 2009

jo leni nam tu chcalo cely dopoledne a ted už vylejza puchejř 😅

blazenkaa
1. říj 2009

lenísku na co jdete s Tulikem
tady je to teď zatažené jako blázen ale svítí slunko a v noci chcalo jak oblázen 🙂

lenkacar
1. říj 2009

no já jsem ráda že to bylo u nás obráceně aspon to do dneška uschlo natírali jsme poslední zbytky skoro potmě ..

lenkacar
1. říj 2009

na imunologii blaži ,tak to zítra budeš teprve blaženka blažená ..

dadous
1. říj 2009

leni pak musíš hodit foto, ty vaší chajdy 😵

lenkacar
1. říj 2009

hm pokud půjde USB tak bych mohla z mobilu až to bude pistáciový 😉

dadous
1. říj 2009

ted jsem si rozdělala moji oblíbenou oříškovou čokoladu, a moc mi teda nejede 😝 to je zklamaní ☹