IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
19. zář 2009

tak já jdu taky zase jim pomoc už na mě volají potom se tu zase ukážu zatím pa páá

meduna
autor
19. zář 2009

Ahoj holky,tak jsem z výletu doma,schvácená jak stará kobyla 😝
Manetko je mi to moc líto,tolik jsem ti to přála,občas jsem si tě přečetla,vypovídej se,poplač,znám to moc dobře.
Holky užívejte dnešního pěkného slunečního dne
Míšando ty ponakupuj,udělěj si nějakou radost.
Nadi,počkej to oni se ti tam ti Poláci ještě rozšoupnou 😀

koblichzek
19. zář 2009

Ahoj zlatíčka. Teda tady člověk chvilku není a tolik nového spíš tedy nových) - všechny zdravím a držím palce.
Tady je dnes krásně, sice už to na mě není to úplné teplíčko, ale krásně svítí sluníčko. Super

nadis.h
19. zář 2009

Vařim špenátek... 😝 A jeli jsme nakoupit "něco málo" a já si hrála na haura že to zaplatim a hle 4 tis... 😝 Příště budu ticho... 😀

koblichzek
19. zář 2009

Nákup za 4? Pane jo, jste se rozšoupli. Ta co jste utráceli?

ivanau
19. zář 2009

Čau baby...test nega.,krámy zatím nic, mám přijít v úterý na krev... 😒
Za chvilu mě vyzvedne mamka a zajedem do Olympie, taky po nákupech trošku. Nadis to jste se rozšoupli 😀

koblichzek
19. zář 2009

Ivu, počkej na tu krev, pak se teprve uvidí 😉

blazenkaa
19. zář 2009

ahjky Kobli a Iv a Nadis jakpak se vm vede
teda NAdis to jso zkoupla celej krám co

ivanau
19. zář 2009

Já vím Kobli, ale je to na palici...to vám nemusím povídat...nějak jsem doufala, že se 12den ukážou...a h***o

koblichzek
19. zář 2009

Chápu, vím, že je to na nervy.

blazenkaa
19. zář 2009

ivi je mi to moc líto držela jsem ti pěsti ,ale asi málo bude to zase dobré uvidíš

ivanau
19. zář 2009

Koukala jsem, že někdo má nega test a v krvi pak těhu je...no ale tonoucí se stébla chytá že? 😅 🙄

koblichzek
19. zář 2009

Jasně, jdeme s manžou na jedno, teda on na jedno a já na džus. Zatím pa

meduna
autor
19. zář 2009

ahoj Ivi,co napsat,počkej ještě na tu krev 😉

nadis.h
19. zář 2009

Holky šli jsme do Lídlu "jen"..Tam jsem chtěla páč tam nehrozí krámy s oblečením apod...A prd platný. Kupovali jsme vše potřebné ... 😀 Jako by měla být válka... 😀

Ivi je mi to líto... ☹ Ach jo..

koblichzek
19. zář 2009

Tak jsme po pivečku, je tu někdo?

koblichzek
19. zář 2009

Koukám nikde nikdo, tak to jdu zalomit k bedně. Zítra snad budu mít víc štěstí.

meduna
autor
19. zář 2009

no Kobli ahoj,tak pivson proběhl,měla jsi si dát taky,toho bezalkoholního,docela to šmakuje

nadis.h
20. zář 2009

Dobré ráno děvčata.

Dnes jsem se celkem zasmála cestou do práce. Včera jsem se vracela asi kolem 11.45 dom a jedni sousedé co mají barák tam kde bydlíme, tak seděli v pergole a měli nějakou pijačku...A dnes jsem šla v 6 na autobus a oni tam pořád seděli... 😨 Těm bude asi špatně.. 😝 😀

meduna
autor
20. zář 2009

Ahoj Nadi,tak ty budou jak slívy nachcaný 😝 😝 ale výdrž teda maj,mladý,nebo starší?

majdakm
20. zář 2009

aho holky mužu se k vám přidat jsem dnes 11den od KET a test negativní ☹ ,tak jsem si pořvala a přemejšlím co dál.máme toho dost za sebou 2IUI,3IVF 2ET,1KET,laparka a skarifikace ovárií 3roky snažení..manža je ok.máme ještě 8mražáčků ale nevím jestli přežijou rozmražení 4řem se totiž nechtělo.a ty co tam dali KETem byly Bkvality ale v již 5denní kultivace ,mám PCO a bez duphastonu ani ránu..bylo mě řečeno že sama neotěhotním 😒 prosím o povzbuzení abych se z toho nezbláznila 😢

milagross
20. zář 2009

Ahojky
teda Nadi jsme meli kazdy dva voziky ne? 😀
Ivi tak to je mi lito ale jeste uvidis zitra 😉
Zdravim vsechny nove tvare 😀
Medu oslava co?Nuda? 😵
Kobli je moooc dobze ze ti je dob 😀 😀 ze

milagross
20. zář 2009

Joo Kobli Medu ma pravdu to bezalko pivko je moc dobre 😝 😝 😝

milagross
20. zář 2009

Ahoj Majdi nepodlehej panice,vse bude zas ok,uvidis sama ze ac je zivot tak hnusny tak za par dni na se na to budes divat jinyma ocima.Vim o cem mluvim mam za sebou 11 pokusu z toho jsem byla 2 tehotna ale neudrzelo se to.Zrovna pred tydnem jsem byla na revizi v 9 tydnu.Tvuj cas teprve prijde,jen vydrzet.Mozna by sis mela dat pauzu.Kazdopadne budu drzet palce

milagross
20. zář 2009

Jo a snazime se 8 let ,bohuzel tyhle blaznive procedury tam je zapotrebi obrnit se trpelivosti a to snad zvladnem co rikas?

meduna
autor
20. zář 2009

Ahoj babuchy,máme to s těma našima pokladama potíže co?
Majdi co je skarifikace ovarií?Já neotěhotním taky nikdy přirozeně,nemám vejcovody.
Co doporučit?jak utišit bolavou duši?není na to lék a tolik by jsme ho potřebovaly,ale jak píše Mili,jen ten čas,to tak nějak obrousí 😉

milagross
20. zář 2009

Jakto ze Medu potize?Copak ti zas dela hm?

meduna
autor
20. zář 2009

nemyslím chlapa Mili,ale.....naše poklady tam dole 😀 Poklad R je hodný,ten nedělá nic 😉

milagross
20. zář 2009

Ahhaaaaa,kde jste byli na vylete?

meduna
autor
20. zář 2009

jdeme se teď na něco pokoukat,tak juknu až to skončí