IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
12. črc 2009

fakt je ..já nevim kam ty holky na ty nervy chodí já už si přijdu jak napůl blázen a jak si řikáš ,,budu v klidu a nebudu se pozorovat ,,hahaha nejde to

koblichzek
12. črc 2009

Přesně vím, o čem mluvíš. Taky si občas připadám jak cvok. Co občas, pořád. Nejde bejt v klidu. Se ti nedivím.

lenkacar
12. črc 2009

tak mizim tvořit večeři ,v břiše mám asi vetřelce .. 😕 divný pocity 😝 😝 😝

koblichzek
12. črc 2009

Tak se hezky nadláb¨ni, třeba už živíš dva 😉 🙂

koblichzek
12. črc 2009

Tak dnes je tu lehce mrtvo, se ani nedivím. To blbé počasí mě taky unavuje. Tady to vypadá pořád nic moc. Takže asi to taky zalomím a půjdu kouknout na zprávy. 😉 , najíst a spinkat 😵

dadous
12. črc 2009

😀 ja už mam test taky doma, a testím v utery,páč do patka na krev nevydržím 😝 jsem nespala, jsme grilovaly tu krkovičku, ale nějak mi nejela 😅

daja.w
12. črc 2009

holky tak jsem zblajzla 5 křidýlek 😅 a ted čekám na špíz 😉 no ale tady je krásně ,vyčistila jsem bazén když budou ty horka at se můžu čvachtat 😉 jinak manža je to děs si vzal noutbuk ven aby něco nezameškal a já opět suším hubu 😠 tak sem tu jen jukla a měla co dočítat 😀 tak zatím pááá a Medu at dojede v pořádku 😉 😀

dadous
12. črc 2009

teeda ty si davaš do čumačku 😀

dadous
12. črc 2009

holkyyy kde jste, mam novinky 😵

meduna
autor
12. črc 2009

tak jsme doma,vypotila jsem tak 10kg 😝

budulinek.kaja
12. črc 2009

Ahoj,nezlobte se,ze k vam lezu,ale Dadousku,copak to vidim?!!!!!!!!!!!!!To jsem FBI,vid?JSem za tebe moc rada!!!Gratuluju!!!A kdopak rikal,ze vydrzi na krev,co? 😀

dadous
12. črc 2009

kuk do alba 😅
medu ty se stratíš když budeš takhle blbnout 😀

dadous
12. črc 2009

no kajo, to nešlo vydržet 😀

meduna
autor
12. črc 2009

ty voleeeeeee dadoušku,to je bombaaaaaaa

meduna
autor
12. črc 2009

a kdy jsi ho dělala?teď večer?Babo jedna a teď nám hned prozraď jak se tohle štěstí dělá 😉 😉 😉 😉 😉

dadous
12. črc 2009

to jsem potvora co? nejdřív dělam krky a pak to nevydržím 😀 😀

dadous
12. črc 2009

asi před hodinou, medu nevím , to šlo samo 😀 hlavně aby sílily 😵

meduna
autor
12. črc 2009

a co Dadouš,ví to?

dadous
12. črc 2009

jo přišel před chvílí domu, tak měl překvapko 😵

meduna
autor
12. črc 2009

ty vole a teď ještě kolik jich je,třeba obě dvě 😉 a co já jsem ti říkala?že to bude a je to,jako mě se chce brečet

meduna
autor
12. črc 2009

hned na poprvé,to je bomba 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadous
12. črc 2009

no však ja jsem to vořvala 😀 počítame se dvěma 😀 ale je nam to jedno, hlavně at je tam aspon jedno 😉

luucia
12. črc 2009

dad, supeeeeeeeeeeeeeeer 😵 😵 😵 jsem tě taky vypátrala 😀 😀

dadous
12. črc 2009

hele to už nemužou bejt ty sračky co jsem do sebe rvala, vid?

dadous
12. črc 2009

ježiš luci to je fofr 😀

budulinek.kaja
12. črc 2009

Dadousku,jsi me tak dojal,ze tady brecim jako zelva!ach ty hormony!!

dadous
12. črc 2009

kajo ja taky 🙂

luucia
12. črc 2009

dad, když ty máš nezaměnitelnou úvodní fotku v albu 😉 Potichounku gratuluju a těším se na kráásně vysoký čísílko 😵

daja.w
12. črc 2009

Dado tak to je mazec mě srdíčko buší o sto šest a chce se mě brečet gratuluju mooooooooc jsu štastná i za tebe to je bomba 😉 🙂 🙂 🙂 tak a ted jen at sílý 🙂

budulinek.kaja
12. črc 2009

A jakpak Dadous reagoval?Skakal radosti nebo ted sedi jako zarezanej a nechape? 😀 😵