IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
21. srp 2009

naše máma neměla zuby od 25let ,držela nějakou morbidní dietu a zuby pápá,tak jsem obézní a zuby mám no ..

daja.w
21. srp 2009

no Leni když nebudem mít žádný zuby nemusí se bát že je pokoušem 😀 jo to by se jim moooc líbilo 😀

lenkacar
21. srp 2009

tak já nevim jestli půjdu hodit borůvkovou šavli nebo si to necham až na tu babu z pracáku ...že sem to jedla ..

lenkacar
21. srp 2009

praqvda dají na všem si musíme najít pozitivum ,chlap bude bez kousanců

daja.w
21. srp 2009

nemáš sodu to pomáhá na žáhu nebo ten gaviskon či jak se to jmenuje z té reklamy

daja.w
21. srp 2009

ted fakt mizím nebo nic neudělám pa pa pa

tulik1
21. srp 2009

leni zadna akce vyhledove nebude, davam si voraz, nejak me ten neuspech sebral ... spicka rikal, ze sest mesicu pauza mi neuskodi, takze se soustredim na sebe a na manzu, kdyby byla zase neuspesna akce, tak uz by to asi ani neprezilo nase manzelstvi, je to ted traga ...

tulik1
21. srp 2009

mili, albumek bude, ale tak nejak nevim, co tam vsechno dat. nase story s oplodnenim je smutna a dlouha a fotecky me a manzy jsou takovy vo nicem, ale ja neco vystracham a hodim to tam, ju? 😉

koblichzek
21. srp 2009

Ahojky všem. Ze západu hlásím zataženo, ale vedro. To zas bude den. Včera mi bylo hodně ouvej, žáha pálila jak sviňa, ale dala jsem na rady zkušenějších a opravdu pomáhá mléko.

Tul, albumek by byl super.
Dadoušku, na Vorvaní mládě jsem taky koukala a .......... nemám slov 😅

liptonek
21. srp 2009

ahoj kobli - jaky vorvaní mládě? 🙂

koblichzek
21. srp 2009

Někde ve všech albech je album, které se jmenuje Vorvaní mládě. Ta holka má takový pupek. To jsem asi ještě neviděla, zkusím to najít a napíšu na které stránce to je.
Jinak gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

koblichzek
21. srp 2009

Je to v albech na stránce 3, holka v růžové tunice

liptonek
21. srp 2009

týýýý bláááho, tak to je slušný. to má ale dvojčata, ne? a děkujuuu 🙂

koblichzek
21. srp 2009

Nevím ona to tam nepíše. Ale je to děs. Až se mi to nelíbí. A jak se cítíš? Kdy že jdeš na tu krev?

blazenkaa
21. srp 2009

ahojky holčičky moooc vás tu všechny zdravím a přeji krásné slunečne poledne 🙂

koblichzek
21. srp 2009

Ahoj Bláži, ty máš dnes volno?

blazenkaa
21. srp 2009

ahojky Kobli ze včerejška na dnešek jsem si vzala dovolenou i se mi to docela hodilo protože mám moc práce ,lae nechce se mi nic dělat .
Zrovna tu hledám od dadous tu buchtu

koblichzek
21. srp 2009

Jé, to znám, často se mi nehce nic dělat. Přemýšlím co uvařím, aby mi zas nebylo zle 😝

blazenkaa
21. srp 2009

tak to já budu dělat jen rychlovku uvařím brambory sobě kaši a mám tu vepřové tak udělám jen plátek a manžovi na to cibuli a bude

koblichzek
21. srp 2009

Zjistila jsem, že mi asi vadí maso 😝

blazenkaa
21. srp 2009

tak to budeš mít asi blbé co budeš papat celých 9 měsíců.Tak si udělej smažák nebo obálenou zeleninu nebo směs ,ale bez masa když ti to vadí

koblichzek
21. srp 2009

No teď nemám chuť na nic, takže uvidíme. Smažené asi taky nééééééééééé 😝

blazenkaa
21. srp 2009

tak to asi umřeš hlady nevím co ti poradit nebo zapečené brambory se zeleninou .
To já nemohla vůbec vidět rajčata stačilo se na ně podívat a už 😝 😝 😝

koblichzek
21. srp 2009

No ty brambory by snad šly. Uvidím.
Jé a to já zeleninku můžu.

blazenkaa
21. srp 2009

tak to já teď můžu taky ,ale nejraději mám hrášek a kukuřici tu cpu všude Pavel jí taky miluje 😀

koblichzek
21. srp 2009

Hrášek nesnáším, ale kukuřici taky miluju a mrkev - to zas nemusí můj manža 😀

blazenkaa
21. srp 2009

tak to já zase moc mrkev nemusím ale kvůli manželovi jí tam dávám né že by jí nějak milival ,ale je po úraze oka prez 3 roky a dr mu řekl že má jíst mrkev tak nevím jestli mu to pomáhá nebo ne

koblichzek
21. srp 2009

Bo pěkný - úraz oka. Bláži musím frčet tak zatím pa

blazenkaa
21. srp 2009

Tak pá kobli a buď na sebe opatrná já jdu vařit obídek tak si to užij

liptonek
21. srp 2009

kobli - až na ten bolavej a nafouklej pupek, je vše v pohodě 🙂 na krev jdu v utery. Za jak dlouho jsi mela jít puvodne na utz? Lízátka na nevolnost ti nepomahaj?