IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
19. pro 2009

ne nevím a co se jim narodilo?

dadous
19. pro 2009

to snad ani není možny , tolik vlasu 😕
holka vanda, ale nějak dřív asi v 38tt

meduna
autor
19. pro 2009

jů,tak maj páreček,Vanda pěkné jméno

dadous
19. pro 2009

no to jak jsem tu tejden nebyla, tak jsem to tady projížděla a ještě jsem objevila, že janysek je taky těhu, parkrat sem napsala

meduna
autor
19. pro 2009

jojo,to vím,tak se jí to podařilo konečně a přirozeně 🙂

dadous
19. pro 2009

aha tak to nevím 😕

dadous
19. pro 2009

😀 tady sedím na mičudě, a jsem čím dal níž u země, by potřeboval asi dofouknout 😀

meduna
autor
19. pro 2009

tak ať veme Dadouš pumpičku a pumpuje 😀

meduna
autor
19. pro 2009

jdu do pelechu,jsem kantáre,zítra juknu,dobrou noc a pěkné předvánoční sny 😵 😵 😵

dadous
19. pro 2009

no jo zejtra mu to musím říct 😅

dadous
19. pro 2009

dobrou noc 😔

verdule
19. pro 2009

Ahojda holky, hlásím příchod domů 🙂 . Nákupy hrozný, ale nálada dobrá, dostala jsem v Makru jako dárek kapra, tak ho chodím opečovávat do vany, my ryby nejíme, tak nevím jak chuděra u nás dopadne, pustila bych ho do Labe, ale říkají, že to pro ně není dobré, tak mám o příjemnější starost víc. 😀

coko.joko
20. pro 2009

Dobre ranko,
tak ja jsem se brobudila a koukam z okna a je tam snehu jak nasrano a porad pada,takze veselo a ja dnes nejdu ani s kosem 😀 pekne v teple...
dad,tak jsem to vcera asi zakrikla,ale vecer jsem mela takovy divny pocit v brisku,jako na prdiky,ale nic,tak treba to byl uz prvni kopanec 😀 😀 😀
leni,neboj se tech nehtu,ted uz to bolet nebude a budes zase krasna 😉
medu teda to mas opravdu makacku jako prase se nedivim,ze te pak uz nic nebavi a jdes rovnou spat...
verdu,tak to se mas kapra 😉 to ja taky nejim a vzdycky jsme ho dali zpatky do vody,at zije,ale neni to dobre to mas pravdu....
lip,to me je hrozne lito co se stalo jsem tady z toho byla uplne hotova...moc me to mrzi a jak pisou holky,brec,nadavej a hlavne o tom mluv a klidne i tady s nama........

liptonek
20. pro 2009

Byla jsem na kontrole u doktora a vše bylo v naprostym pořádku. Ještě mě pochválil, jak je vše krásně pevný. Pět dni na to jsem zacala krvacet. Okamžitě jsem jela k doktoroj. Ten mi řek, že se začínám otvírat a poslal mě do špitálu. Tam mě druhý den měli zašít. Když to ale videl doktor...už mi moc šancí nedaval. Bál se, že při zákroku praskne voda. Ale povedlo se. Týden jsem tam ležela s tím, že se to pomalu začíná lepšit. Kontrakcí ubývalo...začínala jsem si myslet, že to ještě nějakej ten týden vydržíme. V uterý ráno jsem ale zacala krvacet. Doktoři steh povolili a do dvou hodin jsem porodila. Kdyby holčičky vydržely o dva tydný dýl...už by měly šanci na život..Takhle ne. Ale zas si říkám na jakej život. Ve 24. týdnu by se to asi bez postižení neobešlo. To je jediná taková moje útěcha. Ted jsem byla na kontrole a tam mi dokotr řekl, že za pul roku se můžem pokusit znova. Ale rozhodne uz ne vicecetny tehotenstvi. Že si mysli, ze mám nějak vrozeny zkráceny hrdlo, či co. Takže me budou muset hned jak otehotnim zašit...a ležet a ležet. Takže ikdyž se odhodláme do dalšího boje, bez nervů to nebude ☹
MOc vám všem děkuju za podporu!

coko.joko
20. pro 2009

liptonku,nevim co na to napsat...je to smutny a moc me to mrzi.

dadous
20. pro 2009

lip asi nema cenu rozebírat co by kdyby 😕 jak píšeš, kdoví jak na tom holčičky byly a možna proto to takhle dopadlo, vybreč ten smutek zkus se těšit na další snažení 😵 budeme v tom tady všichni s tebou 😵 když se budeš chtít vypovídat tak samozřejmě jsme tady a budem poslouchat, teda číst 😅
coko no vidíš, prdíky neprdíky, to byl určo prcek 😅

coko.joko
20. pro 2009

dad myslis? 😀 😀 ted si ztahuji filmecky a nevim kam seme ulozili to jsem ale pako co.........tak mam brachu na drate a pres kameru me radi 😀 😀

dadous
20. pro 2009

😀 seš šikovna, to u nas děla dadouš 😀 ty blaho tady už je lufťaku 😅 na kopci jedou sněžny děla jak o zavod aby chudaci vlekaři měli kšefty 😀

blazenkaa
20. pro 2009

ahojky holčičky jste tu ještě některá

dadous
20. pro 2009

no ahoj blaži, kampak ses nam stratila?

coko.joko
20. pro 2009

no to u nas delam ja 😉 ale mam hroznou nevyhodu a to,ze na me ten pc mluvi anglico-nemcky a ja vzdy nekde neco odkliknu a je to v prdeli 😀 😀 😀
Ahojda blazi.......jak se mas?

dadous
20. pro 2009

😀 ja jsem rada, že umím stahnout fotky z telefonu do pc a jinak jsem na poč antitalent 😀

coko.joko
20. pro 2009

no to ja taky,ale snazim se,pak se divim,ze nam nejde 😀 😀 kdyz ho vzdy zavarim,ale nedam se a najdu ten film....

dadous
20. pro 2009

ja tady zas projíždím bazarek s dětskym a bych koupila všechno 😀

coko.joko
20. pro 2009

bazarek to mas vyhodu,ze to muzes koupit pres bazarek...a co kocarek mas uz taky nejaky vybrany 😉

dadous
20. pro 2009

no kočar mam vybranej už davno, mam ho v albu, ale kupovat ho budem až po novym roce 😅

coko.joko
20. pro 2009

no my budem kupovat vse az v unoru,pokud me pusti do CR,tak si chci koupit kocarek u nas a i nejaky vecicky 😉 do te doby nic nebudu schanet....kocarek je pekny....to se bude prckovi dobre dadat 😀

dadous
20. pro 2009

to si čmarej 😀 jinak ja už toho nemam moc na kupovaní, takovej ten zaklad mam, takže to po novym roce začnu davat do kupy at jsme nachystany 😵

coko.joko
20. pro 2009

no ja mam porad jeste cas,takze jsem porad v klidu a kdyby neco,tak se manzel postara 😀 😀 rikal,ze neni pro nej problem nakoupit,tak jsem zvedava az ho necham nakupovat.......