IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
13. kvě 2009

a proc jsem adept?

mandarinka
13. kvě 2009

páč pořád skuhráš, jak Tě bolej záda, zvedáš těžký věci a tak

meduna
autor
13. kvě 2009

no to jo,ja jsem vlastne pul dne v predklonu,vlastne takova opicka 😀 😀 😀 30 posteli za den a koupelen,neni prdel 😝 mozna me to ceka 😖 housera jsem uz parkrat mela 😀 😀

lenkacar
13. kvě 2009

hele neudělej to hlavně jako já mandar ,poslechla jsem tu pindu embrioložku co mě řekla před odjezdem vypít třičtvrtě litru vody ,my tzo máme přes hodinu cesty tak já čurala v půlce cesty u silnice ,totálně jsem sio po ..obě nohavice ,jela jsem tam zechcaná jak amina do ET jsem šla 8krát čurat ,no hrůza měla jsem tak podrážděnej močák jak vždy řekli a ne teda úplně já měla pocit ,že se co pár minut počuram ,no děěs zážitek při ET mě mudr seřval že ho mám moc plnej že tam nevidí a neležela jsem ani půl hodiny už jsem to nemohla vydržet na čurání ,holky ze mě tekl pot jak se mi chtělo ,tak to bylo super jak mi máčkli na břicho já myslela že je po mě ,vám řikam..

mandarinka
13. kvě 2009

tak vidíš 😀

lenkacar
13. kvě 2009

já mám vyhřezllý 2plotny taky bezva

mandarinka
13. kvě 2009

tak to já teda nebudu pít vůbec 😀

mandarinka
13. kvě 2009

leni tak jak začnou brnět nohy upaluj k doktoru

lenkacar
13. kvě 2009

já ti řikam že už taky ne ..nikdo nechodil jak já všechny v poho ležely a já trpěla jak hovado a taky to bylo kvůli tomu nepříjemný hrozně ..

lenkacar
13. kvě 2009

mandar to už mám dávno za sebou rok mě brněla noha a ležela jsem v nemocnici ,pomohl mi léčitel ,ale fakt ,ale už umřel

mandarinka
13. kvě 2009

tak to ti věřím, já jsem takovej průtokáč, jak já trpěla teď, když jsem měla víc pít....mám obšlehlý všechny hajzly v Plzni 😝

meduna
autor
13. kvě 2009

nic nepit je nejlepsi,protoze i tak to tam ma clovek podrazdeny ,kdyz se v tobe hrabou.V Brne jsem mela presne to co Lenka,myslela jsem ze zesilim jak jsem potrebovala curat

mandarinka
13. kvě 2009

leni když Ti to pomohlo tak prima. Mě než vůbec našli co mi je, tak jsem měla problémy od února do prosince. A pak to jelo jak namydlenej blesk, jeden den že mám výhřez a za týden už sjem jim ležela na stole....

lenkacar
13. kvě 2009

rok jsem kulhala na nohu byla jsem jak mrzák ,zaplatpánbůh jsem na tom jakž takž,nesmim se namáhat

mandarinka
13. kvě 2009

tak já pít teda fakt nebudu.....už se vidím, jak se mi chce hned poté, co si zasexujem

mandarinka
13. kvě 2009

já jsem aky kulhala, nohy jsem necitila, ušla jsem nejvíc 20 metrů a vařila jsem v sedě 😝 na zádech a na břiše jsem neležela víc jak půl roku....nevyspala jsem se, páč mě budily bolesti 😝

lenkacar
13. kvě 2009

mandar hele a je ti dobře? to bylo jediný co řekl ten léčitel ,že nesmím být po operaci jinak že se mnou nic dělat nebude,já řvala bolestí když jsme tam jeli o vánocích ,byla jsem přesně týden po nemocnici

lenkacar
13. kvě 2009

na břiše nesmim doted já to nemám dobrý a kolikrát lezu po zdi ,ale do nohy mi to už nejde tuky tuky ,klepu a ty záda i povolí někdy hned někdy za týden ,ale už tady neřvu bolestí

lenkacar
13. kvě 2009

jedem na chatu tam trpí moje záda nejvíc ,ale ležet taky nechci tak pa zase zaběhnu

mandarinka
13. kvě 2009

je mi dobře a od operace jsem si nevzala ani jeden prášek proti bolesti. Záda jsou ok
On se každej tý operaci brání, jenže já fakt skoro rok měla strašná omezení a zhoršovalo se to ze dne na den. Prostě jsem nemohla nic. Takže když mi konečně díky ségře a jejímu kamarádovi na CT našli, že mám rozsáhlý výhřez byla jsem ráda, že se to konečně řeší. Navíc primáš pak říkal ségře, že bych bývala mohla bez operace přes vánoce ochrnout...já už totiž necítila kus nohy....

meduna
autor
13. kvě 2009

tak to je mazec,jeste ze ti to udelali.Ochrnout to musi byt hruza 😕

mandarinka
13. kvě 2009

jdu nakoupit, pak zase nakouknu

meduna
autor
13. kvě 2009

jdu poklidit 😝

barunka0208
13. kvě 2009

Ahoj, tak jsem tady...

IUI mám za sebou a za 18 dní se uvidí.....

mawiss
13. kvě 2009

Ahoj holky,moc ráda bych se přidala k vašim řadám. Ráda bych se podělila o své zkušenosti s IVF a vyslechla si zase ty vaše.

stana2009
13. kvě 2009

koukám, že tady nikdo není tak příjdu později.......

meduna
autor
13. kvě 2009

ahoj Barunko 🙂 🙂 🙂 tak a ted budeme spolecne cekat na uspech a za 18 dni se budeme radovat

meduna
autor
13. kvě 2009

mawiss,jen se pridej,budeme radi

meduna
autor
13. kvě 2009

stana ale jo jsme tady 😀 😀 😀

dadous
13. kvě 2009

čus medu 😉
barunko držíme palce 🙂 🙂
a mandy tobě na zítřek taky 😉