IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
17. říj 2009

Ahoj Dado 🙂 to jo to si dáchnu 😉 tak je zněho krásná sněhová kulička ale bacha na gulky 😀

dadous
17. říj 2009

😀 no pravě 😀 ma je vždycky uplně studeny 😀

meduna
autor
17. říj 2009

ahoj,aby ještě Karel nebyl pak neplodnej,když se mu tak podchlazujou 😕
Dáji,je to k vzteku ,začneš makat a konec,no tak snad tě veme zase až to otevře.

blazenkaa
17. říj 2009

Ahojky kobylky jste tu někdo ? 🙂

dadous
17. říj 2009

čau blaži, no kde se nam toulaš?

blazenkaa
17. říj 2009

Ahojky Dadoušku já jsem byla včera v A a a pak jsem jela poňuchňat se s miminkem a už jsem byla večer tak vyřízená že jsem nachystala závěsi do ložnice a lehla jsem k telce .A dneska jsem trochu pospala do 9 a pak pro pečivo uklidit vyžehlila jsem a na objed jseme jeli k mámě a teď jsem pověsila závěsi do ložnice co jsem ušila po objedě a konečně jsem se sem dostala

dadous
17. říj 2009

no ty seš teda akční 😵

blazenkaa
17. říj 2009

to víš musela jsem to udělat v neděli jdu do prácetak aby jsem něco aspoň udělala

dadous
17. říj 2009

my dnes akorat u našich, páč dadouš potřeboval přehodit zimní pneu 😵

blazenkaa
17. říj 2009

no to já jsem včera jela ještě na letňákách a docela jsem se bála.Cože už si jedeš pro postýlku zítra

dadous
17. říj 2009

no mam ji z bazarku, a byla levna, tak ji budeme mít už ted

blazenkaa
17. říj 2009

tak by jsme mohly dát kávičku jak tam psala medu nebo lenysek co ty na to když pojedeš kolem

dadous
17. říj 2009

no ja vubec nevím jak to budem stíhat, pže si musíme pujčit od kamoše auto, nam by se do alfičky nevešla, a jedem ještě k dadoušově ségře do lysy nad labem, a to vše musíme stihnout za 5 hodin 😝

dadous
17. říj 2009

kdyby jsme jely naším autem tak nic neřeším, ale takhle jsme zavisly na tom kamošovi 😠

blazenkaa
17. říj 2009

tak to stíháte v ohodě tady sníh není a silnice jsou akorát mokré . 🙂

dadous
17. říj 2009

no aspon že tak 😅 doufam že nenakyda 😅

blazenkaa
17. říj 2009

no už asi né má se oteplit

dadous
17. říj 2009

by mohlo bejt zas leto 😀

blazenkaa
17. říj 2009

no to by jsem byla taky ráda aspoň květen to by mi stačilo .
A co u vás jak to vypadá ještě tam je tolik sněhu ?

dadous
17. říj 2009

jo ještě je sníh, ale začína to tát 😵 takže bude čvachta 😝

blazenkaa
17. říj 2009

tak hlavně až půjdete s pejskem ven tak mu nezapomeň dát kruh aby se neutopil chudinka malej

dadous
17. říj 2009

hele von je rozcapenej, do mokra se mu moc nechce 😀

blazenkaa
17. říj 2009

já se mu ani nedivím já kdyby jsem tam nemusela tak tam taky nejdu

lenkacar
17. říj 2009

čus dneska jsem byla u mamky a ta kočka by se měla přejmenovat ..místo mourek by se jí mělo říkat jedovatej pšouk ..to byste nevěřily jak ta kočka prdí a smrdí ..nejdřív jsme jako koukali po sobě páč tam bylo asi 6lidí,než můj jemný nos odhalil kočku 😝 😝 😝 😝

lenkacar
17. říj 2009

a karlosovi se nedivim ,taková kláda ,psa by nevyhnal ..dej mu bažanta at tam chudák nemusí 😉

blazenkaa
17. říj 2009

ahojky Leni a určitě jsi to byla ty a svádíš to na miloučkou kočičku 🙂 😀 😀

lenkacar
17. říj 2009

blaži on by to nikdo do tý mrnavý kočky totiž neřekl ,proto jsme koukali po sobě .. 😀 😀 😀 😀

blazenkaa
17. říj 2009

a co mamka si už mourka nechala nebo ho máž ještě doma

lenkacar
17. říj 2009

takže tímto padá moje pondělní hlídání 😝 😝 😝 😝 pšouka nebrat ..bane ,mám tip jdu se zepatat do jednoho krámu na práci ,je to sice taková lokalita kde se pořád mění majitel a tím i obchod a jeho sortiment ,ale neni na výběr ,takže ikdyby to třeba vyšlo ,může to brzy skončit jak u dají

dadous
17. říj 2009

jo naš malej karlík, taky umí řadně zasmrdět 😝