IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

liptonek
30. zář 2009

Kobli - já zatím lohním čaj s medem a s citronem. Ale nemůžu vubec dýchat. V lékarne mi dali nějaky bylinkový kapky do nosu, který se muzou v tehu. Ale vůbec nepomahaj. Tak jsem se rozhlížela po netu, co se v těhu může. A je to zas názor proti názoru. Jeden říká, že nasivin neee...a druhej(i doktor) že se může. tak si vyber 😒

koblichzek
30. zář 2009

Lip prej je dobrá Vincentka (taky je i do nosu) a ta prej fakt pomáhá.

liptonek
30. zář 2009

Joo? pomáha? Tak to prubnu. Přes den mi to je docela i jedno, ale v noci nemůžu spát 😀

blazenkaa
30. zář 2009

kobylenky kde jste kdo

liptonek
30. zář 2009

je tu dneska nějak mrtvo

blazenkaa
30. zář 2009

tak to máš recht Lip nikdo tu dneska není

blazenkaa
30. zář 2009

Tak co je s váma kecalky když tu nejsem tak tu kecalinkujete a jen jsem tu tak nic

blazenkaa
1. říj 2009

haloooo haloooo
raní ptáče dál doskááče
přeji vám krásný středeční den všem 🙂

blazenkaa
1. říj 2009

Holky ,
hlásím že se mi mimíska některý vyvíjejí pomaleji ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ,
ale zatím jsou všechna ,tak aspoň malůinkatá útěcha 😒

nadis.h
1. říj 2009

Bláži to je jasný, že některá odpadnou. Ale neměj strach. Je lepší když odpadávají z tolika kousků než abys měla jen 2 třeba. Takhle zbydou ti nejlepší a nejsilnější! 😉

Jinak dobré ránko.

meduna
autor
1. říj 2009

Ahojte,Nadi včera jsem na to taky koukala ale nevím jak to dopadlo s tou německou krávou,vidělajsi to do konce?

nadis.h
1. říj 2009

Ahoj Medoušku,

Já to nepobrala tentokrát teda.Co to je za ženskou? Přimhouřila bych oči kdyby měla jen tu 18i letou dceru, ale nechat takhle samotnou tu malou?? Ona odjela do toho Egypta po 6i měsících známosti,zasnoubila se do 3 měsíců byla svatba a bylo. Nejdřív na tu svatbu neměly ty holky přijet, protože jim řekla máma, že nemá za co koupit letenky no a ve finále na tu svatbu jela ta malá holčička s tounejlepší kamarádkou od máti a pak odletěla zas zpátky. A skončilo to tak, že si šla ženská udělat těhu test a byl negativní tak si řekli že i tak se budou mít rádi a tak to skončilo. Neodsuzuju to, ale nikdy to asi možná nepochopím ten její přístup.

blazenkaa
1. říj 2009

holčičky moje jste tu některá 🙄

nadis.h
1. říj 2009

Blazi co se stalo dle Tvého výrazu? 😕

blazenkaa
1. říj 2009

Nadis to ty jsi měla to OHSS

meduna
autor
1. říj 2009

co je Bláži,máš ho?

blazenkaa
1. říj 2009

Nadísku kdepak jsi ? 😢

meduna
autor
1. říj 2009

Nadi,byla to stará kráva,takovou pěknou holčičku měla a ještě chtěla s tím očouzencem falešným dítě 😠 jsem to musela vypnout,bral mě šlak z ní

meduna
autor
1. říj 2009

Bláááááááži co jeeeeeeee

lenkacar
1. říj 2009

čussssssssss

lenkacar
1. říj 2009

holku já tu skorem nejsem ,chodim na ty počítače a pak jezdíme štukovat a natírat fasádu ,už máme jednu stranu

blazenkaa
1. říj 2009

Ahojky Medu a Leni

lenkacar
1. říj 2009

čus blaži tak co se děje jak ti je?

blazenkaa
1. říj 2009

Rá no jsem vstala umylůa se zavolala do Arlety a za 10 minut to začlo .Křeče jako svině bolest břicha na zvracení a i troch řiďour a ten asi 5 no nevěděla jsem jak si lehnout sednout stoupnout a zimnici do toho tak jsem volala zase do Arlety a bylo mi řečíno okamžitě do nemocnice. Tak jsem tam jela mám OHSS,ale jen trošku že to není nic hrozného ,ale když jsem dojela do nemocnice tak mi zase nic nebylo a jen jsem od tama šla tak to zase začínalo tak já nevím já jsem asi nějak divna ☹

blazenkaa
1. říj 2009

teď tu sedím u čajíka s piškotama a v manželovích kalhotech protože moje mě tlačej na to moje hnusné tluste a nafoukle ještě ktomu břicho

lenkacar
1. říj 2009

jojo a pěkně bumbej je dobře žes to chytla včas

blazenkaa
1. říj 2009

LEni copak 6 litránku je málo jenom včera jsem měla asi jen 4 litryzítra tam mám zase volat jak to semnou vypadá ,ale na pohotovosti mi bylo řečeno když se to nezhorší tak ten transfér může být

meduna
autor
1. říj 2009

no Blaženko,tak odpočívej,chudáku jsi se vylekala co 😕
Ahoj Leni-údernice

Nadi jeden poč-úhlpopříčka 25,6cm za 289,Eur

blazenkaa
1. říj 2009

bolí mě celé tělo teda prsa a až po nadpičník nevím co s tím

lenkacar
1. říj 2009

blaži tak proto že tolik piješ se to víc nezhoršilo