IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
4. čer 2009

Bebe jo dobrý akorád mám pocit že dostanu mrchu a já bych jí měla ted dostat tak nevím ☹

dadous
4. čer 2009

přežraně 😀 😀 a ty? jak to snašíš? 🙂

dadous
4. čer 2009

dajo klid 😠 mrchu by si stejně dostala až dobereš leky, ale ty ji nedostaneš 😅 potřebuju motivaci, takže ji nedostaneš 😀

daja.w
4. čer 2009

no to doufám 😠 😀 Bebe a jak ty ses cítila po transféru

bebe127
4. čer 2009

No pořád nic moc ale dá se to přežít. Nezvracim a to je pozitivní ale bolí mě často žaludek. Po jabku to většinou přestane. Jsou ještě v bříšku a už mi řídí chuťe loupežníci 🙂
Dajo ničeho se neboj 🙂 všechno klapne 🙂 Já to nikdy nedoastala na den mrchy. Buď den před testem nebo v dfen testu. To je nejhorší varianta. Já si dělala test 10den po transféru a už byl pozitivní.

mandarinka
4. čer 2009

já chodím do práce 😀 tak mám do půl 5 a i když vypadnu včas, tak se domů dřív jak v 5 nedostanu. A dneska jsem šla ještě nakoupit, kluk je doma, nměco na něj leze, tak jsem ještě mastila nakoupit a hodila do trouby bábovku a pak mám stíhat....

mandarinka
4. čer 2009

Já vám do toho teda nechci moc kecat, ne že bych přála něco špatnýho, ale já mrchu dostala až 5 dní po vysazení léků.... kdybych netestila a píchala pořád, krvácet bych nezačala... podle toho, co do sebe cpete...

dadous
4. čer 2009

medunka taky říkala že pokud bereš leky tak to nedostaneš, až když je přestaneš brat 😒 ale dajo tohle vubec neštuduj 😉

daja.w
4. čer 2009

no já se pořád přemlouvám že budu testit až toho 14ctého 😀 ,ale nevím nevím 😅 tak chcou jen co jim chutná 😉

dadous
4. čer 2009

dajo zítra to bude tyden od transferu?

daja.w
4. čer 2009

no tak já teda beru ten prednison,kys.listovou a estrofen a injekci agolutin a pregnyl,ale ten mám od transféru jen 3kráttak asi co tři dny

bebe127
4. čer 2009

Já beru ještě teď utrogestan a 1\2 tablety prednilu jinak nic a vysadit ho mám až po ukončení 12tt.
Tak to do vás cpou asi něco jinýho než do mě já si nic nepíchala 😒
Dajo po transféru jsem se cítila tak že jsem si myslela, že jsem je vyčurala protože se mi hrozně chtělo tak jsem šla ještě dřív než se má a hele 🙂 Ale já byla přesvědčená že se mi prostě nechytli s tím jsem tam i šla že jdu jenom proto že jsme už dlouho nebyly 🙂

daja.w
4. čer 2009

jo zítra to bude týden

daja.w
4. čer 2009

já teda jsu věčne na wc ale strašně moc piju 😀

dadous
4. čer 2009

no tak ve středu to bude 12ty den a to už holkam ukazal test čarky ne 😕

mandarinka
4. čer 2009

Dajo ten agolutin to právě zadrží a estrofen taky, to je to samý, co jsem brala já.....ale Ty budeš těhu, určitě

meduna
autor
4. čer 2009

ahoj holky zdravim,prijdu zitra,dnes mame je velke louceni,zitra rano mamka odjizdi ☹

dadous
4. čer 2009

ahoj medunko, to je jasny 😉 hezky se rozlučte 🙂

daja.w
4. čer 2009

manža prý že mě veme všechny penízky abych nekupovala testíky že prý mušíím vydržet ☹ 😀

bebe127
4. čer 2009

Já taky chodila hodně na záchod a už asi po týdnu mi nechutnalo kouřit. Jo hrozně jsem žrala. Hlavně takový kombinace jako utopenec a dort. A žrala jsem toho fakt hodně až to bylo všem nápadný. Zato teď. Teď jsem ráda, že mi neni chvíli blbe a můžu se najís.
Ten 12den už by to na tom tastu mělo být určo vidět 🙂

dadous
4. čer 2009

no že daja ma testit až po ´17ti dnech 😕 jsem si ted uvědomila 😅

daja.w
4. čer 2009

mandy děkuji v to doufám 😉
medu ahojky tak to je jasný pěkně se rozlučte 🙂

dadous
4. čer 2009

bebe a jdou kila dolu, když ti je ted blbě?

mandarinka
4. čer 2009

já si myslím, že 10 nebo 11 den už by tam něco být mělo....

mandarinka
4. čer 2009

ale to víš, že se to povede, jste mladý a embrijka byly super.... proč by se to nepovedlo.... 🙂

daja.w
4. čer 2009

no tak to kouření mě ještě nepřestalo chutnat pořád hulím ale ne tak moc jak dřív 😉 ale stím jídlem tak to mám asi stejně taky ted hlavně dnes žeru 😀

bebe127
4. čer 2009

Kila právě dolů nejdou to je mi divný naopak jsem jedno přibrala ale je fakt že už se mi malinko udělalo bříško. V sobotu končíme druhej měsíc tak už tam snad vydržej loupežníci.

dadous
4. čer 2009

bebe vydržej 😉 ja mam taky malinko bříško 😀 😀

daja.w
4. čer 2009

bebe už tam maj pěkně ustláno neboj zůstanou u tebe 😉

dadous
4. čer 2009

holky jdu ordinovat, o reklamě vždycky juknu 😕