IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
14. srp 2009

jdu rozehřát kamna,přišel živitel 😉 😉 😉 😉

dadous
14. srp 2009

no tak o oknech dnes už stačí 😠 peču v troubě zapečenou cuketu, tak jsem na to zvědava

meduna
autor
14. srp 2009

to bude dobrota,loučím se pro dnešek,jdeme do knajpy.

liptonek
14. srp 2009

hezkej večííííír 🙂

dadous
15. srp 2009

hoooj, tady je dneska krasně 😵 odpo dorazí dadouš , tak pojedem na pout do vedlejší vesnice 😅 ale na kolotoč neeee 😝

daja.w
15. srp 2009

Ahojky holky 🙂 přeji krásný den 🙂 no já dnes vstávala ve 12 😅 ,ale spinkat jsme šli ve 2 ráno 😀 byly jsme na pivu a pak ještě u známých 😉 no a zachvilku jdu uklízet a musímuvařit se mě tak chce 😠 tak si užijte krásný den nevím jestli se tu dnes ukážu bo přijde návštěva pak a budem grilovat a chlastat 😀 😝

koblichzek
15. srp 2009

Také všem krásný a u nás vyjímečně slunečný den. Dnes máme tu velkou oslavu, tak snad vše dopadne OK.

blazenkaa
15. srp 2009

ahojky kobylky kdepak jste kdo?To se určitě smažíte na slunku ,tak si dejte pozor ,aby jste se nespálily
Medunko tak jak je po včerejšu po kalbě bol´tě aspoň hlavička ?Mi jsme měli chlastačku z práce a taky jsme nepřišli nějak brzo ve 2 jsem se dostala do postele a ani hlava ráno nebolela na to co jsem vybumbala 🙂

liptonek
15. srp 2009

tééda, tady je dneska nějak mrtvo ☹

blazenkaa
15. srp 2009

teda holky co s váma dneska je kde jste dkdo kde jste se zapoměli

liptonek
15. srp 2009

prděj na nás-..... 🙂

blazenkaa
15. srp 2009

ahojky Lip jakje já jsem byla čoudit protože tu nokdo není

liptonek
15. srp 2009

nudím se nudím 🙂 začal mě zas bolet břuch, tak se válím a nevim roupama co dělat🙂

blazenkaa
15. srp 2009

Lip ty už taky na mě prdíš 😉

blazenkaa
15. srp 2009

A nejsi těhu že tě bolí

liptonek
15. srp 2009

neprdím, jsem tu furt 😀 copak se to neukázalo?

blazenkaa
15. srp 2009

jo ale až teď

liptonek
15. srp 2009

těžko říct...na ETu jsem byla minulý pátek. Břicho mě pak bolelo furt. Ale včera už to bylo dobrý. Nevim co zas dnes jančí. Ikdyž dneska bolí uplne jinak. I pupík cejtim 😀 To asi abych nevyšla ze cviku, chichi

blazenkaa
15. srp 2009

Lip teď si nemohu nějak uvědomit jak jsi na tom

blazenkaa
15. srp 2009

tak že dneska to je 9 den

liptonek
15. srp 2009

8. nebo 9. , nevim jak se to počítá. Jestli se náhodou nepočítá až ten den po ET....

blazenkaa
15. srp 2009

to nevím ale přibližně to je teda asi 9 den to je divné že tě to tolik bolí nebylo by lepší dojít s k dr .

liptonek
15. srp 2009

uvidime co bude zítra. třebas to přejde. Moc jsem toho dnes nevypila, tak to bude třebas tím.

blazenkaa
15. srp 2009

to je špatně že nepiješ to bude asi tím doufám že aspoň odpočíváš pořádně aby tě to mimi moc nezlobylo třeba to je znamení že tam to mimi je

blazenkaa
15. srp 2009

Lip co je s tebou

liptonek
15. srp 2009

nojoo, jsem hrozná. včera jsem břich už necítila, tak jsem se dnes do toho pití tak nenutila ☹ Ale už to doháním. Jojo, odpočívám poctivě 🙂 Uvidíme, no. Ještě musim pár dnů vydržet..ale jsou to muka 🙂 A co ty? Jak ty jseš vubec na tom?

liptonek
15. srp 2009

se to zobrazuje nějak pozdě, ne? ☹

blazenkaa
15. srp 2009

Já jsem byla v pátek u dr. aby jsem se nachystala na 2 pokus tak čekám že do konce září by jsem mohla jít

liptonek
15. srp 2009

a nevíš, jestli je mezitím nutná nějaká pauza?

blazenkaa
15. srp 2009

mslíš jako když se to nepovede a pak jít na další pokus