IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
30. črc 2009

lip nemaš doma tygří mast nebo něco podobnyho? ja se bala si vzít nějakej prašek

daja.w
30. črc 2009

no jo ale zase brzo vstával ale zas není každý den dlouho vzhůru jednou za čas to nevadí 😉
Ahojky Lip a Jany 🙂

dadous
30. črc 2009

jany ja vždycky pravou 😀 tak pa pa

daja.w
30. črc 2009

Jany jo zase tu mám prcka prozatím jednoho tříletýho kluka a zítra mě přijede ještě 8mi letá holka tak tu máme veselo 😀 se pomaly připravuji na naše prcky 😀
Dado dobrou noc přeji a sladký sny 🙂

liptonek
30. črc 2009

dado- právě že nemám :(

daja.w
30. črc 2009

no já budu taky končit jukáme na telku a pak půjdu do hajan taky i s malým 😀 tak se mějte moc krásně dobrou noc 🙂

liptonek
30. črc 2009

daja - ahoooj 🙂

janysek70
30. črc 2009

Jo jo dobrou noc všem, taky jdu hodit spršku a hurá na kutě......

zuzana.79
31. črc 2009

Dadoušku, na dnešek držíme s klukama všechny palce!!!! Všechny co máme doma, takže i kočka, kocour a psena!! Všem jsem nakladla, aby si seděli na palcích!!!!!!! Myslím, že všechno bude tak, jak má být!!! 😉

daja.w
31. črc 2009

Přeji krásné ráno 🙂
Dadoušku také ti budem držet mooooc pěstičky 😉 🙂
Zuzi ahojky 🙂

blazenkaa
31. črc 2009

ahojky Hlčičky koukám že je krásně tak se všichni smažíte na slunku. 😀
Ja jsem před hiďkou vztala a nic se mi nechce dělat tak se vás snažím dočíst ale máte tady toho nějak moc .Dadoušku tak co UTZ vše ok určitě jo držím všechny pěsti co mám i nemám ať máš hodně štěstí 🙂
DAji co malej doufám že tě aspoň hodně zlobí ayb jsi věděla co tě čeká až budeš mít svoje miminka 😀
Liptonku tebe taky zdravím i když jsme se tu ještě nesešli .
Holky kde máme Léňu už jsem jí tu dlouho neviděla 😅

daja.w
31. črc 2009

Ahojky Blaži 🙂 já jsem ted taky vstala byla jsem si lehnout s Kubíčkem a ten ještě spinká 🙂 no je to kluk a je hyperaktivní,ale je to moje zlatíčko 🙂 akorát mě někdy z něho praskne hlava pětkrát se tě na něco zetá,jako pořád do kola a ty mu jako odpovíš pětkrát stejně a ještě je to pro něho málo 😀 no a ještě tou svou hatmatilkou 😀 ale jsu ráda že ho mám tu 🙂
Lena je asi na chatě si myslím že to tu někdo psal 😅

dadous
31. črc 2009

ahojda bude jedno mimi a mame už i srdíčko 😉

olasek
31. črc 2009

ahoj Dadoušku, tak přesně kvůli tomu jsem dneska na minutku dorazila - abych zjistila o tobě, co a jak 🙂 !!!! Mooc gratuluji, mám z tebe velikou radost ! Krásně si těhotenství užívej !!! 😉

dadous
31. črc 2009

děkuju oli a ty se hezky vdej 😀 a pak hura do toho 😉

janysek70
31. črc 2009

Dadoušku, tak paráda, to byla úleva, když jsi viděla už i srdíčko, viď? 😵 😵 To je krása 😵

dadous
31. črc 2009

😀 no ja ho neviděla 😀 to až pak dr mezi řečí prohodil, že tam byla i srdeční akce 😀

janysek70
31. črc 2009

To ti ani neukázal blikající srdíčko, ju, No to je břídil 😀

dadous
31. črc 2009

ono to asi nebylo moc vidět, říkal že je ještě brzo, ale nějaka akce tam je 😀 😀 víš co, ja tohle nějak neřeším, věřím doktorovi a zatím to funguje 😉

mandarinka
31. črc 2009

Dad tak gratuluju 🙂

janysek70
31. črc 2009

a teď koukám, že máš i fotečku, tak to jo 😵

dadous
31. črc 2009

no jo musela jsem si o ní říct 😀

zuzana.79
31. črc 2009

Dadoušku,
gratuluju mooooc.. Celý den jsem nakukovala a těšila se na zprávy od Tebe!! 😉 .. A není už těch Dadoušů moc??? Ty, Dadouš, Dadoušek???? Co kdybysme jí říkali Daduška?? 🙂

dadous
31. črc 2009

ne ne my jsme všichni dadoušove 😀 😀 😀

zuzana.79
31. črc 2009

Hlavně, že jste všichni v pořádku!! Byl s Vámi taťka??

blazenkaa
31. črc 2009

Ahojky holčičky je tu ještě někdo nebo děláte všichni hají

blazenkaa
31. črc 2009

dadous to jsi šť astná mamina co a ještě šťastnější že už nemusíš hledat nový kočárek co tak se hezky teda mějte já jsem teď přijela byly jsme na konzertě Jakuba Smolíka na Valečově no nádhera tak dobrou noc 🙂

daja.w
31. črc 2009

Dado mooooooooooooc gratuji 🙂 normálně mám slzičky to je super zprávička 🙂 já jen nakoukla bo tu mám návštěvu,ale bude se mě dobře usínat to je super jsem za vás moc štastná tak držím pěstičky at jde vše v pořádku 🙂 nevím jak se tu ukážu když tak až v neděli k večeru tak se tu mějte mooooc fajn ahojky 🙂

ak303
1. srp 2009

Zdravím Všechny, tak to mám holky za sebou. Nic moc, ale vše bez komplikací. Už jsem doma, týden si pomarodím a pak už opět ten samý kolotoč.

olasek
1. srp 2009

Dobré ránko cholčičky!!! Jak se máte? Hrozně vás zanedbávám, ale furt jsem v hrozným spěchu. Doufám, že aspon dneska odpoledne nebo večer popovídáme, když tu budete 🙂