IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

barunka0208
27. kvě 2009

tak už vím, tam se to hodně přehnalo 😠 , říkali to ve zprávách....

lenkacar
27. kvě 2009

já zprávy ani neviděla ,je to fakt hrůza o půlnoci lidi na chodbě vyděšený všem lilo oknama a dveřma zavřenejma do bytů

ob.soklina
27. kvě 2009

ahojte holky, nemohla bych mezi Vás????, Dneska jsem začala poprvé se stimulací a jsem z toho celá taková zmeťená. 🙂

lenkacar
27. kvě 2009

já nejsem proti 😀

lenkacar
27. kvě 2009

jsi z moravy?

ob.soklina
27. kvě 2009

jo jo jsem z Brna

ob.soklina
27. kvě 2009

je povoleno ????? 😉

lenkacar
27. kvě 2009

a kolik ti je? musim tě vyzpovídat ,policajtky tu nejsou tak je zastoupim at je o tobě přehled 😀

lenkacar
27. kvě 2009

nejlepší bude když rovnou napíšeš věk ,váhu a výšku at máš vstupní pohovor za sebou 😀 😀 😀 😀

daja.w
27. kvě 2009

Ahoj ob.soklina vítej mezi námi leni jen dotoho at víme co nejvíc 😉 😎 😀 😀

lenkacar
27. kvě 2009

jinak tě tu vítám 😉 holky jsou tady moc bezva

daja.w
27. kvě 2009

Leni taky jsu ráda mezi váma člověk aspon ví že v tomnení sám a tu se přijde i na jiné myšlenky 🙂 a co nevím tak holky poradí 😉 🙂

mandarinka
27. kvě 2009

Teda Leni, Ty jsi teda policajt výslechář 🙂

mandarinka
27. kvě 2009

Hele Leni co máte za panelák, že vám dovnitř leje? Mě sem teda taky drobet teklo, ale protože jsem všechna okna měla na mikro, jak jsem to zavřela, tak pohoda....a ještě mi to spláchlo pyl z oken 🙂

daja.w
27. kvě 2009

Ahoj mandy tak aspon máš umytý okna co 😀

mandarinka
27. kvě 2009

no jasně, jsem je myla na velikonoce, teď se umyly samy a pak až na vánoce 🙂 3x za rok stačí

daja.w
27. kvě 2009

jo jo to stačí 😀 😀 a hlavně když ti je umeje děšt 😀 já je umejvala nedávno tak mám na dlouho vystaráno 😀

lenkacar
27. kvě 2009

já nevim co je to za panelák v noci jsem vyhrožovala že se odstěhuju 😀 😀 😀 😀 ,mandar normál výslech 😀 😀 😀 a to jsem se neptala na vše 😀 😀 😀 😀 já si tim atykl musela projít 😀 😀 😀 dyt je to sranda 😉

ob.soklina
27. kvě 2009

Tak holky je mi 27 ještě pár měsíců, váha tak akorát 🙂 výška k tomu přiměřená 😉 168/58 😝

lenkacar
27. kvě 2009

se na to vybodnu zase modelka...achjo

mandarinka
27. kvě 2009

dlouho modelka nebude, naroste jí břuch a bude se valit 😀

daja.w
27. kvě 2009

ted jsem to chtěla napsat mandy ty mi snad čteš myšlanky 😀

lenkacar
27. kvě 2009

to je pravda a co ob jak se těšíš?

lenkacar
27. kvě 2009

potřebuješ něco vysvětlit?

mandarinka
27. kvě 2009

děláte, jako kdybyste něčemu rozumněly 😀

lenkacar
27. kvě 2009

mandar ty volís já už můžu dělat v artu na recepci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ta pipka co tam dřepí prd čemu rozumí ..

lenkacar
27. kvě 2009

hele já když prvně vlezla do artu tak jsem byla v šoku a věděla jsem teda naprostý houbelec nějaký pojmy ,španělská vesnice

lenkacar
27. kvě 2009

je tu mangel tak mizim páčko holky ...

mandarinka
27. kvě 2009

já naprostý houbeles vím i teď - a to co vím, bych nejradši zapomněla - protože čím víc informací, tím víc vím, jak je všechno v prdeli 😝 😀

ob.soklina
27. kvě 2009

jo jo doufám, že holky budete mít pravdu 😉 vyměním vše za batůžek vepředu 🙂 No poradit, zatím možná ani nevím na co se ptát 😒 Jen at víte, dneska jsem dostala pvní injekci Puregonu, do toho beru už cca měsíc Norprolac, pak Prednison a pak mám naplánovaný ještě Cetrotide. Tak ted na tom jsem tak to.