IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
12. čer 2009

no to ani nemusi,az v nedeli mu to ukaz 😉

daja.w
12. čer 2009

to zas teda mamka pletla o závod ještě do dnes mám svetr který upletla třikrát pro mě ,ségru a pro sebe 😀 a těch ponožek co jsme měli a ted už neplete nevydrží z očima ☹

blazenkaa
12. čer 2009

řezal dříví na pile a zapoměl si vzít brýle chtěl doříznout poleno a něco vylétlo a rozseklo mu to obočíi a až ke spodnímu víčku to mu asi 5 operovali a stejně na to nevidí a každou chvilku se mu tam dělá puchýřek a ten mu musej propíchnout a nebo se mu tam dělá zánět

meduna
autor
12. čer 2009

moje sestrenka ta taky krasne sila,moje teta plete a hackuje,chtela me to i naucit ale......proste, nasrat mi do rukou 😀 😀 😀

daja.w
12. čer 2009

no zítra jede na ryby tak mu to pak oznámým o tym bude vědět 😉

meduna
autor
12. čer 2009

jo vlastne neco mamka pletla-hnusny tvrdy backory z chemlonu s velikou bambuli 😀 😀

blazenkaa
12. čer 2009

medu tak to jsi na tom jako já mě to taky babička učila ,ale já jsem takové tele to mě zase bavilo vyšívat ale to už jsem taky strašně dlouho nedělala

meduna
autor
12. čer 2009

blazenko,tak to je mazec,to si uzil svoje 😒

mandarinka
12. čer 2009

my zítra jedem na výlet na motce a k večeru grilovat ke známý, vlastně ke kamarádce, se kterou jsem se seznámila v nemocnici, její syn byl manžovo spolužák a byl nám na svatbě 🙂 tak nim jedem, už se moc těším

blazenkaa
12. čer 2009

a užívá právě ještě teď i když to je taková doba od toho co se mu to stalo a od té doby to je se sexikem skoro jako tabu ale já ho vždy nějak navnadím a pak to jde

meduna
autor
12. čer 2009

no vysivky tak to taky ne 😀 😀 ja nenavidim piplacky,to ja snad radsi neco privrtam

blazenkaa
12. čer 2009

tak že brouk pytlí práce všeho druhu že medu taky si dělám vše sama když můžu ,ale když mi to nejde tak si ho k tomu jen zavolám aby mi jen poradil aby se mi do toho nevrtal

mandarinka
12. čer 2009

medu přijeď mi přivrtat obrazy 😀

meduna
autor
12. čer 2009

hmmm,grilovacka,to budete mit peknou sobotenku.ja jsem zvedava jak my zitra,samej nemcour 😝 jsou to suchari,no budu delat mrtvyho brouka 😀

meduna
autor
12. čer 2009

jo klidne,ja jsem napul chlap,privrtam,vymaluji 😀 😀 fakt,manza odjel,ja vytahla stafle a uz jsem jela 😀

daja.w
12. čer 2009

holky já vám to závidím každá jdete někam a já sama doma ☹ no ale nějak se zabavím teda nevím jak ale něco vymyslím 😉

mandarinka
12. čer 2009

jojo, už mi psala, že koupil 2 soudky piva a bude ražniči nad ohněm 🙂

mandarinka
12. čer 2009

tak na to zase nejsem šikovná já, já tu kuchyň a ruční práce 🙂

blazenkaa
12. čer 2009

taky by jsem si dala něco na grilu medu pošli nám taky něco ať ochutnáme úplně mi děláš chutě

meduna
autor
12. čer 2009

mnam raznici,jako mala si pamatuji,ze nasi parili u znamejch a delalo se raznici v krbu,to byla dobrota

daja.w
12. čer 2009

holky samý dobroty já dnes slyším jen o žrádle začla dada s hambáčem pak v hospodě se bavily o žrádle a dobrým a ted vy jak pak nemám vydržet nejest ☹ 😀

meduna
autor
12. čer 2009

to mandy jde na gril,ja ne Blazenko,ja nevim co my zitra na oslave dostaneme 😀 jen doufam,ze ne ten jejich Kloß,to je humus knedlik 😝

mandarinka
12. čer 2009

jdu do peří, tak dobrou, kouknu až v neděli, nevím, jestli stihnu zítra dopoledne

blazenkaa
12. čer 2009

dajo tak to jsme na tom stejně já ráno akorát dojedu na nákup a jinak budu sedět doma na prdeli. Asi posekám jak jsem říkala minule manža to ještě neposekal a elektřina ještě není vyklofana tak to asi v sobotu a v neděli udělám ať je to hotové a nachystané

meduna
autor
12. čer 2009

no Daji a co ma clovek pekneho,krome zradla v zivote? 😀 😀 😀 pro lidi je stejne jen dulezity,se dobre nazrat,zapichat a vysrat 😀 😀

meduna
autor
12. čer 2009

mandy,dobrou noc a zitra si to pekne uzijte 😉

daja.w
12. čer 2009

😀 😀 😀 jo to je fakt 😀 blaži ale zas to nepřeháněj stou prací 😉

blazenkaa
12. čer 2009

myslela jsem mandy ,medu ale už se mi to plete.Medu kde ty žiješ

meduna
autor
12. čer 2009

no vidis Blazi,budes na zahrade a co ja bych za to dala,mit zahradu.

daja.w
12. čer 2009

Mandy dobrou noc a sladký sníky a krásný víkend 😉