IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lucifirek
3. pro 2009

Já umývala nádobí.
Nadish aha,tak ale hlavně,že je všechno v pořádku.Manželovi dr.říkal,že bychom toho chtěli moc. Já se jen bojím,že jednou to budeme muset ještě absolvovat,když budeme chtít další,ale stát se může cokoli a třeba se zadaří samo. Jednu výhodu to má,aspon nemusím brát antikoncepci. 😀
No mě dr ukazoval takovou malou bublinku,tak asi chvíli ujmuté bylo,ale asi se pak zastavilo. Kdyby se neujalo hned na začátku,tak by asi vidět nebylo vůbec. Ale jak říkám,to nevadí. I jedno je super,aspon si jich užijeme.
Já už mojí gyndr.zvládla i dneska,protože už my docházeli nějaké léky,které musím ještě brát.

nadis.h
3. pro 2009

To jo jsem ráda moc. Už jsem snad i přestávala věřit,že se dočkám toho,že tam to srdíčko(a) uvidím. A teda povím Ti,že mi ted od čtvrtka bylo do úterý tak zle,že jsem si až říkala,že se do druhého děcka budu hooodně rozmýšlet jít když vím jak špatně mi může být.A že to může být ještě horší. 😝

A proč Ti nenapsali léky v CARu?

lucifirek
3. pro 2009

Akorát ted to bude dlouhých ještě pět týdnu do konce třetího měsíce a pak až do porodu. 😉 No víš jak. Já si teda ani nestěžuju,mě moc špatně ani není,dneska ráno jsme vstávali brzo,abychom dorazili na čas a hodně jsem žaludek přemlouvala,abych nemusela na wc. A pak se nasnídala. Ale je lépe. Akorát večer jsem si dala těstovinový salát a ten mi teda dává zabrat. 🙂 Ale vydržíme a to bude lepší, neboj.
Ty mě už nechtěli ty léky v caru napsat,že už mije napíše moje gyndr. stejně bylo ve zprávě,že mám jít do tří dnů k mojí gyndr.

nadis.h
3. pro 2009

Ježiš takový cavyky s tím nadělají.Jako by je zabil jeden recept. 😝
Já ještě nezvracela teda. Ani jednou. Ale výjde to asi na stejno,když mi je imr vére špatně od žaludku. Fakt je to hnus děsnej. 🙄

lucifirek
3. pro 2009

To jo,taky jsem si myslela,že to tam nafasuju a nic. No jo no. Ani mě to nepřekvapuje.
Tak to musím říct,že mě je zatím fakt dobře. Občas se mi akorát zvedá kufr,ale není to tak hrozný. Dá se to zatím vydržet.Odpoledne jsem si dvě hodky zdřímla a už bych zase spala. Manža mi doveze nealko pivo,tak se těším,třeba mi vytráví. 😀

lucifirek
3. pro 2009

Ty děti nás potrápí,co? 😀

nadis.h
3. pro 2009

Mě to taky začalo z ničeho nic. Oouuplně nenápadně. 😝

nadis.h
3. pro 2009

Jdu se přesunout do ložnice koukat na tlusťochy. 😀

Hezký večer děvčata. 😵

lucifirek
3. pro 2009

ahojky. 🙂

coko.joko
4. pro 2009

Ahojjjjjjj 😉 vsem preji krasny patek 😀

nadis.h
4. pro 2009

Ahojda. no co toto? 😕 kde je Daduška? není už v porodnici? 😀

dadous
4. pro 2009

😀 ne ne jsem tady 😀

nadis.h
4. pro 2009

No proto. 😀

liptonek
4. pro 2009

teda dámy, tak vy mě s těma dvojčatama necháte samotnou,jo? To vám teda pěkně děkuju 😀 Ale jinak veeeelkááááááá gratulace !!!!!!!!!

nadis.h
4. pro 2009

Liptonku njn trhám partu. 😀

meduna
autor
4. pro 2009

Ahojte holky,jenom v rychlosti nakukuju,přilítla jsem z práce a zase letím zpět 😝 😝 😝 😝 Nadi,gratuluju k srdíčku 😵 Lucifírku tobě taky gratulace 🙂 Léňa taky maká jak mourovatá co?Posímá pusu všem,možná ještě večer juknu,nebo až zítra večer,podle času 😢 😢

nadis.h
4. pro 2009

Medu ahoj a ahoj. 😅

dadous
5. pro 2009

hezky víkend 😵 nikde nikdo?

nadis.h
5. pro 2009

Ahojky,
neodnesl Vás čert? 😕 😀

lenkacar
5. pro 2009

čus holky já měla dneska volno ,ale bylo se nakupovat a taky juknout na čerty ..jinak včera jsem to v práci doře posrala ,byl čas nas víkend ...

nadis.h
5. pro 2009

Leni čau. Co jsi udělala? 😨 🤐

lenkacar
5. pro 2009

ale nadi ani se neptej ..zapomněla jsem načíst slevovej kod a projela jsem to terminálem a nešlo to stornovat ..průser jako bejk ,ani nevíš jak ta ženská řvala..ty volís chudák holka co to dneska řešila ..

lenkacar
5. pro 2009

řešilo to až vedení co s tim udělat ,ženská byla včera ochotná si ještě něco koupit ,ale dneska teprve přišla a ta kolegyně to posrala podobně s tou opravou a jí už bouchly nervy a řvala prej tam jako kráva

lenkacar
5. pro 2009

fuj tajbl a taky nám včera někdo něco ukradnul ,našel se tam ten pípák přeštíplej kleštema

meduna
autor
5. pro 2009

čau holky 🙂 Leni,každej začátek težkej 😉 Lidi jsou jak straky,ukradnou vše a kor teď před vánocema.Nám teď čorujou toaleťáky 😀

lenkacar
5. pro 2009

vladís řikal ,že ikdybych tam byla jen přes vánoce tak je to dobrý ,nebudemm vycuclý s penězma ..tak jdu na telku pa holčičky moje ..

meduna
autor
5. pro 2009

tak jsi,půjdu taky,jsem vorvaná jak samice.Jo a dneska jsem se viděla se Svobíkem ze spolubojovnic

nadis.h
5. pro 2009

Leni jej no co to se stane. To za 1) a za 2) nemá mít vedení takový systém nastavený na kase,abyste s tím měly takovéhle trable. 😝
Ale znám to znám,když klienti ječej. Tolikrát jsem to odnesla za šéfa až to hezký není. Fuj.Stojí mi vlasy hrůzou když na to vzpomenu.

Jinak jsem šla dneska nakoupit a "kamarádí" se tady se mnou v Bille hlídač co tam maká.Tak vždy pokecáme a dnes příjdu a on oko modrý jako prase.No a 4 slováci čorovali za 4500 toho měli.Salámy a čokolády a tak. No tak je odchytl a dostal od nich do huby. 🙄 😨

Medu jak to? 😨 Co tam u Vás dělala? 😕

nadis.h
5. pro 2009

Tak už jsem to četla,že jela na trhy. 😀 A na klobásu. Mnááám taky bych zblajzla bratwursta. 😵 V Harrachově jsem měla naproti hotelu hned rakušáka co tam měl stánek a dělal tam buřtíky tyhle.Každý den 4 jsem si dávala. 😀 2 na oběd a 2 s sebou domů na večer. 😝

lenkacar
5. pro 2009

nadi ty kráso tak to je hustý zaměstnání ,myslím ,že já taky brzo dostanu po hubě jestli ještě tohle provedu 😀 😀 😀