IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
12. říj 2009

já 🙂

liptonek
12. říj 2009

no hurááá...tak jáááák? testila jsi?

blazenkaa
12. říj 2009

jo testovala ☹

liptonek
12. říj 2009

neříkej, že špatný.... ted jsem cetla, že ducha jsi videla...

blazenkaa
12. říj 2009

jo 8 den a 10 den nic

liptonek
12. říj 2009

a máš stejnej test? stejne citlivej?

blazenkaa
12. říj 2009

ano to byly ty dva v jednom balení

liptonek
12. říj 2009

sáákryš, ale ještě nezoufej blaži. ještě máš furt čas.....4 dny jsou 4 dny 😉 Zítra tam z ničeho nic můžou být dvě silný 😉 Na chvilku musim odběhnout. Hned jsem tu.

blazenkaa
12. říj 2009

ok v to já právě už pochybuju a těším se docela do práce že se doma aspoň nebudu nudit a na doma práci už jsem si taky vymyslela aby mi to aspoň utklo když žádné děti nebudou 😒

lenkacar
12. říj 2009

blaži seš chytrá holka ..že sis našla náhradní program ,já taky v takové situaci potřebuju makat a makat ..

daja.w
13. říj 2009

Krásný den přeji všem 🙂
Blaži co to čtu ☹ ,ale nezoufej ještě se tam ukážou 😉 a máš dobrý postoj k tomu držím pěstičky at je to OK 🙂

dadous
13. říj 2009

ahojda, tak tady ted trošku zachumelilo 😠

daja.w
13. říj 2009

Ahoj Dado cože tam u vás neříkej že už sněží 😀

dadous
13. říj 2009

jo asi 5 minut padala zmrzla voda, venku 4 stupně, bude huř 😝

daja.w
13. říj 2009

Jo jo venku kosa jak hrom a to tu svítí sluníčko no zachvilku budem vytahovat zimní bundy 😝

dadous
13. říj 2009

no ja už ji mam připravenou 😀

daja.w
13. říj 2009

no jo to já taky jen jí vytáhnout ze skříně 😀 ale vůbec se netěším na tu hnusnou zimu ☹ já chci teplooooooo

dadous
13. říj 2009

co v praci? doufam že chodíš včas domu 😀

daja.w
13. říj 2009

Jo v práci to jde docela i nuda moc lidí tam nechodí takže spíš pohoda 😀 jj chodím včas domů 😀

dadous
13. říj 2009

no jo je krize, tak lidi nemaj na chlast 😉

daja.w
13. říj 2009

no to taky,ale je to chvilku otevřené a lidi nějak neví ale třeba se to rozjede 😉 no ale zas moc néé abych se nemusela tolik naběhat 😀 😀 zítra jdu do práce a bude víc lidí hlavně večer je ten blbej fotbal a tam je plátno tak už někteří maj zamluvený stůl 😉 ale to pojedou jen piva to je ok

dadous
13. říj 2009

no jo tak aspon že ten fotbal běži v telce 😵

daja.w
13. říj 2009

no to jo 😀 no nic mizím musím jít uklidit a uvařit se mě vůbec nechce ☹ tak zatím páááá

dadous
13. říj 2009

jo taky se proběhnu s vysavačem 😝

nadis.h
13. říj 2009

Dobré dopoledne děvčata. Tak jak se máme?

Bláži je mi to líto zda to nevyšlo. ☹ Ten "duch" mohl být ten 6ý den ještě z pregnylu či co Ti píchli na závěr co obsahuje hcg.

Já jsem dnes 3 den píchačky a nějak mi to nejde,protože mě to tentokrát nějak bolí a dělají se mi modřiny. 😒

dadous
13. říj 2009

nadi ja měla taky na pupku modřinky 😅

nadis.h
13. říj 2009

Dadu no já to mám právě prvně.I že mě to bolí. Asi mi zhubnul pupíček a tak je to bolavé. 😀 Předtím jsem se musela podívat že tam ta jehla je. Vůbec jsem to necítila..

dadous
13. říj 2009

no mě to někdy bolelo a někdy ne, asi jak jsem zatajila dech a píchla, tak to bylo bolestivější 😅

milagross
13. říj 2009

Zdravim,Dadu vsechno nejlepsi a hezky si to uzij 😀 (doufam ze jsem se trefila 😀 )

dadous
13. říj 2009

jee diky mili 😀 😵