IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
14. dub 2010

lip...elan to nema,ale nic jineho nemuze delat,kdyz mel na vse dost casu,tak ted musi makat 😵 😵 to vis dopolo je na zimaku a prijde dom a ja zacnu tohle potrebuju a tohle a on jede.... 😎

dadous
14. dub 2010

😀 přesně jak píše lip, využít toho, že maka 😀

coko.joko
14. dub 2010

dad,a uz mas kocarek 😵 😵 nebo PPL jeste nekde jezdi....

liptonek
14. dub 2010

nojo, dad 😀 ale dokud to nejsou nějaký noční můry, tak to je v pohodě 😉
však to je jedině dobře, coko 😉 patří mu to 😀

coko.joko
14. dub 2010

Holky a co mate v planu dnes vy........ 😵 ja tady varim a potim se u plotny...... 😀

liptonek
14. dub 2010

coko - já se tu už hodku premlouvam, že vyrazim na nakup. A pak budu muset trosku poklidit. No trošku víc 😀 Takže super den 😀 Co kuchtíš dobrýho?

coko.joko
14. dub 2010

no to ja bych ted mohla uklizet porad taky.....ale me se fakt ted nechce......ja varim dneska sladkou ryzi s merunkama ja to teda nejim,ale pro cokotatu ten to ma moccccc rad....a ja si udelam nejaky prirodni platek se zeleninou........

liptonek
14. dub 2010

teda, sladký to já ráda. Ale chlap to nejí. 😀 Budu muset něco vymyslet.

coko.joko
14. dub 2010

no tak u vas je to obracene 😀

dadous
14. dub 2010

😖 s kočarkem je trochu problem, oni poslaly novější model, ale ten my nechcem, ma menší sedačku, tak tady řeším jestli nam ho vymění za ten starší 😝 pakarna domluvit se s polakama 😠

dadous
14. dub 2010

ja tady mam jatrovou omačku 😵 takže nemusím vařit, dadouš je v praci 😵

coko.joko
14. dub 2010

to mate z Polska 😉 no,to by meli vymenit ne.....kdyz jste chteli jiny......
je jatrovku tu ja rad a moc,ale ted uz ji asi moc nemuzu.....snazim se jist ted zdrave 😀 😀 a hodne zeleniny,ale moc to nejde.... 😀

dadous
14. dub 2010

jo mame to z polskyho internetovyho obchodu, ale objednaval nam to jeden znamej bydlí v polsku hned u hranic, tak jsme chtěli uštřit za poštovny 😀
hele ja ted vubec nevím co mam jíst, z ovoce jim jen jabka aby se mala neosypala 😅

daja.w
14. dub 2010

Ahojky holky jdu vás jen pozdravit a konečně kuknout jak pak se vám daří 🙂 Dadoušku velká gratulace k Nikolce 🙂

dadous
14. dub 2010

no nekecej, dajo jak se maš?

daja.w
14. dub 2010

no po pravdě nic moc ,bez práce mimčo k nedohlednu,ale no jde to víš jak mohlo by bejt lépe a co ty mamino máte nádhernou Nikču

dadous
14. dub 2010

jo děkuju, takže v báru už nedělaš? teda tys tady pěkně dlouho nebyla 😕 doma všechno v cajku?

daja.w
14. dub 2010

no dělám ale je to jen na víkend když je akce jinak to je zavřený, jo doma je vše ok no v zimě byla zase krize,ale nějak jsme to zvládly a hodně se změnil je to fajn akorát teda že není pořádná práce pro mě tak to chudák táhne sám,no nebyla no víš jak nechci to tu nějak rozvádět ☹

dadous
14. dub 2010

no hlavně že ses ukazala 😵 koblížek už ma doma Lidušku 😵

coko.joko
14. dub 2010

dad,tak to jo....ale ja myslim,ze to muzou vymenit ne.....
no s tim jidlem to je asi hrozny co.....jsem na sebe zvedava co pak budu jist.....

dadous
14. dub 2010

ja jsem to vyřešila, žeru většinou sladky 😀

daja.w
14. dub 2010

Jé tak to jí taky gratuluji 🙂 mám zvás velkou radost 😉 no musím valit jedu do města,tak pozdravuj holky zkusm kuknout častěji 😉 tak se mějte moc krásně a zatím pa

dadous
14. dub 2010

jj, seš hodna že ses stavila 😵

coko.joko
14. dub 2010

jo sladky to je taky zpusob 😀
tak to je super,ze uz jsou holky doma a doufam,ze brzo nam ji ukaze koblizek tu malou slecnu.... 😵

dadous
14. dub 2010

no ja jsem na ni taky zvědava 😵

dadous
14. dub 2010

ta naše mala prdelka nějak nemuže zabrat 😖

meduna
autor
14. dub 2010

zduřte ženy boženy 😉
tak to je asi nějakej svátek bo co,že Dája nakoukla 😀
Dadoušku a nechceš aby ti tam roman zavolal?mluví i píše polsky

meduna
autor
14. dub 2010

dadoušku,já bych teda řekla,že nikču porodil dasouš 😀

meduna
autor
14. dub 2010

jinak těm zkurvenejm sousedům bych tu malou normálně nechala odebrat,co to je za pakáž mi fakt hlava nebere.Ta brečí v jednom kuse,ty se rvou jak debilové,řvou,rozbíjej byt

dadous
14. dub 2010

medu dík, už je to vyřešeny, ted volala dadouš, že mluvil s tím polakem 😅
proč jako že mu je podobna? 😵