IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
3. dub 2010

mě jí taky smázli!!!a měla jsem takovou pěknou se šnorchlem 😎

meduna
autor
3. dub 2010

ale vžyt máš pěknej Gesicht,jsem tě viděla néé

coko.joko
3. dub 2010

ja vam dam tri 😀 😀 kdovi kdo to tu cte a pak se bude divit.......
dad,ja to nikomu neberu,at si slavej co chteji,ale proc to porad dokola melou to nechapu.........to ja vzdy chytam nerva..... 😀
lip,ja to mela uplne jednoduchy.....platila jsem si zdravotni pojisteni v CR a tady ne.....pak jsem si vzala manzela a automaticky me pojistili i tady v nemecku,takze ted mam dve pojisteni......a s prci to bylo tak,ze jsem delala u Itala za barem,ale to bylo pres kamarada,takze na cerno,pak jsem pomahala uklizet kamosovi baraky,taky na cerno a pak jsem hlidala deti,taky na cerno a ted uz nic nedelam....... 😵 😵

nadis.h
3. dub 2010

Ta byla bezvadná Medu!! 😀 😀 😀 No včera jsem ztvrdla pěkně teda!! 😲 Ale jen jednou a už je zas klid. Jsem taky pořád vstávala a sedala si jak pitomec celý den. A dnes mě z toho celkem bolí svaly na nohou..To je tak když nikdo nic nedělá a pak tohle.

meduna
autor
3. dub 2010

jo Coko,Roman zase jede prahity 😀

nadis.h
3. dub 2010

Coko a nezčernala jsi z toho dělání na černo? 😀 😀 A šup s těma kilama! 😎 nebo aspon kolik jsi nabrala do 25tt.

coko.joko
3. dub 2010

nadi,me kdyz tvrdne bricho,tak dam sprchu a ono to prejde.....
medu,taky je u vas tolik lidi,to je hrozny vid.....tady je samej holandan a dneska jsem se divila asi vypustili satkarky a cernosi,protoze jich bylo hafoooo jsem uplne koukala 😕

nadis.h
3. dub 2010

Prahity.. 😀 😀 Můj táta vždycky když maloval, tak nakulil na plný pecky Dalibora Jandu a už jel. 😀

coko.joko
3. dub 2010

medu....ja mam klid jsem uz druhy den sama,takze hity nejedou,ale zitra to prijde....Spaleny,Gott atd.......to bude romantika......
nadi do 25tt jsem mela nahore 10kg...pisou to v prukajde 😎

liptonek
3. dub 2010

coko - takže stačí, když si platíš zdravotko v čr a jseš za vodou, jo? 😀 A nevíš kolik to asi je? Jsem v tomhle úplně mimo...a je možný, že se mě to bude za chvili týkat.... 😅

meduna
autor
3. dub 2010

no tady dnes jedou 70léta 😝 😝 Bobek,Gott,Rotrovka,Neckář

meduna
autor
3. dub 2010

Lip,ale u každý pojišťovny to nejde.Já jsem tady taky pojištěná,protože jsem makala a v Česku jsem dostala zákaz 😢 takže proto si to jak debžoň platím sama IVF

meduna
autor
3. dub 2010

Lip a kam se budete stěhovat 😎

coko.joko
3. dub 2010

nadi,Dalibor Janda je super ja jsem pred 2 lety byla na festaku a byl tam prave on se svoji dcerou a ja s kamoskou uz piskla jse mtam na nej parila to byla prdel...a pak nastoupil Vilda Cok a to jsem mela uz opravdu dost,ale sla si k nemu pro podpis aon me dal jeho ponozky cerveny a na tom je Vilda Cok,ale uplne novy samozdrejme.......

nadis.h
3. dub 2010

Coko takže jako já.Tak to se těším až budu za chvilku přepadávat dopředu. 😀
Lip jestli myslíš pojištění v ČR tak se platí u VZP nějakých 1080,. měsíčně.

nadis.h
3. dub 2010

Jo Dalibor mi taky neva. 🙂 Jako ono český hity jsou fajn. Však jak se paří na diskoškách na Helenku Vondráčkovou apod.. 😉

coko.joko
3. dub 2010

medu,70 leta krasa a jeste lepsi 80 leta.....to muzu taky........ 😀 😀
lip...no to ja nevim,jestli to jde,ale asi jo,ale vidis zase medu rika,ze ne.......ja jsem se proste v CR neodhlasila a platim to porad...ja si v Cr platim kazdy mesic 1080KC.......

coko.joko
3. dub 2010

nadi,to jo,ale ja pak zacla otekat a mam hrozne vody v sobe a nase mimi moc roste a tak pak to slo hrozne nahoru vse,takze se tesim,az bude po vsem,ale dadousek me chape,protoze taky otekala 😵 je to hrozne neprijemny a fakt to nepreji ani ty nej svini........
jinak Helcu tu teda nemusim......ted hrajou Petr Naggi a tak si tu zpivam.......

liptonek
3. dub 2010

medu - no právě...z toho mám strach, že kdybych defakto makala za hranicema, tak ztratim pojištění v čr. Když bych ale nepracovala a platila bych si ho sama v čr, tak se na to nepřijde, ne? 😀
Kam ...to se ještě neví. 😀 Není jistý, že to tak vůbec dopadne..ale co kdyby. 😀

Nadi - tak to není až tak moc. myslela jsem, že to bude horší

nadis.h
3. dub 2010

Jo to mě dobře zmenšili ten xichtík.. 😀

coko.joko
3. dub 2010

nadi,delas me v tom tady bordel......jsem se lekla kdo to je 😀

nadis.h
3. dub 2010

Coko no já jsem zvědavá teda na sebe.
jinak s pojistkou .. já když byla ve Švajcu tak jsem se musela taky odhlásit,abych se mohla nahlásit ve Švajcu.

meduna
autor
3. dub 2010

no,ale teď jsem taky koukala jak blázen co je to za novotinu,a ona to naše Naďka 😵
Lip,já mám pořád trvalák v Česku.Ale tady jsem se musela nahlásit,protože jsem tady.A pojištění jsem si odhlásila sama v Česku,protože jsem si nechtěla platit zbytečně.No a pak jsem se na to ptala a už jsem byla v prdeli a nešlo to,protože mi bylo řečeno,že nemůžu mít pojištění dvaktrát.tak nevím no

meduna
autor
3. dub 2010

a když jsem tady ještě nepracovala,tak jsem byla automaticky na Romana

meduna
autor
3. dub 2010

a už je zase v trapu ta Naďa 😕

nadis.h
3. dub 2010

Už jsem zase tu. To je fotka z dob kdy jsem byla krásná a mladá. 🙂 U kávičky na Djerbě. 😵 A měla jsem copánky.

liptonek
3. dub 2010

medu - ono je zas fakt, že když máš pojištění v čr a stane se ti neco v zahraničí, tak jseš celkem v pr.... Tak to bude oříšek

meduna
autor
3. dub 2010

no a už tam zase je,kde se to vyvaluješ?

coko.joko
3. dub 2010

medu,ale kdyby si nikomu nic nerekla a platila si to dal v CR,tak to mas jeste ted....a nikdo to nevi jako to mam ja....jestli to teda chapu dobre.....ale me v CR,rekli,ze to je moje vec jak a kde si to platim......tak ja fakt nevim

meduna
autor
3. dub 2010

když bydlíš a pracuješ v zahraničí,tak musíš být pojištěná v tom zahraničí,jinak nemůžeš pracovat