IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

milagross
10. srp 2009

kobli urco to mam ale z utrogestanu co musim brat ale nejsem dr.Bolest to je hrozna skoro mi vadi i tricko na bradavkach a vecer je to pro me horor protoze usinam na brise a ted to samo nejde 😖 ale jinak jsem take v poho

koblichzek
10. srp 2009

Mili utrogestan beru taky. 6 tabletek denně. Proto jsem tak nervozní, jestli je vše OK. I dadoušek měla to co ty.

milagross
10. srp 2009

lip jeee to je prvni?Tak to se nedivim ze to tak prozivas to bylo u me poprve take tak.Neboj dopadne to dobre,posilam ti tehotensky bacilky tfuj,tfuj,tfuj,tfuj,tfuj,tfuj

koblichzek
10. srp 2009

Lip teď taková osobní otázka, ale může to souviset. Odcházejí ti dobře plyny a byla jsi na velký? 😵

milagross
10. srp 2009

No ja beru jen 4 tabletky(2rano a 2vecer)

nadis.h
10. srp 2009

Mili nejúspěšnější je špinění.. to bude neschopenka a nařízen klidový režim... 😉

liptonek
10. srp 2009

mil - jojo, první 😀 a kéž by i poslední 🙂 chichi, děkuju, děkuju, takovjech bacilkuu není nikdy dost 🙂

koblichzek
10. srp 2009

Já jsem teda docela pověrčivá a schválně bych to nepřivolávala, to radši jen ty bolesti. Ale každý jsme jiný. Já jsem posera 😉

liptonek
10. srp 2009

kobli - tak s tím ted nastesti problem nemám, ba naopak 😀

koblichzek
10. srp 2009

Tak to je LIP dobře. Mě to docela první dny trápilo, ale teď je to taky supéééér 😀 😀 😀

milagross
10. srp 2009

no uvidime ale mam kazdou noc migreny tak to zkusim s timhle asi a to je pravda uz se take bojim abych neco neprivolala

koblichzek
10. srp 2009

Pokud je přece tvůj zaměstnavatel normální, tak musí pochopit, že nemůžeš tvrdě pracovat. Díky bohu mám skvělou nadřízenou.

liptonek
10. srp 2009

kobli - jak málo stačí ke štěstí 😀

milagross
10. srp 2009

zatim jsem sveho zamestnavatele vzdy zazila jen jako magora

koblichzek
10. srp 2009

Aha, mili no tak asi fakt troku zasimuluj, jinak to nepůjde. Radši teda trošku simulace, než si pak nadávat,

koblichzek
10. srp 2009

Holky já fičím taky trochu na vzduch. Zatím pa

milagross
10. srp 2009

pa,pa kobli 😀

liptonek
10. srp 2009

mějte se, taky se vzdálím. pááá

milagross
10. srp 2009

pa,pa,lip

dasule
10. srp 2009

Ahoj kočky,můžete mi poradit?Píchli mi teď Diphereline minulý týden v sobotu a pořád krvácím,někdy více někdy méně,někdy jen špiním,takže už dva týdny chodím s vložkou,protože předtím jsem měla MS.Tak dlouho to krvácení bude jště trvat?Máte s tím zkušenosti,díky.

dadous
10. srp 2009

ahoj dasulko 😵 tak s tím ti neporadím, ale to už krvacíš nějak dlouho 😕

koblichzek
10. srp 2009

Dadoušku jak bylo?

Dasule, tak to také nevím. 😕

dadous
10. srp 2009

😀 zase jsem toho snědla hodně 😝 ale byla to mnamka, a ještě že jsme šli, to tady vypada na chcanec 😕

koblichzek
10. srp 2009

Tady taky a kéž by. Je hroznej vzduch. Já byla chvilku v bufíku a blbec jsem si dala párek a tak mě pálila žáha 😝 . Že jsem si ho prase neodpustila, když on tak voněl 😵

koblichzek
10. srp 2009

Dadouško za jak dlouho ti řekli výsledky krve. Tys taky byla nejdřív na krvi a pak na utz?

dadous
10. srp 2009

no jo ty chutě jsou hrozny 😀 😀

koblichzek
10. srp 2009

Kam si zmizela? 😕

dadous
10. srp 2009

kobli, my měli vysledky za dvě hodiny, zaplatily jsme stovku a udělaly to v sanusu hned, jinak by jsme čekaly do druhyho dne, a na ultrazvuk jsme šli asi za 14dni 😵

koblichzek
10. srp 2009

Aha. Ty mrchy vydělávají i na rychlosti testu? Já vím, stovka se dá říct nic není, ale je to síla

dadous
10. srp 2009

no my jsme ji nakonec neplatily 😀 sestra zapoměla 😀 ale co, i tak jsme jim narvaly dost peněz 😝